'MLS krijgt er na Insigne nog een zeer grote naam bij'

door
'MLS krijgt er na Insigne nog een zeer grote naam bij'

De Major League Soccer verheugt zich nu al op de komst van Lorenzo Insigne, die komende zomer transfervrij overstap van Napoli naar Toronto FC. Er gaat nog een grote naam neerstrijken.


Amerikaanse media weten dat Douglas Costa op een zucht staat van een transfer naar Los Angeles Galaxay. Daar gaat hij ploegmaat worden van Victor Vazquez (ex-Club Brugge en KAS Eupen) en Sasha Kljestan (ex-Anderlecht). De Braziliaanse flankaanvaller is nog steeds eigendom van Juventus, maar daar heeft hij geen toekomst meer. Costa wordt sinds mei 2021 uitgeleend aan het Braziliaanse Gremio, maar dat is tot op heden nog geen groot succes. De 31-jarige linkspoot was daar goed voor 3 goals en 2 assists in 26 wedstrijden. Costa brak als jonkie door bij Gremio en Shakhtar Donetsk plukte hem daar weg voor 8 miljoen euro. In Oekraïne brak hij helemaal door en het was FC Bayern München dat hem daar voor 30 miljoen euro ging oppikken.

BAYERN EN JUVE

In Bayern was Costa een goede kracht, maar nooit de smaakmaker die de club hoopte dat hij ging worden. Juventus huurde hem na twee jaar voor 6 miljoen euro en kocht hem voor 40 miljoen euro weg uit München. Na twee jaar in Turijn, waar hij pendelde tussen bank en basis, huurde Bayern hem terug voor 250.000 euro.

Dat werd geen succes en Gremio haalde hem in mei 2021 op huurbasis terug naar Brazilië. Costa, die nog één jaar onder contract ligt bij Juventus, was ook 31 keer Braziliaans international. Hij wist daarin drie keer de weg naar het doel te vinden en de flankspeler was ook goed voor 6 assists. In de MLS hoopt hij zijn carrière stilaan op een mooie manier te kunnen afsluiten.

LEES OOK: Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

🔥 Populair bij onze lezers

De Bruyne zet Lang meteen voor schut op training Napoli
De Bruyne zet Lang meteen voor schut op training Napoli

Zou dat een toptransfer zijn voor LA Galaxy?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

162
162
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

86
86
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

260
260
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

284
284
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

713
713
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

519
519
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

275
275
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1729
1729
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

98
98
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

233
233
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1195
1195
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

781
781
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

295
295
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1191
1191
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

451
451
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

462
462
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

524
524
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

166
166
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

117
117

Meer sportnieuws