'Juventus schiet zichzelf in de voet: sterspeler gratis weg'

door
'Juventus schiet zichzelf in de voet: sterspeler gratis weg'

Juventus beleeft alweer een moeilijk seizoen. De terugkeer van Massimiliano Allegri als trainer heeft voorlopig geen zoden aan de dijk gebracht, want in de Serie A staat de Oude Dame pas vijfde en met een achterstand van elf punten op leider Inter lijkt de titel al verloren. In de zomer verloren ze ook Cristiano Ronaldo en ook na dit seizoen lijkt weer een sterspeler de deur uit te lopen.


Volgens TyC Sports zal ook Paulo Dybala na dit seizoen Juventus verlaten. De Argentijnse aanvaller kreeg dit seizoen door het vertrek van Ronaldo weer een belangrijke rol, maar heeft desondanks geen trek om zijn aflopende contract te verlengen. In december leek er nochtans een akkoord in de maak te zijn, maar Juventus zou zichzelf in de voet geschoten hebben.

Er zou immers een mondelinge overeenkomst met Dybala bereikt zijn, maar Juventus zou daarna alsnog de voorwaarden willen aanpassen hebben. Omdat ze twijfelden aan de blessuregevoeligheid van de Argentijn, wouden ze de contractduur alsnog inperken of de verhouding vast loon-bonussen aanpassen. Dat was niet naar de zin van Dybala, die de hele deal opgeblazen zou hebben.

JACHT GEOPEND
Dybala is nu al vrij om met andere clubs te onderhandelen over een transfer in de zomer, waardoor de jacht op de 28-jarige spits nu al geopend lijkt te zijn. In het verleden was hij al in beeld bij Tottenham, Manchester United en FC Barcelona. Nu Dybala gratis op te pikken is, lijkt het niet ondenkbaar dat minstens één van die clubs nu opnieuw zal komen aankloppen.

LEES OOK: Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Moet Dybala alsnog bijtekenen?

Meest recent

Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

2
2
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

26
26
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

23
23
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

140
140
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

26
26
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

20
20
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

29
29
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

43
43
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

32
32
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

567
567
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

122
122
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

96
96
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

121
121
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

83
83
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

91
91
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

176
176
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

52
52
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

99
99
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

93
93
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

111
111
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

124
124
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

163
163
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

20
20
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

406
406

Meer sportnieuws