Beerschot grijpt naast 22-voudig Rode Duivel

door
Beerschot grijpt naast 22-voudig Rode Duivel

Beerschot gaat toch nog een tandje bij moeten steken op de transfermarkt. Dante Rigo en Felipe Avenatti kwamen, maar Moises Caicedo vertrok. De club ging polsen bij een ex-Rode Duivel, maar hij trok naar Waasland-Beveren.


Guillaume Gillet tekende een contract tot het einde van het seizoen bij de club uit Eerste Klasse B. Na het seizoen zal hij dan samenzitten met de club over zijn toekomst. Hij kon er voor 1,5 jaar tekenen, maar Gillet bekijkt het seizoen per seizoen. De ex-speler van RSC Anderlecht, AA Gent, Olympiacos en andere ploegen had ook in Eerste Klasse A kunnen blijven, dat liet hij weten aan La Dernière Heure.

SERAING EN BEERSCHOT

"Bij de aankondiging van de beëindiging van mijn contract in Charleroi was ik aangenaam verrast om de interesse in mij te zien. Beerschot en Seraing hebben me gebeld. Ik had ook contact met een buitenlandse club, maar ik vond het project Waasland-Beveren leuk. Ik ontmoette Jordi Condom, de nieuwe sportief directeur, die me al bij Eupen en daarna bij Seraing had proberen te krijgen en ik voelde veel ambitie. Ik speelde uiteindelijk liever voor de promotie in 1B, dan voor de degradatie in 1A. Een niveau naar beneden gaan schrikte me niet af. Ik had het al gedaan bij Lens in de Ligue 2", aldus Gillet.

Een domper dus voor Beerschot. Het is algemeen bekend dat er niet al te veel financiële middelen zijn om de kern te versterken. Beerschot moet zondag aan de bak tegen Racing Genk en de club heeft héél dringend nood aan punten.

LEES OOK: Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

Maakte hij de goede keuze?

Meest recent

'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

4
4
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

264
264
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

87
87
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

153
153
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

34
34
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

297
297
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

171
171
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

253
253
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

230
230
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

182
182
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

24
24
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

351
351
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

373
373
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

79
79
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

205
205
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

46
46
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

94
94
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

348
348
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

821
821
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

358
358
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

985
985
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

101
101
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

332
332
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

473
473
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

72
72

Meer sportnieuws