Januzaj reageert op hardnekkig gerucht

110 stemmen
Januzaj reageert op hardnekkig gerucht

Adnan Januzaj maakt deel uit van de selectie voor de interlands tegen Ierland en Burkina Faso. De 27-jarige aanvallende middenvelder moet zich tonen in deze matchen. De speler van Real Sociedad vecht voor een selectie voor het WK.


Januzaj is een heerlijke voetballer, maar het rendement is er niet altijd. De afgelopen jaren zette hij stappen voorwaarts bij Sociedad, en een speler met zijn talent zou eigenlijk altijd bij de kern van de Rode Duivels moeten behoren. Zeker nu de weelde niet meer zo groot is voor Robert Martinez. Januzaj sprak vandaag de media toe en hij wil uiteraard zijn kans gaan.

"Het is al even geleden, maar ik ben blij er te zijn en hoop ook wat te mogen spelen. Ik ben niet altijd geselecteerd geweest, maar je moet de keuzes van de coach respecteren. Het zou leuk zijn om op een derde WK te spelen. Dat staat mooi op je cv", aldus Januzaj. De afgelopen weken was er ook veel te doen over een transfer. Hij is einde contract bij Sociedad en FC Barcelona en vooral Napoli werden al genoemd.

RAIOLA

Opvallend: Mino Raiola werd de zaakwaarnemer van de ex-speler van Anderlecht en Manchester United. "We zien wel wat de toekomst brengt. Dat ik nu met Raiola werk, maakt weinig verschil. Ik ken hem al lange tijd. Ik hou niet te veel rekening met de geruchten", zei hij over de nakende transfer naar Napoli. "Ik voel me nu al twee jaar heel goed op clubniveau, ik speel zowat altijd en doe het goed."

LEES OOK: Vanaken staat perplex: Verrassing treft recht in het hart

Gaat Januzaj naar Napoli verkassen?

Meest recent

'PSG gaat voor dubbelslag met gewezen JPL-sensatie'

In mei sleepte Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht door ...

2
2
Wesley Sonck zorgt voor totaal onverwacht spektakel

Wesley Sonck heeft de voorbije weken opnieuw indruk gemaakt als analist tijdens het WK, maar deze ...

3
3
'Vinicius-bom ontploft: Real stelt fors ultimatum'

Het is bij Real Madrid al een zeer bewogen transferzomer geweest. De Koninklijke haalde José ...

13
13
Charleroi laat ervaren pion gratis vertrekken

Bij Charleroi zijn dezer dagen alle ogen gericht op het dossier van Yassine Titraoui, die de kassa ...

4
4
Pro League grijpt in na kwalificatie Anderlecht en Gent

De voorbije week maakten de eerste Belgische clubs hun intrede op het Europese toneel. Anderlecht ...

120
120
'Sibierski bijt tanden stuk op twee dossiers'

Het nieuwe seizoen is voor Anderlecht al voorspoedig begonnen, want ze wisten in de voorbije week af ...

252
252
Records sneuvelen bij Genk: De Condé dankt Club Brugge

KRC Genk gaat door een bewogen zomer, met een onverwachte trainerswissel en twee recordtransfers. ...

369
369
TRANSFERUURTJE: 'Broos beslist, Club vangt bot'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

245
245
‘Groen licht toptransfer Arne Engels: nog één struikelblok’

Arne Engels is aan een straffe opmars bezig. Bij Celtic is de middenvelder niet meer weg te denken ...

64
64
Antwerp komt met contractnieuws: focus is duidelijk

Royal Antwerp FC versterkte zich eerder al met Michael Frey en Maxime Busi, maar The Great Old ...

159
159
‘Knaltransfer Malick Fofana lonkt, KAA Gent kijkt mee’

Malick Fofana maakte de overstap van KAA Gent naar Olympique Lyon en in Frankrijk werd de ...

131
131
Vitor Bruno spreekt over transfervuurwerk Anderlecht

Komt er nog transfervuurwerk aan bij RSC Anderlecht? Paars-Wit won met 3-1 van Hammarby en mag zich ...

945
945
‘Club Brugge bikkelt: toptransfer plots van de baan’

Club Brugge hoopt het middenveld te versterken met Peer Koopmeiners van AZ. De Nederlander wordt al ...

555
555
‘Antwerp verbaast met nieuwe T1: wending op komst’

Royal Antwerp FC is nog steeds op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Faris Haroun neemt voorlopig de ...

334
334
Patro haalt weer Japanner, Lokeren strikt zoon ex-Gouden Schoen

In de Jupiler Pro League wordt er binnen een week alweer afgetrapt, in de Challenger Pro League ...

56
56
'Verrassende transfer voor Arne Engels'

Vorig seizoen wist Arne Engels op de valreep nog de Schotse dubbel te pakken met Celtic. Onze ...

112
112
'Charleroi vindt akkoord en wacht in spanning af'

Bij Charleroi maken ze zich een week voor de start van het nieuwe seizoen nog op voor hun grootste ...

21
21
'Union waagt tweede poging voor recordtransfer'

Voor Union is het al een drukke transferzomer geweest. Het haalde al heel wat versterkingen binnen, ...

170
170
'Broos heeft knoop over toekomst definitief doorgehakt'

Hugo Broos zette deze zomer de kroon op zijn rijkgevulde trainerscarrière, want op zijn 74ste ...

441
441
'Club Brugge maakt zeer straf transferstatement'

Voor Club Brugge begint het nieuwe seizoen vrijdagavond al met de Supercup. Tegen Union zal Ivan ...

921
921
Voetbalwereld in shock: legende van Milan en Italië overleden

De internationale voetbalwereld in het algemeen en de Italiaanse in het bijzonder is vrijdagochtend ...

0
0
'Union troeft prestigieuze club af voor nieuwste aanwinst'

Het Belgische voetbalseizoen begint om 20u30 met de Supercup tussen Club Brugge en Union. Daarbij ...

151
151
‘Lukaku verraadt Napoli voor de meest gehate vijand’

Romelu Lukaku kan Napoli deze zomer verlaten voor de meest gehate vijand. Een Italiaanse topclub ...

558
558
Roef zorgt voor straffe beelden en geeft verklaring

Het Europese avontuur van AA Gent gaat verder, al heeft het donderdag toch weinig gescheeld. Bijna ...

183
183
Maamar spreekt duidelijke taal over vertrek bij Anderlecht

Anderlecht heeft donderdagavond een nieuwe stap richting de league phase van de Europa League gezet, ...

1040
1040

Meer sportnieuws