Storck grijpt in: "Hebben hem van veld gehaald"

594 stemmen
Storck grijpt in:

Met acht doelpunten voor en slechts één treffer tegen, kon KRC Genk in zijn twee voorbije duels heel wat vertrouwen tanken. Maar zondagnamiddag staan de Limburgers opnieuw voor een zware test. Zo wacht een bezoek aan leider Union SG van de Genkse ex-coach Felice Mazzu.


Voor Racing wordt dat de eerste topwedstrijd sinds het 1-1-gelijkspel tegen Antwerp een dikke maand geleden. Het wordt dus uitkijken in welke mate er progressie is gemaakt onder het bewind van Bernd Storck. Daarnaast is het afwachten of Paul Onuachu zijn wederoptreden kan maken. De Gouden Schoen is hersteld van zijn blessure en traint inmiddels weer met de groep. Hij zal ook deel uitmaken van de wedstrijdkern, al staat nog niet vast of de Nigeriaanse spits ook in actie zal komen.

Storck waarschuwde immers dat Onuachu nog niet helemaal fit is. Hij moest op training zelfs ingrijpen om zijn aanvaller af te remmen. "Na 4 weken zonder ritme voelde hij iedere spier van z’n lichaam vandaag op training", stelt de trainer bij Het Laatste Nieuws. "We hebben hem dan ook van het veld gehaald, ik hoop dat hij morgen weer voluit kan gaan. Hij is een heel grote gast en heeft een sterke fysieke basis nog. ‘t Is niet makkelijk om hem meteen terug op niveau te krijgen."

AFWEZIGEN
Nochtans kan Onuachu goed van pas komen. Andras Nemeth, die vorige week debuteerde met een knap doelpunt, viel immers geblesseerd uit en zit allicht niet in de selectie. Hij is bovendien niet de enige afwezige. Zo zit Kristian Thorstvedt zijn tweede schorsingsdag uit. Joseph Paintsil sneuvelde met Ghana dan weer op de Africa Cup, maar is allicht nog niet inzetbaar. Achter Simen Juklerod en Aziz Ouattara staat nog een vraagteken.

LEES OOK: Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Genk haalt alsnog de top 4 ...

Meest recent

Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

15
15
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

94
94
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

294
294
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

271
271
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

156
156
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

320
320
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

92
92
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

132
132
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

169
169
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

385
385
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

518
518
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

193
193
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

368
368
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

300
300
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

74
74
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

294
294
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

124
124
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

147
147
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

606
606
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

163
163
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

205
205
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

787
787
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

70
70
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

320
320
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

468
468

Meer sportnieuws