'Ajax zet Nederland op zijn kop met stunttransfer'

416 stemmen
'Ajax zet Nederland op zijn kop met stunttransfer'

Ajax mocht deze maand alweer incasseren, want de Nederlandse topclub verkocht David Neres voor 12 miljoen euro aan Shakhtar Donetsk. Om ook dit jaar hoge ogen te gooien in de Champions League zal er wellicht echter nog een vervanger neerstrijken in Amsterdam en daarvoor lijkt Ajax nu een wel heel opvallende naam te strikken.


Volgens ESPN lijkt het er immers op dat Mohamed Ihattaren weldra zijn handtekening zal zetten bij Ajax. De Nederlandse kampioen zou bijna een akkoord hebben met Juventus over een uitleenbeurt voor de rest van het seizoen, met aankoopoptie. Als die gelicht zou worden, kan het 19-jarige talent voor vier jaar tekenen. Eerder leek Ihattaren nog op weg naar FC Utrecht, maar het is nu dus Ajax dat met hem gaat lopen.

De Telegraaf weet dat Ihattaren overtuigd raakte na een lang gesprek met trainer Erik ten Hag. Die is bereid hem de kans te geven zijn carrière weer op de rails te zetten, na een woelig jaar. Ihattaren speelde in de eerste helft van dit seizoen op huurbasis voor Sampdoria, maar kwam daar geen enkele keer in actie en verdween in oktober al met de noorderzon.

RIVAAL
De overstap wordt in Nederland vooral als sensationeel gezien omdat Ihattaren een jeugdproduct is van rivaal PSV. Daar vertrok hij in de zomer echter met slaande deuren, nadat hij zich vorig seizoen al onmogelijk gemaakt had met zijn nukkige gedrag. PSV verkocht hem voor 2 miljoen euro aan Juventus, maar ook zijn passage in Italië werd dus een flop.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Zal hij bij Ajax wel doorbreken?

Meest recent

'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

0
0
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

12
12
Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

64
64
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

26
26
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

124
124
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

65
65
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

143
143
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

23
23
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

223
223
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

158
158
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

773
773
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1012
1012
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

351
351
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

178
178
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

257
257
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

197
197
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

156
156
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

86
86
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

180
180
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

107
107
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

43
43
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

76
76
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

121
121
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

88
88

Meer sportnieuws