Belhocine reageert na trainerswissel Beerschot

556 stemmen
Belhocine reageert na trainerswissel Beerschot

KV Kortrijk zit momenteel in een mindere periode en hield slechts één puntje over aan zijn laatste vier competitieduels. Toch zijn de Kerels nog niet uitgeteld voor een plekje in de top 8 en het daarbij horende Play-Off-ticket. Maar dan moet er komend weekend wel weer gewonnen worden.


Op papier zijn er voor de West-Vlamingen ook de nodige kansen. Zo wacht zondagavond een bezoek aan Beerschot VA, de troosteloze hekkensluiter. De Antwerpenaren slikten vorige week een zoveelste domper en verloren met 3-2 op het veld van KV Mechelen. Die nederlaag zorgde daags nadien ook voor het ontslag van hoofdcoach Javier Torrente. De Argentijn was nochtans slechts een halfjaar in dienst.

Het lijkt dus van kwaad naar erger te gaan bij Beerschot, toch is Kortrijk-coach Karim Belhocine op zijn hoede na de trainerswissel. "Op Beerschot gaan spelen, is niet te onderschatten", vertelt hij op de clubkanalen. "Die jongens spelen voor hun leven. Om te overleven. Ze gaan misschien anders spelen na de trainerswissel, maar daar zijn wij niet mee bezig. Wij moeten uitgaan van ons eigen systeem, onze eigen visie."

NIET MAKKELIJKER DAN BIJ LEIDER
Voor de Antwerpenaren wordt het stilaan één van hun laatste kansen om het behoud te vrijwaren. Zij zullen dus vol voor de zege gaan. Van onderschatting is er dan ook geen sprake bij Belhocine. "Een verplaatsing naar Beerschot is nooit gemakkelijk. Ook nu niet. En bij de laatste gaan spelen is niet per se gemakkelijker dan bij de eerste. Die jongens weten dat ze moeten winnen. Maar wij hebben eenzelfde doel: ook wij spelen misschien wel onze laatste kans uit om nog een doel te bereiken."

LEES OOK: 'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Beerschot heeft op papier de slechtste kern in 1A ...

Meest recent

Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

40
40
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

25
25
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

18
18
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

72
72
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

285
285
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

143
143
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

157
157
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

113
113
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

82
82
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

370
370
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

311
311
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

131
131
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

135
135
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

111
111
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

21
21
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

122
122
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

508
508
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

319
319
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

210
210
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

197
197
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

67
67
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

111
111
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1083
1083
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

541
541
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

234
234

Meer sportnieuws