'De Ligt neemt drastische beslissing over toekomst'

door
'De Ligt neemt drastische beslissing over toekomst'

In Italië lijkt Juventus achter het net te vissen voor de Scudetto. Voor de titel lijkt het te gaan tussen Napoli en de twee Milanese topclubs. Eén vaste waarde van de Oude Dame lijkt volgend seizoen andere oorden te gaan opzoeken.


Zo weet het Catalaanse medium El Nacional dat Matthijs de Ligt na dit seizoen andere lucht hoopt op te snuiven. De Nederlander was eerst bereid om te praten over een verlenging volgens Italiaanse media, maar dat lijkt er dus niet van te gaan komen. De speler is naar verluidt niet erg gelukkig in Turijn en hoopt dat zijn club hem voor een redelijke transfer zal laten gaan in de zomer.

De Ligt heeft op dit moment nog een contract tot midden 2024 bij de Bianconeri. Er hangt volgens Transfermarkt een prijskaartje van 65 miljoen euro vast aan de centrale verdediger, die dit jaar goed aan het spelen is. De 22-jarige de Ligt maakte in juli 2019 de overstap van Ajax. Met die transfer was toen maar liefst 85,5 miljoen euro gemoeid. Hij won met de Italiaanse topclub één titel, één beker en één supercup. Europees succes bleef uit en ook dat zou bijdragen tot zijn beslissing om komende zomer naar een andere bestemming te trekken.

WAT WORDT ZIJN NIEUWE CLUB?

De Ligt is grof wild op de transfermarkt. FC Barcelona lijkt nog steeds volop te dingen naar zijn diensten. Het is echter de vraag of de Blaugrana over voldoende financiële middelen beschikt om de Ligt en zijn zaakwaarnemer Mino Raiola te kunnen overtuigen. Chelsea zou op dit moment in polepositie liggen voor de centrale verdediger. 



   

LEES OOK: ‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Wie maakt het meeste kans?

Meest recent

Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

26
26
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

13
13
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

112
112
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

114
114
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

350
350
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

213
213
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

84
84
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

88
88
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

368
368
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

353
353
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

464
464
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

535
535
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

231
231
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

827
827
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

469
469
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

130
130
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

200
200
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

138
138
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

118
118
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

279
279
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

174
174
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

644
644
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

315
315
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

101
101

Meer sportnieuws