Vanhaezebrouck zet Gentse fans op hun plaats: "Dat hoort niet"

door
Vanhaezebrouck zet Gentse fans op hun plaats:

Hein Vanhaezebrouck is een man met een mening en durft die ook te verkondigen. Op zijn perspraatje voor de partij tegen RSC Anderlecht sprak hij over de aanhang van AA Gent. Er moest de coach iets van het hart.


Darko Lemajic krijgt regelmatig fluitconcerten over zich heen en Vanhaezebrouck liet weten dat hij Lemajic niet inbracht tegen PAOK vanwege de aanhoudende kritiek van pers en fans. Vandaag deed hij daar nog een schepje bovenop.

"Deze situatie is absoluut heel vervelend. Als we op verplaatsing speelden, zou ik het sneller doen. Maar het is gemakkelijk gezegd dat je je daar niets moet over aantrekken, maar ik denk ook aan de speler. Terwijl hij klaarstaat om in te vallen, zullen er al mensen zijn die hem gaan uitfluiten. Val dan maar eens in als speler. Er komt meteen zoveel druk op je eerste actie… Ik kan u verzekeren dat veel grote spelers daar ook niet mee zouden kunnen omgaan. Bij een 1-2 en zo laat had het weinig zin om hem weer in te brengen. Als het bijvoorbeeld nodig is tegen Anderlecht, dan zal ik dat risico wel pakken. Het hoort niet dat een publiek een eigen speler uitfluit. Je ziet het overal wel eens, maar bij bepaalde ploegen meer als elders. Er is daar hier totaal verkeerd mee omgegaan", aldus de coach.

Vanhaezebrouck was een voorstander van de komst van Lemajic, maar die wist tot op heden amper brokken te maken. De 28-jarige spits was goed voor 3 goals en 1 assist in 18 wedstrijden. De aanvaller is wel vooral invaller, maar vooral inzake technisch vermogen heeft de spits zeer weinig indruk weten te maken.

Heeft HVH gelijk?

Meest recent

'Sunderland wil nieuwe miljoenenslag slaan bij Club Brugge'

Na negen speeldagen telt de Premier League de nodige verrassingen en daar is Sunderland ...

5
5
'Grote opluchting na nieuwe ontwikkeling DAZN-soap'

Het is de laatste weken bibberen voor de Pro League en de Belgische profclubs door de ontwikkelingen ...

35
35
Geweldige dag voor deze Standard-man: "Zo gelukkig"

Standard kreeg een week geleden nog een pandoering, maar kan intussen weer lachen. Het stootte ...

6
6
Standard lonkt naar top zes na zege in Waalse kraker

Standard kreeg vorige week nog een pandoering van AA Gent, maar heeft die vakkundig doorgespoeld. De ...

45
45
'Bakayoko sluit opmerkelijke transferdeal met Leipzig'

Onder Domenico Tedesco was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar sinds de ...

23
23
Doelpuntenfestijn op Lisp, Lokeren baalt alweer

Op Halloweenavond werd er stevig gebibberd in de Challenger Pro League. In een zinderend ...

33
33
Antwerp nog in Play-Off I? Wils is duidelijk

Antwerp slaagde er deze week eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen door in de beker Eupen ...

38
38
Volgende Belgische topcoach? Martens pakt fraaie prijs

De voorbije jaren lijkt er een nieuwe generatie Belgische trainers op te staan. Vincent Kompany ...

26
26
Baro doet Gent-fans straffe belofte bij verjaardagsfeest

AA Gent vierde de voorbije dagen al uitgebreid zijn 125ste verjaardag en dat deed het ook in stijl. ...

85
85
Standard weer kampioen: François stelt deadline

Standard nam in de zomer een frisse start, met een nieuwe eigenaar en een nieuw organigram. CEO ...

124
124
'Vedette bezorgt Pocognoli enorme opdoffer'

Sébastien Pocognoli kende een moeizame start bij AS Monaco met gelijke spelen in zijn eerste ...

59
59
Nieuwe procedureslag: datum voor klacht Standard-Antwerp

Het is intussen twee weken geleden dat de partij tussen Standard en Antwerp ontaardde. De partij ...

91
91
Fans Westerlo zijn woedend en eisen reactie

KVC Westerlo verloor met 3-2 van Beerschot en is de enige eersteklasser die werd uitgeschakeld in de ...

47
47
Hasi komt met pijnlijke verklaring over zomeraanwinst

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Olivier Renard maakte daarin geen geweldige ...

183
183
VRT velt verrassend oordeel na veroordeling Ruben Van Gucht

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

245
245
Smaakmakers Anderlecht en Standard laten Duivels links liggen

Congo kijkt heel erg naar België voor het selecteren van spelers voor de nationale ploeg. Twee ...

198
198
DAZN voert druk op: donkere wolken boven Pro League

Het conflict tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen beroeren. De situatie dreigt stilaan ...

265
265
Extra troef voor Anderlecht: Hasi dumpt vaste titularis

De zenuwen staan strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar zaterdag KV Mechelen op bezoek komt. Nu ...

162
162
Emotionele stap Racing Genk gaat door merg en been

In de Cegeka Arena is niet elke muur bedoeld om te juichen. Er is er ook één die stil ...

105
105
Wat een transformatie: De Ketelaere laat Italië ontploffen

Bij Atalanta knettert het — coach Jurić tikt publiekslieveling Carnesecchi publiekelijk op de ...

422
422
Wils verschaft update uit bomvolle ziekenboeg Antwerp

Antwerp spoelde de schamele twee op 21 door met een deugddoende kwalificatie voor de achtste finale ...

55
55
Hayen glundert: gigantische opsteker voor Club Brugge

In de 1/16 finale van de Croky Cup deed Club Brugge wat het moest doen tegen derdenationaler ...

359
359
Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

88
88
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

321
321
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

232
232

Meer sportnieuws