'Ajax faalt opnieuw: weer een topper 'goedkoop' de deur uit'

door
'Ajax faalt opnieuw: weer een topper 'goedkoop' de deur uit'

Ajax kreeg al veel lof de afgelopen jaren en die was terecht, maar er gaat toch ook iets mis in Amsterdam. De club krijgt het steeds moeilijker om zijn topspelers aan boord te houden. Het kreeg slecht nieuws.


Ryan Gravenberch wordt aanzien als het volgende toptalent van eigen bodem dat richting de Europese top gaat doorstoten. Het Algemeen Dagblad en De Telegraaf melden nu dat de jonge middenvelder zijn in 2023 aflopende contract niet gaat verlengen. Ajax moet hem daardoor verkopen in de zomermercato en het hoopt nog 25 à 35 miljoen euro te krijgen. Bayern München heeft de beste papieren om hem vast te leggen. Dat is nog een mooie som, maar Gravenberch had indien een contractverlenging heel wat meer kunnen opleveren. Jongens als Matthijs de Ligt en Frenkie de Jong leverden elk nog 85 miljoen euro op. Ajax baalt dus enorm.

ONANA EN MAZRAOUI

Het is niet de eerste speler waar Ajax mee faalt inzake een contractverlenging. De club zag Brian Brobbey gratis naar RB Leipzig verkassen, om hem nadien terug te huren zonder aankoopoptie. Noussair Mazraoui (marktwaarde 20 miljoen euro en gewild door AC Milan, Borussia Dortmund en FC Barcelona) liet ook al verstaan dat hij de club komende zomer gratis gaat verlaten.

Doelman André Onana (marktwaarde 15 miljoen euro) is nog een speler die een aflopend contract heeft en Amsterdam verlaat. Hij trekt zo goed als zeker naar de Italiaanse topclub Internazionale. Ajax ziet zo vele tientallen miljoenen euro’s als sneeuw voor de zon verdwijnen.

POLL: Pakt Ajax dit slecht aan?

Meest recent

Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

50
50
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wel met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

33
33
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

56
56
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

143
143
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

85
85
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

243
243
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

155
155
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

123
123
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

197
197
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

190
190
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

145
145
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

85
85
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

115
115
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

118
118
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

166
166
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

212
212
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

227
227
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

86
86
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

260
260

Meer sportnieuws