'Eerste zomervertrekker bepaald bij Club Brugge'

door
'Eerste zomervertrekker bepaald bij Club Brugge'

Na het verrassende puntenverlies van leider Union SG tegen KV Oostende, kan Club Brugge dit weekend opnieuw een goede zaak doen binnen de titelstrijd. Maar dan moeten de Bruggelingen zondag wel zelf zien te winnen van KRC Genk. Aan motivatie zal er alvast geen gebrek zijn in het blauw-zwarte kamp.


Club wil namelijk absoluut kampioen worden om een tot dusver matig seizoen alsnog te kleuren. Bovendien wordt het voor een aantal spelers hun laatste kans op een mooie prijs in Brugge. De kans is bijvoorbeeld erg groot dat Noa Lang zich komende zomer aan de stap naar een topcompetitie waagt. Ook Charles De Ketelaere sluit een transfer niet uit indien er straks een interessante aanbieding op tafel komt.

Maar de eerste zomerse vertrekker lijkt Bas Dost te gaan worden. De Nederlandse spits tekende bij zijn komst in de winter van 2021 voor anderhalf seizoen op Jan Breydel. Komende zomer loopt hij dus uit contract bij Blauw-Zwart. Maar van een verlenging was tot dusver geen sprake. Eerder deze week kwamen dan ook al berichten naar buiten over een mogelijk vertrek na het seizoen. En die geruchten worden nu bevestigd door Het Laatste Nieuws.

CIRKEL ROND MAKEN
Het dagblad meldt dat Club inmiddels besloten heeft om het contract van Dost niet te verlengen. Voor de spits is dat niet persé een slechte zaak, een vaste basisplaats veroveren zat er voor hem toch niet meer in. Bovendien wordt hij eind mei alweer 33 jaar, de tijd lijkt dus rijp voor een laatste groot avontuur. De voorbije maanden kon hij alvast rekenen op belangstelling vanuit zijn vaderland. Mogelijk kan Dost de cirkel dus gaan rondmaken in de Eredivisie.

LEES OOK: Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Een nieuwe spits wordt dé prioriteit van komende zomer ...

Meest recent

Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

3
3
Hasi vloekt: Anderlecht moet sterkhouder lang missen

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

2
2
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

35
35
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

128
128
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

84
84
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

98
98
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

38
38
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

180
180
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

36
36
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

86
86
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

460
460
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

201
201
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

96
96
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

255
255
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

378
378
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

269
269
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

563
563
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

451
451
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

162
162
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

38
38
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

96
96
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

203
203
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

91
91
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

91
91
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

101
101

Meer sportnieuws