'De Ligt neemt drastische beslissing over toekomst'

door
'De Ligt neemt drastische beslissing over toekomst'

In Italië lijkt Juventus achter het net te vissen voor de Scudetto. Voor de titel lijkt het te gaan tussen Napoli en de twee Milanese topclubs. Eén vaste waarde van de Oude Dame lijkt volgend seizoen andere oorden te gaan opzoeken.


Zo weet het Catalaanse medium El Nacional dat Matthijs de Ligt na dit seizoen andere lucht hoopt op te snuiven. De Nederlander was eerst bereid om te praten over een verlenging volgens Italiaanse media, maar dat lijkt er dus niet van te gaan komen. De speler is naar verluidt niet erg gelukkig in Turijn en hoopt dat zijn club hem voor een redelijke transfer zal laten gaan in de zomer.

De Ligt heeft op dit moment nog een contract tot midden 2024 bij de Bianconeri. Er hangt volgens Transfermarkt een prijskaartje van 65 miljoen euro vast aan de centrale verdediger, die dit jaar goed aan het spelen is. De 22-jarige de Ligt maakte in juli 2019 de overstap van Ajax. Met die transfer was toen maar liefst 85,5 miljoen euro gemoeid. Hij won met de Italiaanse topclub één titel, één beker en één supercup. Europees succes bleef uit en ook dat zou bijdragen tot zijn beslissing om komende zomer naar een andere bestemming te trekken.

WAT WORDT ZIJN NIEUWE CLUB?

De Ligt is grof wild op de transfermarkt. FC Barcelona lijkt nog steeds volop te dingen naar zijn diensten. Het is echter de vraag of de Blaugrana over voldoende financiële middelen beschikt om de Ligt en zijn zaakwaarnemer Mino Raiola te kunnen overtuigen. Chelsea zou op dit moment in polepositie liggen voor de centrale verdediger. 



   

LEES OOK: Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Wie maakt het meeste kans?

Meest recent

Anderlecht zakt door de mand: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

0
0
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

40
40
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

511
511
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

173
173
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

255
255
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

27
27
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

142
142
Vanderbiest bevestigt: "Zijn laatste match voor Mechelen"

KV Mechelen is zondagavond niet verder geraakt dan een gelijkspel tegen Westerlo, waarmee het een ...

193
193
De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

AC Milan heeft zondag geen goede zaak gedaan in de strijd om de titel. Het slaagde er immers niet in ...

14
14
Hasi viseert drie spelers na dramatische prestatie

In november leek Anderlecht zich nog te ontpoppen tot titelkandidaat na zeges in de toppers tegen ...

420
420
Knaltransfer Carrasco: "Hij is een uitstekende speler"

Yannick Carrasco is intussen 2,5 jaar aan de slag in Saudi-Arabië, waar Al-Shabab in de zomer ...

78
78
Hazard begrijpt fans: "Niet genoeg wat we laten zien"

Anderlecht beleefde zondag alweer een pijnlijke avond in de competitie. Het bleef in eigen stadion ...

119
119
'Nieuwe wending: na basisplaats vertrek bij Anderlecht'

Anderlecht liet zondagavond pijnlijke punten liggen tegen rode lantaarn Dender. Besnik Hasi kon in ...

334
334
Geen goede zaak voor PO1: Mechelen redt pas op valreep punt

De strijd om de top zes is weer een beetje spannender geworden. KV Mechelen liet de concurrentie ...

70
70
Hoogspanning Anderlecht: spelers op matje, ontslag Hasi gevraagd

De motor van RSC Anderlecht blijft voorlopig sputteren in de Jupiler Pro League. Zondagavond raakte ...

673
673
Nieuwe klap Anderlecht: rode lantaarn pakt gouden punt

RSC Anderlecht heeft zondagavond opnieuw averij opgelopen in de Jupiler Pro League. Paars-Wit kon ...

237
237
Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Romelu Lukaku heeft zijn eerste speelminuten van het seizoen gemaakt. Na maanden revalideren maakte ...

56
56
‘Vermeeren schrikt zich rot: OM maakt schokbeslissing’

Marseille wil z’n middenveld komende zomer compleet hertekenen. En dat nieuws komt als een ...

518
518
Sensatie! United reanimeert titelstrijd met zege op Arsenal

Zelf kampioen worden zit er allicht niet meer in, maar Manchester United drukt wel zijn stempel op ...

97
97
Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Tom Waes zal ongetwijfeld blij zijn dat we in een nieuw jaar zitten. 2025 was turbulent voor het ...

26
26
Anderlecht uitgefloten aan rust: 'opvolger Hasi' al genoemd

Na de recente 1 op 9 wou RSC Anderlecht zo snel mogelijk aanknopen met een overwinning in de Jupiler ...

558
558
Straffe beelden: Stromae zet Lotto Park in vuur en vlam

RSC Anderlecht heeft op sportief vlak allerminst een succesvolle periode achter de rug. Maar qua ...

57
57
Barça leider na pareltje Yamal, extra ademruimte Van Persie

FC Barcelona heeft de macht terug gegrepen in de Spaanse Primera Division. De Catalanen wonnen met ...

24
24
'Club Brugge all-in: tweede duurste aanwinst uit clubgeschiedenis'

Met Félix Lemaréchal heeft Club Brugge zijn eerste aanwinst van de mercato ...

983
983
SK Beveren wint na tumult in slotfase, Vanderhaeghe baalt

SK Beveren blijft door de competitie razen in de Challenger Pro League. Op de Freethiel boekte de ...

182
182

Meer sportnieuws