Klopp lyrisch over Liverpool-ster: "Monster"

door
Klopp lyrisch over Liverpool-ster:

Liverpool hervat morgen de Premier League met een duel tegen Leicester City. De Reds winnen maar beter om in het spoor van leider Manchester City te blijven. Met één wedstrijd minder gespeeld hebben Jürgen Klopp en co een achterstand van negen punten.


Terwijl de PL even stillag, zag Klopp afgelopen weekend twee van zijn grootste sterren aan het werk op de Africa Cup. In de finale namen Mohamed Salah (Egypte) en Sadio Mané (Senegal) het tegen elkaar op. Het was uiteindelijk de laatstgenoemde die aan het langste eind trok. Om het mes nog wat dieper te steken bij Salah, was het Mané zelf die beslissende elfmeter tegen de netten trapte.

Salah is ondertussen al terug bij zijn club. Klopp verwacht niet meteen conditionele problemen bij de Egyptenaar. "Hij is een ervaren speler, hij is in fysiek opzicht een monster om eerlijk te zijn. Dus we zullen zien. Vandaag hebben we nog een hersteltraining en dan kijken we morgen hoe hij zich voelt. En als hij zich goed voelt, zullen we hem zeker niet om de verkeerde redenen uit de ploeg laten", zegt de Duitser op de clubwebstek.

VIERENDE MANÉ

Die andere ster, Sadio Mané, verkeert ondertussen in een feeststemming na de eerste Africa Cup ooit voor zijn land. Op sociale media lekten er al beelden van vierende spelers van Senegal en immense feestvreugde op het thuisfront. Mané zal er alvast niet bij zijn morgen tegen de Foxes. Maar daar heeft Klopp geen problemen mee. "Het betekent alles voor hem en de bevolking. Dat respecteren we enorm, we hebben nooit overwogen hem terug te roepen. Laat hen doen wat ze momenteel doen, want ze verdienen het", aldus Klopp.

LEES OOK: 'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Wie was de beste op de AC?

Meest recent

'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

77
77
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

84
84
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

322
322
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

243
243
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

407
407
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

196
196
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

334
334
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

299
299
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

73
73
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

481
481
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

300
300
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

89
89
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

184
184
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

549
549
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

286
286
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

67
67
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

104
104
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

74
74
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

42
42
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

455
455
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

400
400
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

143
143
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

33
33
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

220
220
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

141
141

Meer sportnieuws