Joos geniet van Antwerp-sensatie: "Daar koop je ticket voor"

door
Joos geniet van Antwerp-sensatie:

Royal Antwerp FC kende weinig moeite met Sporting Charleroi. The Great Old walste in eigen stadion over de Carolo's, en won uiteindelijk met 3-0. Michael Frey (2x) en Ally Samatta waren uiteindelijk de doelpuntenmakers van dienst. Toch was het een andere Antwerp-speler die bijzonder veel indruk maakte. 


Manuel Benson was vanavond te gast bij het Canvas-programma Extra Time. In de studio werden de prestaties van de flankaanvaller dan ook uitvoerig besproken. Filip Joos is dan ook onder de indruk van Benson. "Hij is een speler waarvoor je een ticket koopt. Telkens weer van die straffe baltoetsen en heerlijke versnellingen. Voor zijn acties kom je dus echt naar het stadion", aldus de lovende analist. 

Ook Wesley Sonck en Peter Vandenbempt deelden de mening van de analist. Met vijf doelpunten en vijf assists is de flankspeler dan ook bezig aan zijn beste seizoen uit zijn voetbalcarrière. De 24-jarige Benson lijkt dus te gaan staan voor het jaar van de grote doorbraak. Na een mislukt avontuur bij KRC Genk heeft de jonge Belg bij Antwerp zijn voetbalplezier teruggevonden. Daar wacht hem komend weekend dan weer een partij tegen KV Oostende. Als The Great Old opnieuw wint, zet het een bijzonder grote stap richting POI. 

Geen 'normale' jeugdopleiding

In tegenstelling tot heel wat andere profvoetballers kreeg Manuel Benson geen jeugdopleiding bij een ploeg uit de Belgische hoogste klasse. De Belg zat op het gerenommeerde voetbalinternaat onder leiding van Jean-Marc Guillou. Daar zette hij op technisch vlak heel wat stappen, en trainde hij zelfs op blote voeten. Naast Benson schopte uiteindelijk ook zijn mede-klasgenoot Theo Bongonda het uiteindelijk tot profvoetballer. 

LEES OOK: ‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Zal Benson nog te zien zijn in een grote buitenlandse competitie?

Meest recent

Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

10
10
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

174
174
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

33
33
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

325
325
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

146
146
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

278
278
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

287
287
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

311
311
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1131
1131
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

398
398
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

670
670
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

307
307
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

397
397
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

943
943
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

446
446
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

477
477
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

91
91
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

58
58
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

349
349
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

135
135
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

124
124
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

96
96
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

481
481
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

71
71

Meer sportnieuws