'De Ligt neemt drastische beslissing over toekomst'

door
'De Ligt neemt drastische beslissing over toekomst'

In Italië lijkt Juventus achter het net te vissen voor de Scudetto. Voor de titel lijkt het te gaan tussen Napoli en de twee Milanese topclubs. Eén vaste waarde van de Oude Dame lijkt volgend seizoen andere oorden te gaan opzoeken.


Zo weet het Catalaanse medium El Nacional dat Matthijs de Ligt na dit seizoen andere lucht hoopt op te snuiven. De Nederlander was eerst bereid om te praten over een verlenging volgens Italiaanse media, maar dat lijkt er dus niet van te gaan komen. De speler is naar verluidt niet erg gelukkig in Turijn en hoopt dat zijn club hem voor een redelijke transfer zal laten gaan in de zomer.

De Ligt heeft op dit moment nog een contract tot midden 2024 bij de Bianconeri. Er hangt volgens Transfermarkt een prijskaartje van 65 miljoen euro vast aan de centrale verdediger, die dit jaar goed aan het spelen is. De 22-jarige de Ligt maakte in juli 2019 de overstap van Ajax. Met die transfer was toen maar liefst 85,5 miljoen euro gemoeid. Hij won met de Italiaanse topclub één titel, één beker en één supercup. Europees succes bleef uit en ook dat zou bijdragen tot zijn beslissing om komende zomer naar een andere bestemming te trekken.

WAT WORDT ZIJN NIEUWE CLUB?

De Ligt is grof wild op de transfermarkt. FC Barcelona lijkt nog steeds volop te dingen naar zijn diensten. Het is echter de vraag of de Blaugrana over voldoende financiële middelen beschikt om de Ligt en zijn zaakwaarnemer Mino Raiola te kunnen overtuigen. Chelsea zou op dit moment in polepositie liggen voor de centrale verdediger. 



   

LEES OOK: Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Wie maakt het meeste kans?

Meest recent

Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

0
0
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

9
9
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

51
51
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

62
62
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

78
78
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

59
59
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

62
62
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

61
61
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

340
340
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

82
82
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

46
46
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

169
169
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

212
212
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

278
278
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

144
144
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

193
193
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

422
422
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

103
103
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

607
607
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

340
340
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

146
146
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

164
164
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

83
83
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0

Meer sportnieuws