Ryan terug naar Club Brugge?

door
Ryan terug naar Club Brugge?

Bij Club Brugge hebben ze met Simon Mignolet een topdoelman in huis, al kent hij zijn minste seizoen sinds zijn terugkeer naar België. Club Brugge kan stiekem al beginnen denken aan zijn opvolging en wie weet kan dat Matthew Ryan wel zijn.


Mignolet werd onlangs 34 jaar en ligt nog tot zijn 37ste onder contract in het Jan Breydelstadion. Een nieuwe keeper is dus allerminst aan de orde, maar Ryan laat in La Dernière Heure weten dat hij het niet uitsluit dat hij op een dag terugkeert naar de club die hem lanceerde in Europa.

"Voor mijn transfer naar Genk (januari 2017, nvdr.) waren er gesprekken tussen Club Brugge en mijn zaakwaarnemer. Maar Butelle was er al en er moest voor mijn salaris gezorgd worden, dus er werd geen akkoord gevonden. Als de omstandigheden op een dag goed zijn, sluit ik een terugkeer niet uit. Zeg nooit nooit”, vertelt de Australiër.

MOEILIJK IN SPANJE

De 29-jarige Ryan verliet Club Brugge in de zomer van 2015 voor Valencia, maar daar kon hij zich nooit echt doorzetten. Hij werd uitgeleend aan KRC Genk, waar hij het goed deed en Brighton & Hove Albion haalde de keeper naar de Premier League. Na 3,5 jaar werd hij enkele maanden uitgeleend aan Arsenal, waar hij tweede doelman was. Afgelopen zomer maakte Ryan transfervrij de overstap naar Real Sociedad, maar daar is hij tweede doelman. Ryan ligt er nog één jaar onder contract, al heeft de club een optie voor nog een seizoen.

LEES OOK: 'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Zal hij ooit terugkeren naar Club?

Meest recent

'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

39
39
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

19
19
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

173
173
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

109
109
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

152
152
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

160
160
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

143
143
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

286
286
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

249
249
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

76
76
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

152
152
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

321
321
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

287
287
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

247
247
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

53
53
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

171
171
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

407
407
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

226
226
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

428
428
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

206
206
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

347
347
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

200
200
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

570
570
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

255
255

Meer sportnieuws