Wedden op Gouden Schoen: de favorieten van de bookies

door
Wedden op Gouden Schoen: de favorieten van de bookies

Woensdagavond is het zover, dan komen we te weten wie Lior Refaelov opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. Het belooft alvast een spannende strijd te worden met verschillende kandidaat-winnaars. Om je aan een pronostiek te wagen op de einduitslag moet je uiteraard bij Unibet.be zijn, VoetbalNieuws overloopt voor u alvast de grootste kandidaten.


In tegenstelling tot vorig jaar, werd bij deze editie opnieuw over twee rondes gestemd. Daardoor wegen de meest recente prestaties iets minder door en is het kransje met kandidaten groter. In onderstaand lijstje overlopen we voor u de 5 kandidaten met de laagste notering en dus meeste kans om te winnen volgens de bookmakers van Unibet.be. Huidig topschutter Deniz Undav staat daar opvallend genoeg niet bij. Bij een zege van Union-uitblinker kan je zelfs liefst 21 maal je inzet terugverdienen. Ook outsiders als Theo Bongonda (maal 41) en Clinton Mata (maal 61) staan hoog gequoteerd.

5. Dante Vanzeir: quotering 8.00
De Rode Duivel van Union deelt de vijfde plaats eigenlijk met Junya Ito van KRC Genk. Beide aanvallers hebben een quotering van 8.00 achter hun naam staan. Vanzeir haalde de laatste maanden dan ook een hoog niveau. Zo heeft hij in de competitie bijvoorbeeld al 11 goals en 7 assists achter zijn naam staan. Bovendien zal zijn eerste selectie voor de nationale ploeg ook een invloed hebben op de stemmers. Het feit dat hij in de eerste helft van 2021 in 1B actief was, kan hem mogelijk wel duur te staan komen in de eindafrekening.



4. Paul Onuachu: quotering 7.00

Volgens zijn club KRC Genk mag er geen twijfel over bestaan dat de Gouden Stier van vorig seizoen met de eindzege aan de haal gaat. In totaal was hij het voorbije kalenderjaar ook goed voor 34 goals in 50 wedstrijden. Onuachu geldt dan ook als dé topfavoriet voor de eerste stemronde. Zijn prestaties toen leverden hem ook de titel van 'Profvoetballer van het Jaar' op. Maar de erg povere eerste seizoenshelft van Genk kan hem mogelijk toch de eindzege kosten.

3. Hans Vanaken: quotering 6.00
De top 3 is enkel en alleen voorbestemd voor spelers van landskampioen Club Brugge. Tweevoudig winnaar Vanaken presteerde van zijn concurrenten uit de eigen ploeg het meest constant. Bovendien zorgde de spelmaker voor uitschieters in de Champions League en maakt hij indruk als Rode Duivel, want ongetwijfeld ook een invloed zal hebben. Door het feit dat hij al twee keer won, ligt de lat echter erg hoog. Mogelijk te hoog om (dit jaar) met een derde Gouden Schoen aan de haal te gaan.



2. Noa Lang: quotering 6.00

Indien de Gouden Schoen eind september zou uitgereikt worden, leek een overwinning van de Nederlandse smaakmaker onvermijdelijk. Niet voor niets werd hij door Louis van Gaal bij Oranje gehaald. Maar de laatste maanden liet Lang zich iets te vaak opmerken met allerlei gebaartjes en negatief gedrag. Iets wat een deel van de stemgerechtigden ongetwijfeld beïnvloed zal hebben. Een spijtige zaak, want de voetballende kwaliteiten van de Rotterdamse kwajongen staan buiten kijf.

1. Charles De Ketelaere: quotering 1.25
Hoewel er dus een spannend duel wordt verwacht, lijkt er toch één man bovenuit te steken. De Ketelaere heeft dan ook een uitstekend jaar achter de rug, waarin hij zowel op nationaal als op internationaal niveau mooie dingen liet zien. Dat hij vlak voor het sluiten van de tweede stemronde ook nog eens geweldige statistieken begon te verzamelen, speelt alleen maar in zijn voordeel. De weg naar de zege lijkt open te liggen voor het Brugse goudhaantje, al kan hij mogelijk cruciale stemmen verliezen aan zijn ploegmaats.

LEES OOK: Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen moet gestemd worden over één ronde ...

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

83
83
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

66
66
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

486
486
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

80
80
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

140
140
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

256
256
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

59
59
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

565
565
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

361
361
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

434
434
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

493
493
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

257
257
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1233
1233
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

359
359
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

377
377
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

142
142
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

318
318
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

194
194
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

82
82
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

87
87
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

850
850
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

164
164
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

529
529
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

126
126
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

581
581

Meer sportnieuws