Herboren Dost doet Schreuder-onthulling

door
Herboren Dost doet Schreuder-onthulling

Voor een aantal spelers van Club Brugge heeft de trainerswissel zware gevolgen. Eder Balanta en Eduard Sobol bijvoorbeeld, zullen hard moeten knokken om hun basisplaats terug te veroveren. Bas Dost lijkt dan weer helemaal op te leven onder het bewind van zijn landgenoot Alfred Schreuder.


Nadat de spits vorig weekend al zijn doelpuntje meepikte tegen STVV, schonk hij zijn ploeg zondag een puntje met twee goals tegen Standard. Als een echte killer stond Dost telkens op de juiste plaats om goed voorbereidend werk van zijn ploegmaats af te ronden. En hoewel hij in de eerste maanden van het seizoen vooral als super-sub werd gebruikt, zit de Nederlander toch alweer aan 10 competitietreffers.

Dost is dan ook zeer te spreken over het feit dat hij weer een vaste basisplek heeft gekregen. Ook de nieuwe speelwijze staat hem aan. "Ik weet niet hoe de anderen erover denken, maar voor mij is dit het ideale systeem”, reageerde hij bij Het Laatste Nieuws. "Ik krijg heel veel ondersteuning, ook op het moment dat ik de bal krijg. En ik kan opnieuw gevaarlijk zijn voor de goal."

KORT GESPREK
De spits plukt dus volop de vruchten van de aanstelling van Schreuder. Nochtans onthulde Dost bij Eleven Sports dat hij vlak na de trainerswissel slechts een zeer kort gesprek met zijn nieuwe coach had. "De grap is dat ik heel weinig met hem gesproken heb. Ik heb hem gewoon aangegeven dat ik heel veel zin heb om plezier te maken en alles te geven. Aan de hand daarvan is het aan hem om van mij gebruik te maken of niet. Daar heeft hij kort op geantwoord. Sindsdien zijn er allemaal maar kleine dingen toegevoegd wat hij van mij verwacht. Maar was het niet."

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Dost scoort dit seizoen nog meer dan 15 keer ...

Meest recent

Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

1
1
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

19
19
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

27
27
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

19
19
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

59
59
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

22
22
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

183
183
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

76
76
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

92
92
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

168
168
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

261
261
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

351
351
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

296
296
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

358
358
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

64
64
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

265
265
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

197
197
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

271
271
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

192
192
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

480
480
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

412
412
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

111
111
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

327
327
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

219
219

Meer sportnieuws