'MLS krijgt er na Insigne nog een zeer grote naam bij'

door
'MLS krijgt er na Insigne nog een zeer grote naam bij'

De Major League Soccer verheugt zich nu al op de komst van Lorenzo Insigne, die komende zomer transfervrij overstap van Napoli naar Toronto FC. Er gaat nog een grote naam neerstrijken.


Amerikaanse media weten dat Douglas Costa op een zucht staat van een transfer naar Los Angeles Galaxay. Daar gaat hij ploegmaat worden van Victor Vazquez (ex-Club Brugge en KAS Eupen) en Sasha Kljestan (ex-Anderlecht). De Braziliaanse flankaanvaller is nog steeds eigendom van Juventus, maar daar heeft hij geen toekomst meer. Costa wordt sinds mei 2021 uitgeleend aan het Braziliaanse Gremio, maar dat is tot op heden nog geen groot succes. De 31-jarige linkspoot was daar goed voor 3 goals en 2 assists in 26 wedstrijden. Costa brak als jonkie door bij Gremio en Shakhtar Donetsk plukte hem daar weg voor 8 miljoen euro. In Oekraïne brak hij helemaal door en het was FC Bayern München dat hem daar voor 30 miljoen euro ging oppikken.

BAYERN EN JUVE

In Bayern was Costa een goede kracht, maar nooit de smaakmaker die de club hoopte dat hij ging worden. Juventus huurde hem na twee jaar voor 6 miljoen euro en kocht hem voor 40 miljoen euro weg uit München. Na twee jaar in Turijn, waar hij pendelde tussen bank en basis, huurde Bayern hem terug voor 250.000 euro.

Dat werd geen succes en Gremio haalde hem in mei 2021 op huurbasis terug naar Brazilië. Costa, die nog één jaar onder contract ligt bij Juventus, was ook 31 keer Braziliaans international. Hij wist daarin drie keer de weg naar het doel te vinden en de flankspeler was ook goed voor 6 assists. In de MLS hoopt hij zijn carrière stilaan op een mooie manier te kunnen afsluiten.

LEES OOK: Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Zou dat een toptransfer zijn voor LA Galaxy?

Meest recent

Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

9
9
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

62
62
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

143
143
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

20
20
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

82
82
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

34
34
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

443
443
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

113
113
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

185
185
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

220
220
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

208
208
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

154
154
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

84
84
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

61
61
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

101
101
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

419
419
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

222
222
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

330
330
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

159
159
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

226
226
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

281
281
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

660
660
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

248
248
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

285
285
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

127
127

Meer sportnieuws