Kunnen Belgische clubs bij Juve aankloppen voor toptalent?

117 stemmen
Kunnen Belgische clubs bij Juve aankloppen voor toptalent?

Juventus deed de voorbije maanden al een paar keer zaken met Belgische clubs. In de zomer stalde het immers Daouda Peeters en Hamza Rafia bij Standard en Dario Del Fabro werd verhuurd aan Seraing. Misschien kunnen teams uit de Jupiler Pro League de komende dagen ook nog eens polsen naar een ander talent.


In de zomer won Juventus de strijd om het Braziliaanse toptalent Kaio Jorge, dat voor een bedrag van slechts 1,5 miljoen euro weggehaald werd bij Santos. De 20-jarige aanvaller kon zich in de eerste helft van het seizoen echter nog niet doorzetten bij de Oude Dame. Hij raakte niet verder dan tien invalbeurten en kwam nog geen enkele keer aan de aftrap. Ook scoren lukte nog niet.

Juve staat op het punt om Dusan Vlahovic bij Fiorentina weg te halen en dus lijkt Kaio Jorge te gaan zakken in de pikorde. "Hij heeft kwaliteit, hij heeft talent, maar hij moet nog veel leren om in het A-elftal mee te draaien", oordeelt makelaar Sabatino Durante bij Tuttomercatoweb. "Zijn transfer heeft hem tot dusver pijn gedaan en Juventus niets bijgebracht. Een tussenstap in België of Portugal zou beter zijn, om te wennen aan een ander soort voetbal."

OPPORTUNITEIT
Het kan dus misschien geen slecht idee zijn voor Belgische clubs om eens te polsen bij Juventus of een uitleenbeurt niet bespreekbaar is. Sowieso zijn er nog wel een aantal teams in de JPL op zoek naar een extra spits. Bij Juventus heeft Kaio Jorge nog een contract tot 2026 en met een marktwaarde van 12 miljoen euro is een definitieve transfer niet haalbaar.

LEES OOK: 'Kompany op wenken bediend: Bayern gaat voor WK-ganger'

Moeten Belgische clubs eens informeren?

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

104
104
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

37
37
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

12
12
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

106
106
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

154
154
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

141
141
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

376
376
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

118
118
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

165
165
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

160
160
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

225
225
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

317
317
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

179
179
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

178
178
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

115
115
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

543
543
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

245
245
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

353
353
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

168
168
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws