Club Brugge kreeg een flinke bolwassing van AA Gent. In het Jan Breydelstadion werd het 0-3 en geen bekerfinale voor Blauw-Zwart. Een stevige domper, maar Alfred Schreuder ging er wel heel luchtig mee om.
"Of dit blijft hangen? Neen", vertelde hij na de match. "We moeten hieruit leren en karakter tonen. We weten wat ons te wachten staat en moeten punten pakken in de competitie", vertelde de coach ook nog op de website van Club Brugge. De Bruggelingen kwamen al snel achter en speelden nadien amper een kans bij elkaar, toen Denis Odoi rood kreeg en het 0-3 werd, was het game over.
STERK GENT
"We hebben in de eerste helft de lijn van vorige zondag doorgetrokken. We hebben hoog druk gezet, maar na amper een minuut maken we een fout en komen we op achterstand. Dan nog zie je dat er niets aan de hand is, maar die tweede goal mocht niet vallen. We hebben de bal niet goed vast gehouden. Na die rode kaart en de 0-3 werd het lastig." De coach is onder de indruk van Gent. "Vorige maand in Gent hebben we niet goed gespeeld en gewonnen, terwijl we vandaag een prima eerste helft speelden en verloren. We weten echter dat Gent een goede ploeg is en dat we met hen ook in de competitie nog rekening moeten houden", loofde hij de Buffalo's.
Club Brugge kreeg nog volop lof na de partij tegen Royal Antwerp FC, maar het is duidelijk dat Schreuder nog veel werk heeft om zijn team helemaal op punt te zetten.
LEES OOK: 'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'
Claudio Reulens