Geplaagd Beerschot slikt nieuwe domper

door
Geplaagd Beerschot slikt nieuwe domper

Het doek is gevallen over Beerschot VA. De club heeft weliswaar nog een procedure lopen om een forfaitzege te bekomen voor de uitgestelde match tegen Standard. Maar zelfs al halen de Antwerpenaren hun gelijk in deze zaak, lijkt de degradatie uit de Jupiler Pro League niet meer te voorkomen.


De clubleiding gaf zelfs al openlijk toe dat het nu al bezig is met de voorbereiding op de doorstart in 1B. "We zijn al even gesprekken aan het voeren met enkele sterkhouders om hen volgend seizoen nog bij de club te houden. Ook met de technische staf worden gesprekken gevoerd. Daarbovenop zijn we ook al bezig met nieuwe versterkingen voor 1B", vertelde voorzitter Francis Vrancken begin deze week nog op de clubwebstek.

De focus ligt dus al op het komende seizoen, maar er moeten wel nog drie competitiewedstrijden afgewerkt worden. Te beginnen aanstaande zondag op het veld van STVV. In aanloop naar die partij kreeg Beerschot wel opnieuw een tegenvaller te slikken. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat coach Greg Vanderidt op Stayen allicht geen beroep kan doen op Ilias Sebaoui.

SCHEURTJE IN BOVENBEEN
De jongeling is één van de weinig lichtpunten in het dramatische seizoen. Sebaoui krijgt sinds eind januari volop zijn kans bij de eerste ploeg en groeide inmiddels uit tot één van de smaakmakers. Maar zondag tegen AA Gent liep hij een scheurtje in het bovenbeen op. De kans is dan ook klein dat hij fit geraakt voor zondag. Een nieuwe domper dus voor de Antwerpenaren, die op mooie wijze afscheid willen nemen van 1A.

LEES OOK: 'Beerschot heeft nieuwe eigenaar plots beet'

🔥 Wat iedereen nu leest

Tessa Wullaert breekt de stilte over bondscoach na EK-flop
Tessa Wullaert breekt de stilte over bondscoach na EK-flop
Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis
Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis

Denkt u dat Sebaoui volgend seizoen nog voor Beerschot speelt?

Meest recent

'KV Kortrijk verliest op de valreep nog sterkhouder'

Volgende week gaat ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen van start. KV Kortrijk hoopt ...

54
54
Leko trekt belangrijke conclusie na nipte Gentse zege

Zijn debuut werd vorige week nog een ontgoocheling met een nederlaag op Stayen, maar zaterdagavond ...

57
57
'Antwerp kent duidelijke voorwaarde voor miljoenentransfer'

Bij Antwerp is het alweer een drukke transferzomer. De Great Old moest deze zomer alweer op zoek ...

75
75
AA Gent haalt opgelucht adem na zeer nipte zege

AA Gent begon vorige week dramatisch aan zijn seizoen met een nederlaag in Sint-Truiden. De ...

101
101
Club Brugge maakt stevig statement met Europese lijst

Club Brugge heeft vrijdag zijn eerste nederlaag van het nieuwe seizoen geleden door met 2-1 te gaan ...

351
351
'Antwerp blijft maar gaan: derde aanwinst in één klap'

Antwerp heeft nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg, maar het lijkt erop dat ze op de Bosuil ...

264
264
Oude bekende behoedt Salzburg voor drama in aanloop naar Club

Club Brugge ging vrijdagavond verrassend onderuit op het veld van KV Mechelen. Het leed zo op de ...

115
115
Rednic kondigt volgende transfer bij Standard aan

Standard is er zaterdag niet in geslaagd om een foutloos rapport te behouden, want in de slotfase ...

200
200
Volgende smaakmaker hint op vertrek bij Westerlo

Westerlo heeft zich zaterdag herpakt na de zware nederlaag van vorige week op Anderlecht. Dankzij ...

72
72
'Antwerp gaat hard en rondt dubbelslag snel af'

Voor Antwerp wacht zondag alweer een grote test, want dan moeten ze op bezoek bij Genk. De Great Old ...

205
205
Standard geeft op 6 op 6 in slot nog uit handen

Standard heeft de kans laten liggen om met een zes op zes aan de leiding te komen in de Jupiler Pro ...

120
120
Vrancken brengt transfervuurwerk met spannende boodschap

STVV kende al een zeer lucratieve zomermercato. De Limburgers verkochten met Adriano Bertaccini ...

152
152
Karetsas lanceert zeer verrassende transferboodschap

Bij KRC Genk verkochten ze al stevig. Christopher Bonsu Baah bracht al heel wat geld op en Tolu ...

341
341
'Grote verrassing rond Leandro Trossard'

Leandro Trossard lijkt Arsenal te gaan verlaten. De club staat niet weigerachtig vertrek van de ...

264
264
Transferchaos bij Club: Vanaken doorbreekt het stilzwijgen

Bij Club Brugge halen ze nog geen goed niveau, dat beseffen ze ook. Tegen RB Salzburg zal het ...

1267
1267
'Topspeler verlaat Antwerp: bestemming lijkt bekend'

Michel-Ange Balikwisha gaat Antwerp FC deze zomer allicht verlaten. De dure flankaanvaller wordt al ...

742
742
Sporting CP verrast iedereen met Belgische transfer

Sporting CP heeft vandaag een toch wel verrassende Belgische transfer meegedeeld. De Portugezen ...

129
129
Westerlo zorgt in vernieuwd Kuipje meteen voor feest

Om 16u namen KVC Westerlo en Zulte Waregem het tegen elkaar op in 't Kuipje. De fans van de ...

75
75
'Knaltransfer Openda: jongensdroom wordt werkelijkheid'

Loïs Openda is gewild op de zomermercato. De aanvaller van RB Leipzig is klaar voor een nieuwe ...

132
132
'Transferbom bij AA Gent: Gudjohnsen op weg naar uitgang'

Gaat AA Gent weldra een volgende uitgaande transfer afronden? Het zou zomaar kunnen, want er beweegt ...

706
706
Westerlo wacht 'bang' af: "Wat als hij nog vertrekt?"

Bij KVC Westerlo zullen ze toch dringend versterking moeten halen. Daarmee bedoelen we: meer ...

58
58
'Mourinho choqueert Real Madrid met telefoontje'

In Turkije hebben ze blijkbaar ergens nog enorme zakken geld gevonden, want plots lijkt er alles te ...

222
222
Hasi scherp voor Dolberg en Hazard: "Moét anders bij hen"

Bij RSC Anderlecht lijkt het dezer dagen enkel en alleen nog maar over mentaliteit en intensiteit te ...

490
490
Straf! NBA-ster kijkt met open mond naar... Anderlecht-pion

Heel wat voetballers volgen de NBA en kijken ook wel op naar de sterren in de populaire Amerikaanse ...

65
65
'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

109
109

Meer sportnieuws