Beerschot grijpt naast 22-voudig Rode Duivel

door
Beerschot grijpt naast 22-voudig Rode Duivel

Beerschot gaat toch nog een tandje bij moeten steken op de transfermarkt. Dante Rigo en Felipe Avenatti kwamen, maar Moises Caicedo vertrok. De club ging polsen bij een ex-Rode Duivel, maar hij trok naar Waasland-Beveren.


Guillaume Gillet tekende een contract tot het einde van het seizoen bij de club uit Eerste Klasse B. Na het seizoen zal hij dan samenzitten met de club over zijn toekomst. Hij kon er voor 1,5 jaar tekenen, maar Gillet bekijkt het seizoen per seizoen. De ex-speler van RSC Anderlecht, AA Gent, Olympiacos en andere ploegen had ook in Eerste Klasse A kunnen blijven, dat liet hij weten aan La Dernière Heure.

SERAING EN BEERSCHOT

"Bij de aankondiging van de beëindiging van mijn contract in Charleroi was ik aangenaam verrast om de interesse in mij te zien. Beerschot en Seraing hebben me gebeld. Ik had ook contact met een buitenlandse club, maar ik vond het project Waasland-Beveren leuk. Ik ontmoette Jordi Condom, de nieuwe sportief directeur, die me al bij Eupen en daarna bij Seraing had proberen te krijgen en ik voelde veel ambitie. Ik speelde uiteindelijk liever voor de promotie in 1B, dan voor de degradatie in 1A. Een niveau naar beneden gaan schrikte me niet af. Ik had het al gedaan bij Lens in de Ligue 2", aldus Gillet.

Een domper dus voor Beerschot. Het is algemeen bekend dat er niet al te veel financiële middelen zijn om de kern te versterken. Beerschot moet zondag aan de bak tegen Racing Genk en de club heeft héél dringend nood aan punten.

LEES OOK: Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

Maakte hij de goede keuze?

Meest recent

Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

5
5
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

21
21
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

60
60
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

56
56
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

144
144
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

190
190
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

497
497
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

29
29
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

175
175
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

57
57
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

745
745
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

288
288
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

117
117
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

150
150
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

365
365
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

51
51
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

129
129
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1721
1721
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

565
565
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

627
627
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

21
21
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

222
222
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

478
478
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

355
355
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

300
300

Meer sportnieuws