Club Brugge haalt opgelucht adem na val CDK

844 stemmen
Club Brugge haalt opgelucht adem na val CDK

Club Brugge staat zondag voor één van zijn belangrijkste wedstrijden in het seizoen tot dusver. De nummer twee uit het klassement krijgt dan immers het bezoek van Antwerp FC, dat momenteel derde staat. Maar Blauw-Zwart zal het naar alle waarschijnlijkheid zonder Charles De Ketelaere moeten doen.


De sleutelspeler zorgde donderdag eventjes voor paniek in het Belfius Basecamp. Tijdens de training kwam de aanvaller immers verkeerd neer na een val. Meteen werd duidelijk dat hij de oefensessie niet kon voortzetten en werd hij overgebracht naar het nabije ziekenhuis. Daar werd een blessure aan de schouder vastgesteld.

Volgens zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad valt de schade evenwel mee. Het gaat niet om een ernstig letsel, De Ketelaere kan normaal gezien snel weer aansluiten. Wel zal hij de clash met Antwerp naar alle waarschijnlijkheid aan zich voorbij moeten laten gaan. Ook de bekermatch van aanstaande woensdag tegen AA Gent wordt een dubbeltje op zijn kant.

CRUCIAAL DUEL
In ieder geval is het wegvallen van CDK een flinke aderlating voor de Bruggelingen. De laatste weken is hij dé bepalende figuur bij Blauw-Zwart. Zijn blessure komt in ieder geval op een bijzonder slecht moment. Tegen Antwerp staat er immers heel wat op het spel. Beide ploegen strijden dan rechtstreeks om de tweede plaats en willen mekaar ook een mentale tik uitdelen. Bovendien kan leider Union SG een dag eerder nog wat verder uitlopen indien het thuis wint van Eupen. Een nederlaag is dus uit de boze voor Club, afwachten wie de doelpuntenproductie op zich zal nemen.

LEES OOK: De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

De Ketelaere is momenteel de belangrijkste speler voor Club ...

Meest recent

Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

94
94
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

11
11
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

120
120
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

106
106
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

407
407
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

141
141
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

67
67
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

90
90
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

73
73
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

51
51
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

219
219
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

93
93
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

319
319
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

351
351
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

93
93
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

357
357
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

43
43
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

507
507
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

356
356
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

447
447
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

163
163
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

82
82
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

138
138
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

123
123
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

59
59

Meer sportnieuws