Storck grijpt in: "Hebben hem van veld gehaald"

door
Storck grijpt in:

Met acht doelpunten voor en slechts één treffer tegen, kon KRC Genk in zijn twee voorbije duels heel wat vertrouwen tanken. Maar zondagnamiddag staan de Limburgers opnieuw voor een zware test. Zo wacht een bezoek aan leider Union SG van de Genkse ex-coach Felice Mazzu.


Voor Racing wordt dat de eerste topwedstrijd sinds het 1-1-gelijkspel tegen Antwerp een dikke maand geleden. Het wordt dus uitkijken in welke mate er progressie is gemaakt onder het bewind van Bernd Storck. Daarnaast is het afwachten of Paul Onuachu zijn wederoptreden kan maken. De Gouden Schoen is hersteld van zijn blessure en traint inmiddels weer met de groep. Hij zal ook deel uitmaken van de wedstrijdkern, al staat nog niet vast of de Nigeriaanse spits ook in actie zal komen.

Storck waarschuwde immers dat Onuachu nog niet helemaal fit is. Hij moest op training zelfs ingrijpen om zijn aanvaller af te remmen. "Na 4 weken zonder ritme voelde hij iedere spier van z’n lichaam vandaag op training", stelt de trainer bij Het Laatste Nieuws. "We hebben hem dan ook van het veld gehaald, ik hoop dat hij morgen weer voluit kan gaan. Hij is een heel grote gast en heeft een sterke fysieke basis nog. ‘t Is niet makkelijk om hem meteen terug op niveau te krijgen."

AFWEZIGEN
Nochtans kan Onuachu goed van pas komen. Andras Nemeth, die vorige week debuteerde met een knap doelpunt, viel immers geblesseerd uit en zit allicht niet in de selectie. Hij is bovendien niet de enige afwezige. Zo zit Kristian Thorstvedt zijn tweede schorsingsdag uit. Joseph Paintsil sneuvelde met Ghana dan weer op de Africa Cup, maar is allicht nog niet inzetbaar. Achter Simen Juklerod en Aziz Ouattara staat nog een vraagteken.

LEES OOK: Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

Genk haalt alsnog de top 4 ...

Meest recent

United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

22
22
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

37
37
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

93
93
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

106
106
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

12
12
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

202
202
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

260
260
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

88
88
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

503
503
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

79
79
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

90
90
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

213
213
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

201
201
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

125
125
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

94
94
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

513
513
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

536
536
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

146
146
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

329
329
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

259
259
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

50
50
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

798
798
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

80
80

Meer sportnieuws