Kunnen Belgische clubs bij Juve aankloppen voor toptalent?

door
Kunnen Belgische clubs bij Juve aankloppen voor toptalent?

Juventus deed de voorbije maanden al een paar keer zaken met Belgische clubs. In de zomer stalde het immers Daouda Peeters en Hamza Rafia bij Standard en Dario Del Fabro werd verhuurd aan Seraing. Misschien kunnen teams uit de Jupiler Pro League de komende dagen ook nog eens polsen naar een ander talent.


In de zomer won Juventus de strijd om het Braziliaanse toptalent Kaio Jorge, dat voor een bedrag van slechts 1,5 miljoen euro weggehaald werd bij Santos. De 20-jarige aanvaller kon zich in de eerste helft van het seizoen echter nog niet doorzetten bij de Oude Dame. Hij raakte niet verder dan tien invalbeurten en kwam nog geen enkele keer aan de aftrap. Ook scoren lukte nog niet.

Juve staat op het punt om Dusan Vlahovic bij Fiorentina weg te halen en dus lijkt Kaio Jorge te gaan zakken in de pikorde. "Hij heeft kwaliteit, hij heeft talent, maar hij moet nog veel leren om in het A-elftal mee te draaien", oordeelt makelaar Sabatino Durante bij Tuttomercatoweb. "Zijn transfer heeft hem tot dusver pijn gedaan en Juventus niets bijgebracht. Een tussenstap in België of Portugal zou beter zijn, om te wennen aan een ander soort voetbal."

OPPORTUNITEIT
Het kan dus misschien geen slecht idee zijn voor Belgische clubs om eens te polsen bij Juventus of een uitleenbeurt niet bespreekbaar is. Sowieso zijn er nog wel een aantal teams in de JPL op zoek naar een extra spits. Bij Juventus heeft Kaio Jorge nog een contract tot 2026 en met een marktwaarde van 12 miljoen euro is een definitieve transfer niet haalbaar.

LEES OOK: 'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Moeten Belgische clubs eens informeren?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

16
16
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

6
6
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

23
23
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

23
23
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

48
48
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

296
296
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

170
170
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

100
100
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

85
85
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

333
333
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

443
443
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

303
303
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

122
122
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

91
91
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

74
74
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

134
134
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

29
29
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1271
1271
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

77
77
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

182
182
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

311
311
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

47
47
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

76
76
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185

Meer sportnieuws