'Juventus schiet zichzelf in de voet: sterspeler gratis weg'

door
'Juventus schiet zichzelf in de voet: sterspeler gratis weg'

Juventus beleeft alweer een moeilijk seizoen. De terugkeer van Massimiliano Allegri als trainer heeft voorlopig geen zoden aan de dijk gebracht, want in de Serie A staat de Oude Dame pas vijfde en met een achterstand van elf punten op leider Inter lijkt de titel al verloren. In de zomer verloren ze ook Cristiano Ronaldo en ook na dit seizoen lijkt weer een sterspeler de deur uit te lopen.


Volgens TyC Sports zal ook Paulo Dybala na dit seizoen Juventus verlaten. De Argentijnse aanvaller kreeg dit seizoen door het vertrek van Ronaldo weer een belangrijke rol, maar heeft desondanks geen trek om zijn aflopende contract te verlengen. In december leek er nochtans een akkoord in de maak te zijn, maar Juventus zou zichzelf in de voet geschoten hebben.

Er zou immers een mondelinge overeenkomst met Dybala bereikt zijn, maar Juventus zou daarna alsnog de voorwaarden willen aanpassen hebben. Omdat ze twijfelden aan de blessuregevoeligheid van de Argentijn, wouden ze de contractduur alsnog inperken of de verhouding vast loon-bonussen aanpassen. Dat was niet naar de zin van Dybala, die de hele deal opgeblazen zou hebben.

JACHT GEOPEND
Dybala is nu al vrij om met andere clubs te onderhandelen over een transfer in de zomer, waardoor de jacht op de 28-jarige spits nu al geopend lijkt te zijn. In het verleden was hij al in beeld bij Tottenham, Manchester United en FC Barcelona. Nu Dybala gratis op te pikken is, lijkt het niet ondenkbaar dat minstens één van die clubs nu opnieuw zal komen aankloppen.

LEES OOK: Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Moet Dybala alsnog bijtekenen?

Meest recent

Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

137
137
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

95
95
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

61
61
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

490
490
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

536
536
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

376
376
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

87
87
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

380
380
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

696
696
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

133
133
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

708
708
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

193
193
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

186
186
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

404
404
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

204
204
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

359
359
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

443
443
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

23
23
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

262
262
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

58
58
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

367
367
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

337
337
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

88
88
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

381
381
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

610
610

Meer sportnieuws