'Eerste zomervertrekker bepaald bij Club Brugge'

door
'Eerste zomervertrekker bepaald bij Club Brugge'

Na het verrassende puntenverlies van leider Union SG tegen KV Oostende, kan Club Brugge dit weekend opnieuw een goede zaak doen binnen de titelstrijd. Maar dan moeten de Bruggelingen zondag wel zelf zien te winnen van KRC Genk. Aan motivatie zal er alvast geen gebrek zijn in het blauw-zwarte kamp.


Club wil namelijk absoluut kampioen worden om een tot dusver matig seizoen alsnog te kleuren. Bovendien wordt het voor een aantal spelers hun laatste kans op een mooie prijs in Brugge. De kans is bijvoorbeeld erg groot dat Noa Lang zich komende zomer aan de stap naar een topcompetitie waagt. Ook Charles De Ketelaere sluit een transfer niet uit indien er straks een interessante aanbieding op tafel komt.

Maar de eerste zomerse vertrekker lijkt Bas Dost te gaan worden. De Nederlandse spits tekende bij zijn komst in de winter van 2021 voor anderhalf seizoen op Jan Breydel. Komende zomer loopt hij dus uit contract bij Blauw-Zwart. Maar van een verlenging was tot dusver geen sprake. Eerder deze week kwamen dan ook al berichten naar buiten over een mogelijk vertrek na het seizoen. En die geruchten worden nu bevestigd door Het Laatste Nieuws.

CIRKEL ROND MAKEN
Het dagblad meldt dat Club inmiddels besloten heeft om het contract van Dost niet te verlengen. Voor de spits is dat niet persé een slechte zaak, een vaste basisplaats veroveren zat er voor hem toch niet meer in. Bovendien wordt hij eind mei alweer 33 jaar, de tijd lijkt dus rijp voor een laatste groot avontuur. De voorbije maanden kon hij alvast rekenen op belangstelling vanuit zijn vaderland. Mogelijk kan Dost de cirkel dus gaan rondmaken in de Eredivisie.

LEES OOK: Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Een nieuwe spits wordt dé prioriteit van komende zomer ...

Meest recent

Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

4
4
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

26
26
Transfer naar Anderlecht of Club Brugge? "Fake news"

Er dook plots een opvallend gerucht op. Zo linkte Sasha Tavolieri Christian Benteke aan RSC ...

44
44
Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

52
52
Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

154
154
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

190
190
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

164
164
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

80
80
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

33
33
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1291
1291
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

193
193
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

236
236
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

306
306
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

33
33
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

155
155
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

757
757
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

41
41
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

62
62
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

43
43
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

187
187
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

104
104
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

130
130
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

121
121
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

123
123
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

136
136

Meer sportnieuws