Herboren Dost doet Schreuder-onthulling

door
Herboren Dost doet Schreuder-onthulling

Voor een aantal spelers van Club Brugge heeft de trainerswissel zware gevolgen. Eder Balanta en Eduard Sobol bijvoorbeeld, zullen hard moeten knokken om hun basisplaats terug te veroveren. Bas Dost lijkt dan weer helemaal op te leven onder het bewind van zijn landgenoot Alfred Schreuder.


Nadat de spits vorig weekend al zijn doelpuntje meepikte tegen STVV, schonk hij zijn ploeg zondag een puntje met twee goals tegen Standard. Als een echte killer stond Dost telkens op de juiste plaats om goed voorbereidend werk van zijn ploegmaats af te ronden. En hoewel hij in de eerste maanden van het seizoen vooral als super-sub werd gebruikt, zit de Nederlander toch alweer aan 10 competitietreffers.

Dost is dan ook zeer te spreken over het feit dat hij weer een vaste basisplek heeft gekregen. Ook de nieuwe speelwijze staat hem aan. "Ik weet niet hoe de anderen erover denken, maar voor mij is dit het ideale systeem”, reageerde hij bij Het Laatste Nieuws. "Ik krijg heel veel ondersteuning, ook op het moment dat ik de bal krijg. En ik kan opnieuw gevaarlijk zijn voor de goal."

KORT GESPREK
De spits plukt dus volop de vruchten van de aanstelling van Schreuder. Nochtans onthulde Dost bij Eleven Sports dat hij vlak na de trainerswissel slechts een zeer kort gesprek met zijn nieuwe coach had. "De grap is dat ik heel weinig met hem gesproken heb. Ik heb hem gewoon aangegeven dat ik heel veel zin heb om plezier te maken en alles te geven. Aan de hand daarvan is het aan hem om van mij gebruik te maken of niet. Daar heeft hij kort op geantwoord. Sindsdien zijn er allemaal maar kleine dingen toegevoegd wat hij van mij verwacht. Maar was het niet."

LEES OOK: Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Dost scoort dit seizoen nog meer dan 15 keer ...

Meest recent

Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

5
5
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

117
117
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

256
256
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

43
43
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

80
80
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

216
216
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

362
362
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

238
238
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

182
182
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

64
64
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

201
201
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

207
207
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

172
172
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

68
68
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

350
350
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

164
164
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

577
577
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

298
298
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

538
538
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

758
758
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

351
351
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

848
848
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

131
131
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

414
414
'Grote kuis Sibierski: eerste Anderlecht-speler vliegt'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

654
654

Meer sportnieuws