'De Ligt neemt drastische beslissing over toekomst'

door
'De Ligt neemt drastische beslissing over toekomst'

In Italië lijkt Juventus achter het net te vissen voor de Scudetto. Voor de titel lijkt het te gaan tussen Napoli en de twee Milanese topclubs. Eén vaste waarde van de Oude Dame lijkt volgend seizoen andere oorden te gaan opzoeken.


Zo weet het Catalaanse medium El Nacional dat Matthijs de Ligt na dit seizoen andere lucht hoopt op te snuiven. De Nederlander was eerst bereid om te praten over een verlenging volgens Italiaanse media, maar dat lijkt er dus niet van te gaan komen. De speler is naar verluidt niet erg gelukkig in Turijn en hoopt dat zijn club hem voor een redelijke transfer zal laten gaan in de zomer.

De Ligt heeft op dit moment nog een contract tot midden 2024 bij de Bianconeri. Er hangt volgens Transfermarkt een prijskaartje van 65 miljoen euro vast aan de centrale verdediger, die dit jaar goed aan het spelen is. De 22-jarige de Ligt maakte in juli 2019 de overstap van Ajax. Met die transfer was toen maar liefst 85,5 miljoen euro gemoeid. Hij won met de Italiaanse topclub één titel, één beker en één supercup. Europees succes bleef uit en ook dat zou bijdragen tot zijn beslissing om komende zomer naar een andere bestemming te trekken.

WAT WORDT ZIJN NIEUWE CLUB?

De Ligt is grof wild op de transfermarkt. FC Barcelona lijkt nog steeds volop te dingen naar zijn diensten. Het is echter de vraag of de Blaugrana over voldoende financiële middelen beschikt om de Ligt en zijn zaakwaarnemer Mino Raiola te kunnen overtuigen. Chelsea zou op dit moment in polepositie liggen voor de centrale verdediger. 



   

LEES OOK: UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Wie maakt het meeste kans?

Meest recent

Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

52
52
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

71
71
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

72
72
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

136
136
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

45
45
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

342
342
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

19
19
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

361
361
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

110
110
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

280
280
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

431
431
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

259
259
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

276
276
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

489
489
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

497
497
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

285
285
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

258
258
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

302
302
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

160
160
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

360
360
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

87
87
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

267
267
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

405
405
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

329
329
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

327
327

Meer sportnieuws