Joos geniet van Antwerp-sensatie: "Daar koop je ticket voor"

305 stemmen
Joos geniet van Antwerp-sensatie:

Royal Antwerp FC kende weinig moeite met Sporting Charleroi. The Great Old walste in eigen stadion over de Carolo's, en won uiteindelijk met 3-0. Michael Frey (2x) en Ally Samatta waren uiteindelijk de doelpuntenmakers van dienst. Toch was het een andere Antwerp-speler die bijzonder veel indruk maakte. 


Manuel Benson was vanavond te gast bij het Canvas-programma Extra Time. In de studio werden de prestaties van de flankaanvaller dan ook uitvoerig besproken. Filip Joos is dan ook onder de indruk van Benson. "Hij is een speler waarvoor je een ticket koopt. Telkens weer van die straffe baltoetsen en heerlijke versnellingen. Voor zijn acties kom je dus echt naar het stadion", aldus de lovende analist. 

Ook Wesley Sonck en Peter Vandenbempt deelden de mening van de analist. Met vijf doelpunten en vijf assists is de flankspeler dan ook bezig aan zijn beste seizoen uit zijn voetbalcarrière. De 24-jarige Benson lijkt dus te gaan staan voor het jaar van de grote doorbraak. Na een mislukt avontuur bij KRC Genk heeft de jonge Belg bij Antwerp zijn voetbalplezier teruggevonden. Daar wacht hem komend weekend dan weer een partij tegen KV Oostende. Als The Great Old opnieuw wint, zet het een bijzonder grote stap richting POI. 

Geen 'normale' jeugdopleiding

In tegenstelling tot heel wat andere profvoetballers kreeg Manuel Benson geen jeugdopleiding bij een ploeg uit de Belgische hoogste klasse. De Belg zat op het gerenommeerde voetbalinternaat onder leiding van Jean-Marc Guillou. Daar zette hij op technisch vlak heel wat stappen, en trainde hij zelfs op blote voeten. Naast Benson schopte uiteindelijk ook zijn mede-klasgenoot Theo Bongonda het uiteindelijk tot profvoetballer. 

LEES OOK: Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

🚀

Zal Benson nog te zien zijn in een grote buitenlandse competitie?

Meest recent

Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

29
29
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

91
91
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

47
47
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

19
19
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

136
136
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

356
356
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

166
166
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

79
79
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

72
72
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

80
80
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

225
225
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

244
244
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

302
302
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

277
277
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

225
225
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

182
182
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

78
78
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

657
657
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

140
140
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

417
417
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

509
509
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1131
1131
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

161
161
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

923
923

Meer sportnieuws