Union komt met nieuws over Vanzeir

door
Union komt met nieuws over Vanzeir

Union SG kan komend weekend weer goede zaken doen in het klassement. Achtervolgers als RSC Anderlecht, Club Brugge en AA Gent staan zondag immers voor lastige wedstrijden. Maar dan moeten de Brusselaars vrijdagavond wel zelfs eerst de drie punten thuis zien te houden.


Union mag de speeldag opnieuw openen, dit keer met een thuismatch tegen KV Oostende. In principe mag de nummer 14 uit het klassement geen al te grote problemen opleveren. Maar coach Felice Mazzu kan wel nog steeds geen beroep doen op smaakmaker Dante Vanzeir. De aanvaller moet nog steeds op het stafbankje plaatsnemen na zijn veelbesproken vuistslag in de wedstrijd tegen Charleroi.

Maar er is licht aan het einde van de tunnel voor de kandidaat-Rode Duivel. Via de officiële kanalen laat Union weten dat Vanzeir weer volop meetraint met de rest van de groep. Vrijdag is hij nog geschorst tegen KVO, net zoals in de match tegen Standard vlak na de interland-break. Tijdens de laatste speeldag van de reguliere competitie op Beerschot kan hij zijn wederoptreden maken.

BIJNA VOLLEDIGE SELECTIE
Nog geen Vanzeir dus, ook Cameron Puertas en Matty Sorinola zullen er niet bij zijn tegen Oostende. Beide spelers liggen nog in de lappenmand. Voorts kan Mazzu rekenen op al zijn sterkhouders. "De concurrentie binnen de groep is heel groot. We moeten harde keuzes maken, maar het is een luxe om bijna de hele selectie te beschikking te hebben", aldus de trainer.

LEES OOK: Titelclash Union en Club: "Zij zijn de te kloppen ploeg"

Union wordt kampioen ...

Meest recent

Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

59
59
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

29
29
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

40
40
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

49
49
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

260
260
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

136
136
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

76
76
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

201
201
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

135
135
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

301
301
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

406
406
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

239
239
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

117
117
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

320
320
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

165
165
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

99
99
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

62
62
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

311
311
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

403
403
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

93
93
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

686
686
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

120
120
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

139
139
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

503
503
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

115
115

Meer sportnieuws