Vanhaezebrouck zet Gentse fans op hun plaats: "Dat hoort niet"

door
Vanhaezebrouck zet Gentse fans op hun plaats:

Hein Vanhaezebrouck is een man met een mening en durft die ook te verkondigen. Op zijn perspraatje voor de partij tegen RSC Anderlecht sprak hij over de aanhang van AA Gent. Er moest de coach iets van het hart.


Darko Lemajic krijgt regelmatig fluitconcerten over zich heen en Vanhaezebrouck liet weten dat hij Lemajic niet inbracht tegen PAOK vanwege de aanhoudende kritiek van pers en fans. Vandaag deed hij daar nog een schepje bovenop.

"Deze situatie is absoluut heel vervelend. Als we op verplaatsing speelden, zou ik het sneller doen. Maar het is gemakkelijk gezegd dat je je daar niets moet over aantrekken, maar ik denk ook aan de speler. Terwijl hij klaarstaat om in te vallen, zullen er al mensen zijn die hem gaan uitfluiten. Val dan maar eens in als speler. Er komt meteen zoveel druk op je eerste actie… Ik kan u verzekeren dat veel grote spelers daar ook niet mee zouden kunnen omgaan. Bij een 1-2 en zo laat had het weinig zin om hem weer in te brengen. Als het bijvoorbeeld nodig is tegen Anderlecht, dan zal ik dat risico wel pakken. Het hoort niet dat een publiek een eigen speler uitfluit. Je ziet het overal wel eens, maar bij bepaalde ploegen meer als elders. Er is daar hier totaal verkeerd mee omgegaan", aldus de coach.

Vanhaezebrouck was een voorstander van de komst van Lemajic, maar die wist tot op heden amper brokken te maken. De 28-jarige spits was goed voor 3 goals en 1 assist in 18 wedstrijden. De aanvaller is wel vooral invaller, maar vooral inzake technisch vermogen heeft de spits zeer weinig indruk weten te maken.

Heeft HVH gelijk?

Meest recent

Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

12
12
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

57
57
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

34
34
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

42
42
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

244
244
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

132
132
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

221
221
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

115
115
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

410
410
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

231
231
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

166
166
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

142
142
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

210
210
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

64
64
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

648
648
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

57
57
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

76
76
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

113
113
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

423
423
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

64
64
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

108
108
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

175
175
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

370
370

Meer sportnieuws