'Real Madrid springt in de dans voor transfervrije Belg'

door
'Real Madrid springt in de dans voor transfervrije Belg'

Gaat Real Madrid nog een Rode Duivel aan zijn kern toevoegen? Volgens Spaanse media zoals AS heeft de Koninklijke interesse in Jason Denayer. Diens naam wordt ondertussen aan tal van clubs gelinkt.


Real Madrid zou wel wat zien in de komst van Denayer, die een aflopend contract heeft bij Olympique Lyon. De kans lijkt steeds kleiner te worden dat hij een nieuw contract gaat ondertekenen bij de Franse club. 

"De bal ligt in zijn kamp", verklaarde voorzitter Aulas vorige week aan de pers. "Vincent Ponsot (algemeen directeur van Lyon, nvdr) heeft de basis gelegd voor gesprekken met de makelaars, vervolgens heb ikzelf gesproken met Jason. Hij zei niet neen, maar ook niet meteen ja. Hij wil eerst zijn revalidatie afwerken. Er bestaat nog een kans dat hij zal bijtekenen. Maar we anticiperen ook en dus hebben we al enkele andere pistes geactiveerd."

VEEL INTERESSE

De Rode Duivel zou ook in de belangstelling staan van Juventus, Newcastle United, FC Barcelona en Napoli. Het worden alvast spannende weken voor de verdediger. Bij Real zou hij met Eden Hazard en Thibaut Courtois twee Belgen tegen het lijf lopen, al lijkt de kans klein te zijn dat Hazard er volgend jaar nog speelt.

Lyon legde in 2018 tien miljoen euro op tafel bij Manchester voor Jason Denayer. Volgens de gespecialiseerde website Transfermarkt wordt de marktwaarde van de 26-jarige Brusselaar momenteel geschat op 20 miljoen euro. Toen hij bij Lyon aankwam, was hij precies 3 miljoen euro waard. Dit seizoen speelde de solide centrale verdediger van 1m84 14 wedstrijden in de Ligue 1 waarin hij 3 keer het net vond.

LEES OOK: Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Zou Real een goede optie zijn voor hem?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

21
21
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

91
91
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

115
115
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

47
47
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

59
59
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

200
200
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

189
189
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

55
55
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

87
87
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

354
354
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

303
303
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

182
182
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

327
327
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

919
919
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

112
112
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

208
208
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

299
299
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

93
93
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

225
225
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

221
221
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

368
368
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

198
198
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws