Herboren Dost doet Schreuder-onthulling

351 stemmen
Herboren Dost doet Schreuder-onthulling

Voor een aantal spelers van Club Brugge heeft de trainerswissel zware gevolgen. Eder Balanta en Eduard Sobol bijvoorbeeld, zullen hard moeten knokken om hun basisplaats terug te veroveren. Bas Dost lijkt dan weer helemaal op te leven onder het bewind van zijn landgenoot Alfred Schreuder.


Nadat de spits vorig weekend al zijn doelpuntje meepikte tegen STVV, schonk hij zijn ploeg zondag een puntje met twee goals tegen Standard. Als een echte killer stond Dost telkens op de juiste plaats om goed voorbereidend werk van zijn ploegmaats af te ronden. En hoewel hij in de eerste maanden van het seizoen vooral als super-sub werd gebruikt, zit de Nederlander toch alweer aan 10 competitietreffers.

Dost is dan ook zeer te spreken over het feit dat hij weer een vaste basisplek heeft gekregen. Ook de nieuwe speelwijze staat hem aan. "Ik weet niet hoe de anderen erover denken, maar voor mij is dit het ideale systeem”, reageerde hij bij Het Laatste Nieuws. "Ik krijg heel veel ondersteuning, ook op het moment dat ik de bal krijg. En ik kan opnieuw gevaarlijk zijn voor de goal."

KORT GESPREK
De spits plukt dus volop de vruchten van de aanstelling van Schreuder. Nochtans onthulde Dost bij Eleven Sports dat hij vlak na de trainerswissel slechts een zeer kort gesprek met zijn nieuwe coach had. "De grap is dat ik heel weinig met hem gesproken heb. Ik heb hem gewoon aangegeven dat ik heel veel zin heb om plezier te maken en alles te geven. Aan de hand daarvan is het aan hem om van mij gebruik te maken of niet. Daar heeft hij kort op geantwoord. Sindsdien zijn er allemaal maar kleine dingen toegevoegd wat hij van mij verwacht. Maar was het niet."

LEES OOK: Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

Dost scoort dit seizoen nog meer dan 15 keer ...

Meest recent

Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

2
2
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

62
62
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

133
133
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

108
108
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

140
140
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

193
193
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

32
32
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

129
129
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

350
350
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

201
201
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

90
90
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

273
273
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

91
91
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

341
341
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

115
115
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

73
73
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

47
47
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

102
102
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

537
537
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

111
111
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

87
87
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

248
248
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

107
107
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

90
90

Meer sportnieuws