Beerschot bestolen: "Was duidelijk strafschop"

527 stemmen
Beerschot bestolen:

Beerschot VA speelde zondagmiddag een erg verdienstelijke partij op het veld van aartsrivaal Antwerp FC, maar bleef finaal toch weer met lege handen achter. Topschutter Michael Frey bezorgde de Great Old na rust immers de zege met twee doelpunten. Al was dat volgens Beerschot vooral de schuld van de wedstrijdleiding.


Achteraf toonden de Mannekes zich bijzonder scherp voor hoofdscheidsrechter Nathan Verboomen en zijn VAR. Zo werd er naar drie discutabele fases gewezen: een niet gefloten strafschop na vermeende fout op Ilias Sebaoui, de tweede gele kaart voor Thibault De Smet én het afgekeurde doelpunt van Lawrence Shankland. Volgens ex-scheidsrechter Tim Pots, huisref bij de krant Het Laatste Nieuws, werden de twee laatste fases echter wél correct beoordeeld.

Maar Pots is ook van mening dat de bal in de eerste helft op de stip had gemoeten na de overtreding van Jean Butez op de doorgebroken Sebaoui. "Er was duidelijk contact: Butez tikte met zijn knie de rechtervoet van Sebaoui aan", stelt Pots bij HLN. "Hij gaat tegen de grond, terwijl hij de bal maar binnen te leggen heeft. Dan moet er bij de ref én bij de VAR toch een belletje rinkelen? Het was echt geen schwalbe. Beerschot had een strafschop verdiend."

STAPPEN ONDERNEMEN
Pech dus voor Beerschot, maar de derby zal sowieso nog een staartje krijgt. Zo had preses Francis Vrancken het achteraf over een zweem van belangenvermenging bij Verboomen. Die werkt in het dagelijkse leven namelijk als sportvoedingsadviseur bij 6D Sports Nutritio. En dat bedrijf heeft een partnerschap lopen met ... Antwerp. Vrancken kondigde dan ook aan dat de club 'stappen gaat ondernemen', al is nog niet duidelijk welke stappen dat precies zijn.

LEES OOK: Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

🚀

Beerschot moet Verboomen wraken ...

Meest recent

AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

0
0
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

156
156
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

175
175
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

91
91
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

14
14
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

50
50
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

120
120
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

42
42
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

59
59
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

48
48
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

66
66
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

75
75
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

118
118
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

366
366
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

92
92
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

201
201
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

153
153
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

90
90
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

514
514
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

441
441
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

136
136
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

438
438
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

312
312
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

298
298

Meer sportnieuws