Wedden op Gouden Schoen: de favorieten van de bookies

door
Wedden op Gouden Schoen: de favorieten van de bookies

Woensdagavond is het zover, dan komen we te weten wie Lior Refaelov opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. Het belooft alvast een spannende strijd te worden met verschillende kandidaat-winnaars. Om je aan een pronostiek te wagen op de einduitslag moet je uiteraard bij Unibet.be zijn, VoetbalNieuws overloopt voor u alvast de grootste kandidaten.


In tegenstelling tot vorig jaar, werd bij deze editie opnieuw over twee rondes gestemd. Daardoor wegen de meest recente prestaties iets minder door en is het kransje met kandidaten groter. In onderstaand lijstje overlopen we voor u de 5 kandidaten met de laagste notering en dus meeste kans om te winnen volgens de bookmakers van Unibet.be. Huidig topschutter Deniz Undav staat daar opvallend genoeg niet bij. Bij een zege van Union-uitblinker kan je zelfs liefst 21 maal je inzet terugverdienen. Ook outsiders als Theo Bongonda (maal 41) en Clinton Mata (maal 61) staan hoog gequoteerd.

5. Dante Vanzeir: quotering 8.00
De Rode Duivel van Union deelt de vijfde plaats eigenlijk met Junya Ito van KRC Genk. Beide aanvallers hebben een quotering van 8.00 achter hun naam staan. Vanzeir haalde de laatste maanden dan ook een hoog niveau. Zo heeft hij in de competitie bijvoorbeeld al 11 goals en 7 assists achter zijn naam staan. Bovendien zal zijn eerste selectie voor de nationale ploeg ook een invloed hebben op de stemmers. Het feit dat hij in de eerste helft van 2021 in 1B actief was, kan hem mogelijk wel duur te staan komen in de eindafrekening.



4. Paul Onuachu: quotering 7.00

Volgens zijn club KRC Genk mag er geen twijfel over bestaan dat de Gouden Stier van vorig seizoen met de eindzege aan de haal gaat. In totaal was hij het voorbije kalenderjaar ook goed voor 34 goals in 50 wedstrijden. Onuachu geldt dan ook als dé topfavoriet voor de eerste stemronde. Zijn prestaties toen leverden hem ook de titel van 'Profvoetballer van het Jaar' op. Maar de erg povere eerste seizoenshelft van Genk kan hem mogelijk toch de eindzege kosten.

3. Hans Vanaken: quotering 6.00
De top 3 is enkel en alleen voorbestemd voor spelers van landskampioen Club Brugge. Tweevoudig winnaar Vanaken presteerde van zijn concurrenten uit de eigen ploeg het meest constant. Bovendien zorgde de spelmaker voor uitschieters in de Champions League en maakt hij indruk als Rode Duivel, want ongetwijfeld ook een invloed zal hebben. Door het feit dat hij al twee keer won, ligt de lat echter erg hoog. Mogelijk te hoog om (dit jaar) met een derde Gouden Schoen aan de haal te gaan.



2. Noa Lang: quotering 6.00

Indien de Gouden Schoen eind september zou uitgereikt worden, leek een overwinning van de Nederlandse smaakmaker onvermijdelijk. Niet voor niets werd hij door Louis van Gaal bij Oranje gehaald. Maar de laatste maanden liet Lang zich iets te vaak opmerken met allerlei gebaartjes en negatief gedrag. Iets wat een deel van de stemgerechtigden ongetwijfeld beïnvloed zal hebben. Een spijtige zaak, want de voetballende kwaliteiten van de Rotterdamse kwajongen staan buiten kijf.

1. Charles De Ketelaere: quotering 1.25
Hoewel er dus een spannend duel wordt verwacht, lijkt er toch één man bovenuit te steken. De Ketelaere heeft dan ook een uitstekend jaar achter de rug, waarin hij zowel op nationaal als op internationaal niveau mooie dingen liet zien. Dat hij vlak voor het sluiten van de tweede stemronde ook nog eens geweldige statistieken begon te verzamelen, speelt alleen maar in zijn voordeel. De weg naar de zege lijkt open te liggen voor het Brugse goudhaantje, al kan hij mogelijk cruciale stemmen verliezen aan zijn ploegmaats.

LEES OOK: Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

De Gouden Schoen moet gestemd worden over één ronde ...

Meest recent

Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

7
7
'Trainersbommetje Anderlecht: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

124
124
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

72
72
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

32
32
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

68
68
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

49
49
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

211
211
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

259
259
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

64
64
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

482
482
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

134
134
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

543
543
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

240
240
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

171
171
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

643
643
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

81
81
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

148
148
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

392
392
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

45
45
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

93
93
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

428
428
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

197
197
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

54
54
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

227
227
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

253
253

Meer sportnieuws