'Real Madrid springt in de dans voor transfervrije Belg'

door
'Real Madrid springt in de dans voor transfervrije Belg'

Gaat Real Madrid nog een Rode Duivel aan zijn kern toevoegen? Volgens Spaanse media zoals AS heeft de Koninklijke interesse in Jason Denayer. Diens naam wordt ondertussen aan tal van clubs gelinkt.


Real Madrid zou wel wat zien in de komst van Denayer, die een aflopend contract heeft bij Olympique Lyon. De kans lijkt steeds kleiner te worden dat hij een nieuw contract gaat ondertekenen bij de Franse club. 

"De bal ligt in zijn kamp", verklaarde voorzitter Aulas vorige week aan de pers. "Vincent Ponsot (algemeen directeur van Lyon, nvdr) heeft de basis gelegd voor gesprekken met de makelaars, vervolgens heb ikzelf gesproken met Jason. Hij zei niet neen, maar ook niet meteen ja. Hij wil eerst zijn revalidatie afwerken. Er bestaat nog een kans dat hij zal bijtekenen. Maar we anticiperen ook en dus hebben we al enkele andere pistes geactiveerd."

VEEL INTERESSE

De Rode Duivel zou ook in de belangstelling staan van Juventus, Newcastle United, FC Barcelona en Napoli. Het worden alvast spannende weken voor de verdediger. Bij Real zou hij met Eden Hazard en Thibaut Courtois twee Belgen tegen het lijf lopen, al lijkt de kans klein te zijn dat Hazard er volgend jaar nog speelt.

Lyon legde in 2018 tien miljoen euro op tafel bij Manchester voor Jason Denayer. Volgens de gespecialiseerde website Transfermarkt wordt de marktwaarde van de 26-jarige Brusselaar momenteel geschat op 20 miljoen euro. Toen hij bij Lyon aankwam, was hij precies 3 miljoen euro waard. Dit seizoen speelde de solide centrale verdediger van 1m84 14 wedstrijden in de Ligue 1 waarin hij 3 keer het net vond.

LEES OOK: TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

🚀

Zou Real een goede optie zijn voor hem?

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

19
19
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

41
41
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

56
56
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

45
45
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

231
231
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

164
164
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

235
235
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

64
64
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

229
229
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

540
540
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

42
42
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

371
371
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

465
465
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

404
404
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

65
65
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

66
66
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

97
97
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

132
132
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

58
58
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

232
232
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

548
548
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

136
136
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

171
171
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

17
17

Meer sportnieuws