Sowieso is de Antwerpse derby altijd van groot belang, maar dat is het nu toch nog net iets meer. Zo pakte Antwerp in zijn laatste vijf wedstrijden amper zes op vijftien, en ging het de laatste twee partijen pijnlijk onderuit tegen KV Mechelen en Club Brugge. Op deze manier kan het zijn ticket voor de Champions’ Play-Offs toch nog te grabbel gooien.
Een ultimatum dus voor Priske, die zich wel gelukkig mag prijzen dat ook bij de spelers de derby enorm leeft. Zo zegt ook Jelle Bataille in Sport/Voetbalmagazine. “Je voelt dat het leeft in de spelersgroep. Vooral Ritchie De Laet is daar erg mee bezig. Hij en Faris Haroun hebben ons al duidelijk gemaakt hoe belangrijk de derby is.”
Geen rellen
“Het is tof om er zo naartoe te leven. Ik denk ook dat het een toffe match gaat worden, met veel supporters. Het zal de moeite zijn. Het was nog erger of heftiger dan ik op voorhand had gedacht”, verwijst hij naar die laatste affiche. “Die sfeer mag er opnieuw zijn, maar ik hoop dat de relletjes uitblijven."
LEES OOK: Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL
De Jonghe Kevin