Storck grijpt in: "Hebben hem van veld gehaald"

594 stemmen
Storck grijpt in:

Met acht doelpunten voor en slechts één treffer tegen, kon KRC Genk in zijn twee voorbije duels heel wat vertrouwen tanken. Maar zondagnamiddag staan de Limburgers opnieuw voor een zware test. Zo wacht een bezoek aan leider Union SG van de Genkse ex-coach Felice Mazzu.


Voor Racing wordt dat de eerste topwedstrijd sinds het 1-1-gelijkspel tegen Antwerp een dikke maand geleden. Het wordt dus uitkijken in welke mate er progressie is gemaakt onder het bewind van Bernd Storck. Daarnaast is het afwachten of Paul Onuachu zijn wederoptreden kan maken. De Gouden Schoen is hersteld van zijn blessure en traint inmiddels weer met de groep. Hij zal ook deel uitmaken van de wedstrijdkern, al staat nog niet vast of de Nigeriaanse spits ook in actie zal komen.

Storck waarschuwde immers dat Onuachu nog niet helemaal fit is. Hij moest op training zelfs ingrijpen om zijn aanvaller af te remmen. "Na 4 weken zonder ritme voelde hij iedere spier van z’n lichaam vandaag op training", stelt de trainer bij Het Laatste Nieuws. "We hebben hem dan ook van het veld gehaald, ik hoop dat hij morgen weer voluit kan gaan. Hij is een heel grote gast en heeft een sterke fysieke basis nog. ‘t Is niet makkelijk om hem meteen terug op niveau te krijgen."

AFWEZIGEN
Nochtans kan Onuachu goed van pas komen. Andras Nemeth, die vorige week debuteerde met een knap doelpunt, viel immers geblesseerd uit en zit allicht niet in de selectie. Hij is bovendien niet de enige afwezige. Zo zit Kristian Thorstvedt zijn tweede schorsingsdag uit. Joseph Paintsil sneuvelde met Ghana dan weer op de Africa Cup, maar is allicht nog niet inzetbaar. Achter Simen Juklerod en Aziz Ouattara staat nog een vraagteken.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

🚀

Genk haalt alsnog de top 4 ...

Meest recent

WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

26
26
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

20
20
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

139
139
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

184
184
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

124
124
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

143
143
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

159
159
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

352
352
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

522
522
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

114
114
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

246
246
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

328
328
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

323
323
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

589
589
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

387
387
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

147
147
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

199
199
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

432
432
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

559
559
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

379
379
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

175
175
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

419
419
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

63
63
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

515
515

Meer sportnieuws