Charleroi laat last minute nog een verdediger vertrekken

door
Charleroi laat last minute nog een verdediger vertrekken

Sporting Charleroi kende een zeer drukke mercato. De Zebra’slieten een pak spelers de club verlaten. Op het allerlaatste moment liet het nog een jonge verdediger naar MVV verhuizen.


"Vlak voor het sluiten van de transfermarkt heeft MVV Maastricht nog twee spelers aan de selectie toegevoegd. Het gaat om Levi Malungu van Charleroi en Elano Yegen van ADO Den Haag. Beide spelers zijn gehuurd tot de zomer waarbij MVV een optie heeft tot koop als het om Levi Malungu gaat. Malungu is een centrale verdediger en 1.88 meter groot Hij debuteerde in Charleroi 1, dat in de hoogste Belgische klasse uitkomt, precies een jaar geleden”, laat de Nederlandse club weten.

Malungu is een centrale verdediger die dit seizoen veertien minuten in actie kwam bij Sporting Charleroi. Hij speelde in het verleden ook voor Standard en Seraing. Bij MVV komt hij heel wat huurlingen van Standard en KAS Eupen tegen.

Zo wist MVV bij KAS Eupen Simon Libert, Marciano Aziz en Romain Matthys op huurbasis weg te halen. Dat deed de club ook bij Standard. Daar maakten Allan Delferriere (die ondertussen naar Hibernian vertrok), Mitchy Ntelo en Lucas Kalala de tijdelijke overstap naar Maastricht. Het is algemeen bekend dat jonge Belgen véél meer speelkansen krijgen in Nederland, wat Johan Bakayoko (Jong PSV) onlangs nog aangaf in een gesprek met onze redactie.

POLL: Een goede stap voor hem?

Meest recent

Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

18
18
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

158
158
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

734
734
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

77
77
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

292
292
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

169
169
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

266
266
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

87
87
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

100
100
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

376
376
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

401
401
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

106
106
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

610
610
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

150
150
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1207
1207
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

503
503
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

430
430
Deze uitspraak van Vertonghen laat RSCA-supporters watertanden

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

233
233
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

961
961
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wél met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

146
146

Meer sportnieuws