'Chelsea haalt alles uit de kast voor Juventus-ster'

door
'Chelsea haalt alles uit de kast voor Juventus-ster'

De transfercarrousel draait voorlopig nog op volle  toeren. Clubs uit binnen- en buitenland zijn op zoek naar spelers om waar nodig hun selectie nog te versterken. Chelsea zou in zijn zoektocht wel eens met miljoenen richting Italië kunnen trekken.


Volgens La Repubblica zou Chelsea alles uit de kast willen halen om Matthijs de Ligt naar Londen te halen. De verdediger ligt nog tot midden 2024 vast in Turijn, maar zou dus wel eens vroeger naar de Premier League kunnen verhuizen. Al zal er wel boter bij de Italiaanse vis moeten komen. Volgens Transfermarkt heeft de Ligt een huidige marktwaarde van maar liefst 65 miljoen euro, al ligt dat bedrag wel lager dan de 85,5 miljoen die de Oude Dame in juli 2019 doorstortte op de rekening van Ajax. Bij Chelsea moet hij het mogelijke vertrek van andere verdedigers, zoals Antonio Rüdiger, opvangen.

Ook andere grote clubs zouden naar verluidt op de diensten van de Nederlander azen. Zo werden FC Barcelona en Bayern München al vaak gelinkt aan de nog altijd maar 22-jarige de Ligt. De kans is groot dat de speler binnenkort andere oorden zal opzoeken. Daarover liet zijn makelaar Mino Raiola zich al bevestigend over uit bij verschillende Nederlandse media. Maar wat de bestemming van de Ligt zal worden, wou de voormalige pizzabakker nog niet verklappen.

TELEURSTELLEND EK

De Ligt is dit seizoen een certitude achterin bij Juventus, dat het lastig zal hebben om de titel te pakken in de Serie A. Het afgelopen EK was dan weer een tegenvaller voor de jonge achterspeler. Hij werd met Oranje al uitgeschakeld in de achtste finales door Tsjechië en maakte daarbij een slechte beurt. Maar dat weerhoudt Chelsea er nu dus niet van om grote interesse te tonen.

LEES OOK: ‘Man Utd bombardeert mercato: 150 miljoen voor sterspeler’

Wie haalt hem?

Meest recent

HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

97
97
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

154
154
De Bruyne krijgt cruciaal transfernieuws bij Napoli

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

43
43
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

142
142
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

124
124
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

343
343
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

369
369
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

134
134
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

261
261
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

648
648
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

241
241
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

370
370
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

322
322
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

367
367
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

236
236
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

94
94
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

816
816
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

182
182
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

556
556
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

176
176
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

380
380
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

190
190
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

183
183
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

407
407
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

630
630

Meer sportnieuws