Intussen kwamen er ook al meer details naar buiten over de kwestie. Zo zou Overmars zelfs dickpicks hebben gestuurd naar een medewerkster van de club. Ajax kwam zondag met een verklaring dat de verwijdering van Overmars niet meer dan logisch en onvermijdbaar was, maar blijkbaar trachtten de Amsterdammers toch één en ander te verdoezelen.
Zo was Ajax volgens Showbizzwatcher Yvonne Coldeweijer al langer op de hoogte van het gedrag van Overmars, en hij is lang niet de enige schuldige. "Er is volgens een spion wat meer gaande bij Ajax dan dat wij op dit moment te horen krijgen. Schijnbaar is er al maanden sprake van seksueel grensoverschrijdend gedrag met betrekking tot het bestuur van Ajax en vrouwelijke werknemers. Mijn spion geeft aan een bekende te zijn van een slachtoffer", schrijft ze op haar Instagram-stories.
“Slechts deksel van de beerput”
Volgens Coldeweijer is er dus heel wat meer aan de hand, iets wat ze nogmaald duidelijk stelt. “Overmars schijnt slechts het deksel te zijn van de beerput, die nu wordt opengetrokken (gaan we weer). Afgelopen maanden schijnen er meerdere vrouwelijke werknemers te zijn afgekocht en door advocaten van Ajax gedwongen zijn deze contracten te ondertekenen."
Nu wil ik dit zeker niet als officiële bron aanvoeren, maar Coldeweijer heeft vaker blijk gegeven te beschikken over inside information.
— wonderdokter💉 (@wonderdokter) February 7, 2022
Ik ben oprecht benieuwd: van de Verenigde Staten is het fenomeen Nondisclosure Agreement bekend en berucht, maar hoe zit dat in Nederland? pic.twitter.com/jGrT80GB8I
LEES OOK: Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is
De Jonghe Kevin