'Juventus schiet zichzelf in de voet: sterspeler gratis weg'

door
'Juventus schiet zichzelf in de voet: sterspeler gratis weg'

Juventus beleeft alweer een moeilijk seizoen. De terugkeer van Massimiliano Allegri als trainer heeft voorlopig geen zoden aan de dijk gebracht, want in de Serie A staat de Oude Dame pas vijfde en met een achterstand van elf punten op leider Inter lijkt de titel al verloren. In de zomer verloren ze ook Cristiano Ronaldo en ook na dit seizoen lijkt weer een sterspeler de deur uit te lopen.


Volgens TyC Sports zal ook Paulo Dybala na dit seizoen Juventus verlaten. De Argentijnse aanvaller kreeg dit seizoen door het vertrek van Ronaldo weer een belangrijke rol, maar heeft desondanks geen trek om zijn aflopende contract te verlengen. In december leek er nochtans een akkoord in de maak te zijn, maar Juventus zou zichzelf in de voet geschoten hebben.

Er zou immers een mondelinge overeenkomst met Dybala bereikt zijn, maar Juventus zou daarna alsnog de voorwaarden willen aanpassen hebben. Omdat ze twijfelden aan de blessuregevoeligheid van de Argentijn, wouden ze de contractduur alsnog inperken of de verhouding vast loon-bonussen aanpassen. Dat was niet naar de zin van Dybala, die de hele deal opgeblazen zou hebben.

JACHT GEOPEND
Dybala is nu al vrij om met andere clubs te onderhandelen over een transfer in de zomer, waardoor de jacht op de 28-jarige spits nu al geopend lijkt te zijn. In het verleden was hij al in beeld bij Tottenham, Manchester United en FC Barcelona. Nu Dybala gratis op te pikken is, lijkt het niet ondenkbaar dat minstens één van die clubs nu opnieuw zal komen aankloppen.

LEES OOK: ‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Moet Dybala alsnog bijtekenen?

Meest recent

Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

49
49
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

13
13
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

36
36
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

28
28
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

25
25
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

56
56
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

36
36
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

51
51
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

68
68
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

66
66
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

146
146
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

486
486
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

146
146
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

18
18
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

205
205
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

260
260
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

194
194
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

463
463
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

265
265
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

154
154
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

709
709
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

125
125
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

153
153
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

51
51

Meer sportnieuws