'Chelsea haalt alles uit de kast voor Juventus-ster'

door
'Chelsea haalt alles uit de kast voor Juventus-ster'

De transfercarrousel draait voorlopig nog op volle  toeren. Clubs uit binnen- en buitenland zijn op zoek naar spelers om waar nodig hun selectie nog te versterken. Chelsea zou in zijn zoektocht wel eens met miljoenen richting Italië kunnen trekken.


Volgens La Repubblica zou Chelsea alles uit de kast willen halen om Matthijs de Ligt naar Londen te halen. De verdediger ligt nog tot midden 2024 vast in Turijn, maar zou dus wel eens vroeger naar de Premier League kunnen verhuizen. Al zal er wel boter bij de Italiaanse vis moeten komen. Volgens Transfermarkt heeft de Ligt een huidige marktwaarde van maar liefst 65 miljoen euro, al ligt dat bedrag wel lager dan de 85,5 miljoen die de Oude Dame in juli 2019 doorstortte op de rekening van Ajax. Bij Chelsea moet hij het mogelijke vertrek van andere verdedigers, zoals Antonio Rüdiger, opvangen.

Ook andere grote clubs zouden naar verluidt op de diensten van de Nederlander azen. Zo werden FC Barcelona en Bayern München al vaak gelinkt aan de nog altijd maar 22-jarige de Ligt. De kans is groot dat de speler binnenkort andere oorden zal opzoeken. Daarover liet zijn makelaar Mino Raiola zich al bevestigend over uit bij verschillende Nederlandse media. Maar wat de bestemming van de Ligt zal worden, wou de voormalige pizzabakker nog niet verklappen.

TELEURSTELLEND EK

De Ligt is dit seizoen een certitude achterin bij Juventus, dat het lastig zal hebben om de titel te pakken in de Serie A. Het afgelopen EK was dan weer een tegenvaller voor de jonge achterspeler. Hij werd met Oranje al uitgeschakeld in de achtste finales door Tsjechië en maakte daarbij een slechte beurt. Maar dat weerhoudt Chelsea er nu dus niet van om grote interesse te tonen.

LEES OOK: 'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

Wie haalt hem?

Meest recent

Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

14
14
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

12
12
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

309
309
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

42
42
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

102
102
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

82
82
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

182
182
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

82
82
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

35
35
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

90
90
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

64
64
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

30
30
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

141
141
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

273
273
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

121
121
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

363
363
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

49
49
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

209
209
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

67
67
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

297
297
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

83
83
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

434
434
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

213
213
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

505
505
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

283
283

Meer sportnieuws