Joos geniet van Antwerp-sensatie: "Daar koop je ticket voor"

door
Joos geniet van Antwerp-sensatie:

Royal Antwerp FC kende weinig moeite met Sporting Charleroi. The Great Old walste in eigen stadion over de Carolo's, en won uiteindelijk met 3-0. Michael Frey (2x) en Ally Samatta waren uiteindelijk de doelpuntenmakers van dienst. Toch was het een andere Antwerp-speler die bijzonder veel indruk maakte. 


Manuel Benson was vanavond te gast bij het Canvas-programma Extra Time. In de studio werden de prestaties van de flankaanvaller dan ook uitvoerig besproken. Filip Joos is dan ook onder de indruk van Benson. "Hij is een speler waarvoor je een ticket koopt. Telkens weer van die straffe baltoetsen en heerlijke versnellingen. Voor zijn acties kom je dus echt naar het stadion", aldus de lovende analist. 

Ook Wesley Sonck en Peter Vandenbempt deelden de mening van de analist. Met vijf doelpunten en vijf assists is de flankspeler dan ook bezig aan zijn beste seizoen uit zijn voetbalcarrière. De 24-jarige Benson lijkt dus te gaan staan voor het jaar van de grote doorbraak. Na een mislukt avontuur bij KRC Genk heeft de jonge Belg bij Antwerp zijn voetbalplezier teruggevonden. Daar wacht hem komend weekend dan weer een partij tegen KV Oostende. Als The Great Old opnieuw wint, zet het een bijzonder grote stap richting POI. 

Geen 'normale' jeugdopleiding

In tegenstelling tot heel wat andere profvoetballers kreeg Manuel Benson geen jeugdopleiding bij een ploeg uit de Belgische hoogste klasse. De Belg zat op het gerenommeerde voetbalinternaat onder leiding van Jean-Marc Guillou. Daar zette hij op technisch vlak heel wat stappen, en trainde hij zelfs op blote voeten. Naast Benson schopte uiteindelijk ook zijn mede-klasgenoot Theo Bongonda het uiteindelijk tot profvoetballer. 

LEES OOK: 'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Zal Benson nog te zien zijn in een grote buitenlandse competitie?

Meest recent

‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

0
0
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

67
67
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

62
62
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

118
118
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

102
102
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

59
59
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

60
60
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

277
277
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

167
167
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

218
218
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

497
497
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

192
192
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

406
406
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

491
491
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

569
569
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

591
591
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

212
212
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

338
338
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

280
280
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

384
384
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

381
381
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

568
568
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

287
287
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

365
365
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

361
361

Meer sportnieuws