Wedden op Champions League: win jij 350 euro met 10 euro inzet?

door
Wedden op Champions League: win jij 350 euro met 10 euro inzet?

Het lange wachten is voorbij, deze week trekt de Champions League zich in alle hevigheid weer op gang. Er staan meteen verschillende interessante affiches op het programma. Om je aan een pronostiek te wagen op deze duels moet je uiteraard bij Unibet.be zijn, VoetbalNieuws overloopt voor u alvast enkele interessante bets.


PSG - Real Madrid
Nadat de loting voor de tweede ronde overgedaan moest worden, kwam één absolute kraker uit de bus. Zo staan met PSG en Real Madrid meteen twee kanshebbers voor de eindzege op het programma. De Madrilenen recupereren alvast steunpilaar Karim Benzema. PSG hoopt dan weer om Neymar tijdig fit te krijgen, maar kan sowieso al rekenen op Lionel Messi en Kylian Mbappé in vorm. Volgens de bookmakers van Unibet.be is de thuisploeg alvast favoriet. Zo staat een zege van PSG gequoteerd aan 2.04, voor Real is dat 3.70. Bij een gelijkspel kan je je inzet met 3.75 vermenigvuldigen.



Internazionale-Liverpool
Woensdagavond is het dan weer uitkijken naar de clash tussen de huidige nummers twee van de Serie A en Premier League. Ondanks het verlies van enkele kampioenenmakers is Inter onder coach Simone Inzaghi bezig aan een sterk seizoen, al liet het de voorbije matchen wel enkele steken vallen in de eigen competitie. De Reds wisten hun laatste zes duels dan weer te winnen en kunnen bovendien weer rekenen op Africa Cup-finalisten Sadio Mané en Mohamed Salah. Ondanks het thuisvoordeel geldt Inter dan ook als outsider met een quotering van 3.70. Een zege van Liverpool kan je 2.04 maal je inzet opleveren, bij een gelijkspel wordt dat 3.75.

COMBINATIE
Naast bovengenoemde matchen zijn er ook nog de duels Sporting CP-Manchester City en RB Salzburg-Bayern München. Ideaal dus om een combinatie-weddenschap te maken. VoetbalNieuws maakte er alvast eentje op:
- De Bruyne geeft minstens één assist tegen Sporting
- Real speelt gelijk óf wint in het Parc des Princes
- Bayern scoort in beide helften tegen Salzburg
- Inter zorgt voor stuntzege tegen Liverpool
In totaal levert deze combinatie een quotering van 34.95 op. Met een inzet van 10 euro kan je dus een kleine 350 euro winnen. Er zijn echter nog veel meer weddenschappen en combinaties beschikbaar. Aarzel dus niet en ga nu een kijkje nemen bij Unibet.be!


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn. Speel verantwoord!

LEES OOK: 'Real wil totale dominantie: nieuwe mega-aankoop staat vast'

🔥 Wat iedereen nu leest

Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?
Tessa Wullaert breekt de stilte over bondscoach na EK-flop
Tessa Wullaert breekt de stilte over bondscoach na EK-flop

In welk duel vallen de meeste doelpunten?

Meest recent

Anderlecht heeft beet: aanwinst nummer 8 is binnen

RSC Anderlecht heeft daags na de komst van Adriano Bertaccini een volgende speler aangetrokken. De ...

124
124
'KV Mechelen verrast met transfer bij Club Brugge'

KV Mechelen en Club Brugge namen het gisterenavond tegen elkaar op. Dat was niet het enige nieuws ...

94
94
'Einde verhaal bij Antwerp: floptransfer mag beschikken'

Royal Antwerp FC sloeg vorig seizoen de bal inzake transfers meerdere keren mis. Voordien waren er ...

402
402
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen

Sportanker en wielerstem Ruben Van Gucht staat al jaren bekend om zijn scherpe interviews, ...

80
80
Hayen geeft dé reden voor opvallende wissel bij Club

Na amper drie officiële wedstrijd is de eerste nederlaag van het seizoen al een feit voor Club ...

171
171
'Terugkeer Ito maakt slachtoffer bij Genk'

KRC Genk is nog niet klaar op de zomerse transfermarkt. De Limburgers willen onder meer een ...

291
291
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

1397
1397
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

132
132
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

357
357
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

862
862
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

118
118
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

331
331
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

491
491
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

261
261
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

297
297
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

234
234
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

632
632
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

153
153
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

61
61
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

310
310
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

802
802
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

102
102
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

239
239
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

232
232
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

306
306

Meer sportnieuws