Joos geniet van Antwerp-sensatie: "Daar koop je ticket voor"

door
Joos geniet van Antwerp-sensatie:

Royal Antwerp FC kende weinig moeite met Sporting Charleroi. The Great Old walste in eigen stadion over de Carolo's, en won uiteindelijk met 3-0. Michael Frey (2x) en Ally Samatta waren uiteindelijk de doelpuntenmakers van dienst. Toch was het een andere Antwerp-speler die bijzonder veel indruk maakte. 


Manuel Benson was vanavond te gast bij het Canvas-programma Extra Time. In de studio werden de prestaties van de flankaanvaller dan ook uitvoerig besproken. Filip Joos is dan ook onder de indruk van Benson. "Hij is een speler waarvoor je een ticket koopt. Telkens weer van die straffe baltoetsen en heerlijke versnellingen. Voor zijn acties kom je dus echt naar het stadion", aldus de lovende analist. 

Ook Wesley Sonck en Peter Vandenbempt deelden de mening van de analist. Met vijf doelpunten en vijf assists is de flankspeler dan ook bezig aan zijn beste seizoen uit zijn voetbalcarrière. De 24-jarige Benson lijkt dus te gaan staan voor het jaar van de grote doorbraak. Na een mislukt avontuur bij KRC Genk heeft de jonge Belg bij Antwerp zijn voetbalplezier teruggevonden. Daar wacht hem komend weekend dan weer een partij tegen KV Oostende. Als The Great Old opnieuw wint, zet het een bijzonder grote stap richting POI. 

Geen 'normale' jeugdopleiding

In tegenstelling tot heel wat andere profvoetballers kreeg Manuel Benson geen jeugdopleiding bij een ploeg uit de Belgische hoogste klasse. De Belg zat op het gerenommeerde voetbalinternaat onder leiding van Jean-Marc Guillou. Daar zette hij op technisch vlak heel wat stappen, en trainde hij zelfs op blote voeten. Naast Benson schopte uiteindelijk ook zijn mede-klasgenoot Theo Bongonda het uiteindelijk tot profvoetballer. 

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Zal Benson nog te zien zijn in een grote buitenlandse competitie?

Meest recent

Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

19
19
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

41
41
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

33
33
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

68
68
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

315
315
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

19
19
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

63
63
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

72
72
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

444
444
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

355
355
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

131
131
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

40
40
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

98
98
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

106
106
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

359
359
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

254
254
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

358
358
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

467
467
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

51
51
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

285
285
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

338
338
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

147
147
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

73
73

Meer sportnieuws