'Monaco bepaalt timing ontslag Clement'

door
'Monaco bepaalt timing ontslag Clement'

In zijn eerste veertien wedstrijden bij AS Monaco wist Philippe Clement er slechts vijf te winnen. Hij ging ook al vijf keer onderuit en speelde vier keer gelijk. Volgens L’Equipe hangt zijn toekomst bij Monaco dan ook aan een zijden draadje.


Door die magere resultaten is AS Monaco in de Ligue 1 weggezakt naar de negende plaats. Twee weken geleden sneuvelde het ook in de Coupe de France tegen FC Nantes en daar kwam deze week een uitschakeling bij in de achtste finales van de Europa League tegen Sporting Braga. Volgens L'Equipe is voorzitter Dimitri Rybolovlev niet te spreken over de resultaten van de laatste weken en is hij van plan om grote kuis te houden.

Philippe Clement zou het slachtoffer worden en alweer op straat gezet worden. Ook sportief directeur Paul Mitchell en CEO Oleg Petrov zouden straks hun biezen mogen pakken. Zaterdag was het nog onduidelijk wanneer de clubleiding een beslissing zou nemen omtrent de toekomst van Clement.

INTERLANDBREAK

Het resultaat van de eerstvolgende wedstrijd tegen Paris Saint-Germain (zondag om 13.00) zou Clement nog ietwat langer in het zadel kunnen houden. De Franse sportkrant stelt wel dat er na het seizoen sowieso een nieuwe coach zal worden aangesteld. Daarnaast zullen ook Mitchell en Petrov moeten vrezen want Juan Sartori, momenteel vice-voorzitter en de schoonzoon van Rybolovlev, zou een meer vooraanstaande rol op zich nemen.

LEES OOK: Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

Zal Clement zijn vel nog kunnen redden?

Meest recent

Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

55
55
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

183
183
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

32
32
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

173
173
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

129
129
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

176
176
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

276
276
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

553
553
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

180
180
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

275
275
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1678
1678
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

223
223
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

346
346
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

574
574
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

170
170
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

300
300
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

369
369
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

80
80
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

616
616
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

544
544
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

233
233
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

525
525
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

515
515
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

102
102
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

445
445

Meer sportnieuws