Wedden op Gouden Schoen: de favorieten van de bookies

275 stemmen
Wedden op Gouden Schoen: de favorieten van de bookies

Woensdagavond is het zover, dan komen we te weten wie Lior Refaelov opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. Het belooft alvast een spannende strijd te worden met verschillende kandidaat-winnaars. Om je aan een pronostiek te wagen op de einduitslag moet je uiteraard bij Unibet.be zijn, VoetbalNieuws overloopt voor u alvast de grootste kandidaten.


In tegenstelling tot vorig jaar, werd bij deze editie opnieuw over twee rondes gestemd. Daardoor wegen de meest recente prestaties iets minder door en is het kransje met kandidaten groter. In onderstaand lijstje overlopen we voor u de 5 kandidaten met de laagste notering en dus meeste kans om te winnen volgens de bookmakers van Unibet.be. Huidig topschutter Deniz Undav staat daar opvallend genoeg niet bij. Bij een zege van Union-uitblinker kan je zelfs liefst 21 maal je inzet terugverdienen. Ook outsiders als Theo Bongonda (maal 41) en Clinton Mata (maal 61) staan hoog gequoteerd.

5. Dante Vanzeir: quotering 8.00
De Rode Duivel van Union deelt de vijfde plaats eigenlijk met Junya Ito van KRC Genk. Beide aanvallers hebben een quotering van 8.00 achter hun naam staan. Vanzeir haalde de laatste maanden dan ook een hoog niveau. Zo heeft hij in de competitie bijvoorbeeld al 11 goals en 7 assists achter zijn naam staan. Bovendien zal zijn eerste selectie voor de nationale ploeg ook een invloed hebben op de stemmers. Het feit dat hij in de eerste helft van 2021 in 1B actief was, kan hem mogelijk wel duur te staan komen in de eindafrekening.



4. Paul Onuachu: quotering 7.00

Volgens zijn club KRC Genk mag er geen twijfel over bestaan dat de Gouden Stier van vorig seizoen met de eindzege aan de haal gaat. In totaal was hij het voorbije kalenderjaar ook goed voor 34 goals in 50 wedstrijden. Onuachu geldt dan ook als dé topfavoriet voor de eerste stemronde. Zijn prestaties toen leverden hem ook de titel van 'Profvoetballer van het Jaar' op. Maar de erg povere eerste seizoenshelft van Genk kan hem mogelijk toch de eindzege kosten.

3. Hans Vanaken: quotering 6.00
De top 3 is enkel en alleen voorbestemd voor spelers van landskampioen Club Brugge. Tweevoudig winnaar Vanaken presteerde van zijn concurrenten uit de eigen ploeg het meest constant. Bovendien zorgde de spelmaker voor uitschieters in de Champions League en maakt hij indruk als Rode Duivel, want ongetwijfeld ook een invloed zal hebben. Door het feit dat hij al twee keer won, ligt de lat echter erg hoog. Mogelijk te hoog om (dit jaar) met een derde Gouden Schoen aan de haal te gaan.



2. Noa Lang: quotering 6.00

Indien de Gouden Schoen eind september zou uitgereikt worden, leek een overwinning van de Nederlandse smaakmaker onvermijdelijk. Niet voor niets werd hij door Louis van Gaal bij Oranje gehaald. Maar de laatste maanden liet Lang zich iets te vaak opmerken met allerlei gebaartjes en negatief gedrag. Iets wat een deel van de stemgerechtigden ongetwijfeld beïnvloed zal hebben. Een spijtige zaak, want de voetballende kwaliteiten van de Rotterdamse kwajongen staan buiten kijf.

1. Charles De Ketelaere: quotering 1.25
Hoewel er dus een spannend duel wordt verwacht, lijkt er toch één man bovenuit te steken. De Ketelaere heeft dan ook een uitstekend jaar achter de rug, waarin hij zowel op nationaal als op internationaal niveau mooie dingen liet zien. Dat hij vlak voor het sluiten van de tweede stemronde ook nog eens geweldige statistieken begon te verzamelen, speelt alleen maar in zijn voordeel. De weg naar de zege lijkt open te liggen voor het Brugse goudhaantje, al kan hij mogelijk cruciale stemmen verliezen aan zijn ploegmaats.

LEES OOK: 'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

De Gouden Schoen moet gestemd worden over één ronde ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

95
95
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

50
50
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

57
57
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

286
286
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

216
216
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

144
144
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

430
430
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

335
335
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

134
134
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

169
169
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws