Van der Brempt blikt terug op Club Brugge-vertrek

door
Van der Brempt blikt terug op Club Brugge-vertrek

In de Champions League staan dinsdagavond twee interessante duels op het programma. Om de kwartfinales te bereiken zal Internazionale voor een grote stunt moeten zorgen op het veld van Liverpool FC na de 0-2-nederlaag in de heenmatch. Dan bracht RB Salzburg het er veel beter vanaf.


De Oostenrijkse talentenfabriek leek na de loting kansloos tegen het grote Bayern München. Maar in de heenmatch moest Der Rekordmeister alles uit de kast halen om alsnog een gelijkspel uit de brand te slepen (1-1). Dat belooft dus voor de return in de Allianz Arena. En mogelijk zien we dan ook een landgenoot in actie komen. Afgelopen wintermercato maakte Ignace Van der Brempt immers de overstap naar de Oostenrijkse topclub.

De Belgische belofte-international vertrok plots bij Club Brugge en daar had hij een duidelijk reden voor. "Bij Club was het moeilijk om beter en constanter te presteren dan een ervaren man als Clinton Mata", klonk het bij Sporza. "Daardoor zag ik in Brugge niet echt meer een toekomst. Toen Salzburg kwam, heb ik niet getwijfeld. Dit is de perfecte plek om me te ontwikkelen en kansen te krijgen."

ALTIJD AAN 100%
Dat Salzburg een ideale springplank vormt voor jonge talenten naar de Europese topclubs, zal ongetwijfeld ook een rol in zijn keuze hebben gespeeld. Daarnaast kan ook de speelwijze van de Oostenrijkse club hem bekoren. Het niveau ligt alvast erg hoog. "Het gaat hier allemaal een pak sneller dan in België. Alles gaat de hele tijd aan honderd procent. Als je één moment niet oplet, verlies je de bal."

LEES OOK: Club Brugge maakt stevig statement met Europese lijst

🔥 Wat iedereen nu leest

Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Denkt u dat Van der Brempt op termijn na een Europese topclub zal trekken?

Meest recent

'KV Kortrijk verliest op de valreep nog sterkhouder'

Volgende week gaat ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen van start. KV Kortrijk hoopt ...

91
91
Leko trekt belangrijke conclusie na nipte Gentse zege

Zijn debuut werd vorige week nog een ontgoocheling met een nederlaag op Stayen, maar zaterdagavond ...

78
78
'Antwerp kent duidelijke voorwaarde voor miljoenentransfer'

Bij Antwerp is het alweer een drukke transferzomer. De Great Old moest deze zomer alweer op zoek ...

90
90
AA Gent haalt opgelucht adem na zeer nipte zege

AA Gent begon vorige week dramatisch aan zijn seizoen met een nederlaag in Sint-Truiden. De ...

108
108
Club Brugge maakt stevig statement met Europese lijst

Club Brugge heeft vrijdag zijn eerste nederlaag van het nieuwe seizoen geleden door met 2-1 te gaan ...

393
393
'Antwerp blijft maar gaan: derde aanwinst in één klap'

Antwerp heeft nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg, maar het lijkt erop dat ze op de Bosuil ...

291
291
Oude bekende behoedt Salzburg voor drama in aanloop naar Club

Club Brugge ging vrijdagavond verrassend onderuit op het veld van KV Mechelen. Het leed zo op de ...

127
127
Rednic kondigt volgende transfer bij Standard aan

Standard is er zaterdag niet in geslaagd om een foutloos rapport te behouden, want in de slotfase ...

210
210
Volgende smaakmaker hint op vertrek bij Westerlo

Westerlo heeft zich zaterdag herpakt na de zware nederlaag van vorige week op Anderlecht. Dankzij ...

80
80
'Antwerp gaat hard en rondt dubbelslag snel af'

Voor Antwerp wacht zondag alweer een grote test, want dan moeten ze op bezoek bij Genk. De Great Old ...

214
214
Standard geeft op 6 op 6 in slot nog uit handen

Standard heeft de kans laten liggen om met een zes op zes aan de leiding te komen in de Jupiler Pro ...

120
120
Vrancken brengt transfervuurwerk met spannende boodschap

STVV kende al een zeer lucratieve zomermercato. De Limburgers verkochten met Adriano Bertaccini ...

156
156
Karetsas lanceert zeer verrassende transferboodschap

Bij KRC Genk verkochten ze al stevig. Christopher Bonsu Baah bracht al heel wat geld op en Tolu ...

351
351
'Grote verrassing rond Leandro Trossard'

Leandro Trossard lijkt Arsenal te gaan verlaten. De club staat niet weigerachtig vertrek van de ...

278
278
Transferchaos bij Club: Vanaken doorbreekt het stilzwijgen

Bij Club Brugge halen ze nog geen goed niveau, dat beseffen ze ook. Tegen RB Salzburg zal het ...

1295
1295
'Topspeler verlaat Antwerp: bestemming lijkt bekend'

Michel-Ange Balikwisha gaat Antwerp FC deze zomer allicht verlaten. De dure flankaanvaller wordt al ...

758
758
Sporting CP verrast iedereen met Belgische transfer

Sporting CP heeft vandaag een toch wel verrassende Belgische transfer meegedeeld. De Portugezen ...

132
132
Westerlo zorgt in vernieuwd Kuipje meteen voor feest

Om 16u namen KVC Westerlo en Zulte Waregem het tegen elkaar op in 't Kuipje. De fans van de ...

75
75
'Knaltransfer Openda: jongensdroom wordt werkelijkheid'

Loïs Openda is gewild op de zomermercato. De aanvaller van RB Leipzig is klaar voor een nieuwe ...

135
135
'Transferbom bij AA Gent: Gudjohnsen op weg naar uitgang'

Gaat AA Gent weldra een volgende uitgaande transfer afronden? Het zou zomaar kunnen, want er beweegt ...

719
719
Westerlo wacht 'bang' af: "Wat als hij nog vertrekt?"

Bij KVC Westerlo zullen ze toch dringend versterking moeten halen. Daarmee bedoelen we: meer ...

62
62
'Mourinho choqueert Real Madrid met telefoontje'

In Turkije hebben ze blijkbaar ergens nog enorme zakken geld gevonden, want plots lijkt er alles te ...

239
239
Hasi scherp voor Dolberg en Hazard: "Moét anders bij hen"

Bij RSC Anderlecht lijkt het dezer dagen enkel en alleen nog maar over mentaliteit en intensiteit te ...

497
497
Straf! NBA-ster kijkt met open mond naar... Anderlecht-pion

Heel wat voetballers volgen de NBA en kijken ook wel op naar de sterren in de populaire Amerikaanse ...

65
65
'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

111
111

Meer sportnieuws