Vanhaezebrouck zet Gentse fans op hun plaats: "Dat hoort niet"

door
Vanhaezebrouck zet Gentse fans op hun plaats:

Hein Vanhaezebrouck is een man met een mening en durft die ook te verkondigen. Op zijn perspraatje voor de partij tegen RSC Anderlecht sprak hij over de aanhang van AA Gent. Er moest de coach iets van het hart.


Darko Lemajic krijgt regelmatig fluitconcerten over zich heen en Vanhaezebrouck liet weten dat hij Lemajic niet inbracht tegen PAOK vanwege de aanhoudende kritiek van pers en fans. Vandaag deed hij daar nog een schepje bovenop.

"Deze situatie is absoluut heel vervelend. Als we op verplaatsing speelden, zou ik het sneller doen. Maar het is gemakkelijk gezegd dat je je daar niets moet over aantrekken, maar ik denk ook aan de speler. Terwijl hij klaarstaat om in te vallen, zullen er al mensen zijn die hem gaan uitfluiten. Val dan maar eens in als speler. Er komt meteen zoveel druk op je eerste actie… Ik kan u verzekeren dat veel grote spelers daar ook niet mee zouden kunnen omgaan. Bij een 1-2 en zo laat had het weinig zin om hem weer in te brengen. Als het bijvoorbeeld nodig is tegen Anderlecht, dan zal ik dat risico wel pakken. Het hoort niet dat een publiek een eigen speler uitfluit. Je ziet het overal wel eens, maar bij bepaalde ploegen meer als elders. Er is daar hier totaal verkeerd mee omgegaan", aldus de coach.

Vanhaezebrouck was een voorstander van de komst van Lemajic, maar die wist tot op heden amper brokken te maken. De 28-jarige spits was goed voor 3 goals en 1 assist in 18 wedstrijden. De aanvaller is wel vooral invaller, maar vooral inzake technisch vermogen heeft de spits zeer weinig indruk weten te maken.

Heeft HVH gelijk?

Meest recent

Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

24
24
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

10
10
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

40
40
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

50
50
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

65
65
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

202
202
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

570
570
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

337
337
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

252
252
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

661
661
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

143
143
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

593
593
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

437
437
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

135
135
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

920
920
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

42
42
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

382
382
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

838
838
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

906
906
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

326
326
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

517
517
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

217
217
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

381
381
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

876
876

Meer sportnieuws