Nieuwe smaakmaker staat op bij Genk

door
Nieuwe smaakmaker staat op bij Genk

Na een korte competitiestop heeft KRC Genk weer aangeknoopt met een logisch overwinning. De Limburgers kwamen thuis tegen Zulte Waregem nooit echt in de problemen en haalden het uiteindelijk met 2-0. Nochtans had coach Bernd Storck enkele sterkhouders op de bank laten starten.


De Duitser liet afgelopen vrijdag al verstaan dat hij in de komende weken regelmatig zal roteren en dat hij tegen Essevee enkele vaste waardes niet zou opnemen in de basisploeg. Vooral dan bepaalde spelers die interland-verplichtingen in de benen hadden. En zo geschiedde ook: Yunja Ito en Theo Bongonda moesten vrede nemen met een invalbeurt. Maar in hun afwezigheid konden andere namen zich in de kijker spelen.

Zo speelde vooral de jonge Luca Oyen een opvallende wedstrijd. De 18-jarige jeugd-international begint steeds beter zijn draai te vinden bij de grote jongens en was tegen Essevee een bepalende figuur. Bij Sporza werd hij zelfs verkozen tot 'Man van de Match'. "De 18-jarige middenvelder lag met een knappe actie aan de basis van de 1-0, bracht met zijn vista en snelheid schwung in het Genkse spel en profileerde zich ook met goede corners", klinkt het.

STORCK TEVREDEN
Het optreden van Oyen smaakt in ieder geval naar meer. Storck toonde zich achteraf alvast tevreden over de prestatie van het Genkse goudhaantje. Het heeft er dan ook alle schijn van dat we hem in de komende drukke weken vaker aan het werk zullen zien. Al benadrukte de trainer ook nog eens dat niemand zeker mag zijn van zijn plaats. " Iedereen die dat verdient, krijgt mijn vertrouwen", aldus Storck op zijn persbabbel.

LEES OOK: 'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Oyen is momenteel een betere optie dan Bongonda ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

76
76
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

8
8
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

28
28
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

142
142
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

94
94
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

142
142
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

298
298
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

543
543
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

375
375
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

290
290
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

398
398
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

648
648
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

132
132
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

141
141
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

52
52
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

26
26
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

51
51
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

71
71
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

165
165
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

112
112
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

347
347
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

247
247
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

45
45
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

253
253
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

67
67

Meer sportnieuws