Yannick Ferrera verlaat Al-Fateh

door
Yannick Ferrera verlaat Al-Fateh

Yannick Ferrera heeft na ruim twee jaar laten weten dat het avontuur bij Al-Fateh stopt. De coach bracht dat nieuws naar buiten via de sociale media. Ferrera deed het best goed bij de club.


Ferrera trok in oktober 2019 naar Al-Fateh, dat zeker geen topclub is. Hij was er 71 wedstrijden trainer en daarin wist hij 26 keer te winnen, 18 keer gelijk te spelen en er werd 27 keer verloren. Ferrera kondigde zijn afscheid aan via de sociale media en blikte tevreden terug. Het is dan ook niet velen gegeven om bijna 2,5 jaar bij een club in Saudi-Arabië te werken, waar trainers snel worden ontslagen. Al-Fateh, dat in het verleden Ricardo Sa Pinto als coach had, staat op een twaalfde plaats en vecht om het behoud. De club heeft met Gustav Wikheim (ex-AA Gent) een oude bekende in de rangen.

Ferrera kende in het verleden ook al het nodige succes in België. Hij was trainer van Sporting Charleroi, STVV, Standard, KV Mechelen en Waasland-Beveren. Bij Standard wist hij de Beker van België te winnen. Het is nog niet bekend of hij weldra weer aan de slag zal gaan. 

POLL: Zal hij terugkeren naar België?

Meest recent

Antwerp kan Europa ruiken: "Of het nu ook binnen is?"

Antwerp heeft zondag een grote stap gezet richting het veilig stellen van de vijfde plaats. Het ...

3
3
Gooit Nainggolan bommetje over zijn toekomstplannen?

Lokeren-Temse zal volgend seizoen niet in de Jupiler Pro League spelen. Na een tumultueuze wedstrijd ...

36
36
Trossard helpt Arsenal aan knappe comeback tegen Liverpool

Arsenal kreeg deze week een immense klap met de uitschakeling door PSG in de halve finale van de ...

16
16
Club-fans viseren Genk-speler: "Hij is Burgess 2.0"

Club Brugge lijkt goed op weg om KRC Genk uit de titelstrijd te kegelen. Halfweg staat Blauw-Zwart ...

100
100
Ajax zit titel op spel na vernedering, afgang UEL-finalisten

In de Nederlandse Eredivisie stevent de titelstrijd op een razend spannende ontknoping af. Met nog ...

45
45
Gent-fans in opstand: vertrouwen in Milicevic opgezegd?

KAA Gent moet de kelk tot op de bodem ledigen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's begonnen ...

206
206
Barça kan cava koud zetten: Real onderuit in krankzinnige Clasico

FC Barcelona heeft het Spaanse kampioenschap binnen handbereik. In de titelclash tegen Real Madrid ...

133
133
Patro naar barrages: promotieduel ontaardt in knokpartij

Patro Eisden mag in de barrages tegen Cercle Brugge gaan strijden om promotie naar de Jupiler Pro ...

459
459
Club met grote verrassing in basiself, Genk zonder Karetsas

Door de zege van Union SG staat Club Brugge zondagavond onder zware druk. Het moet winnen op het ...

225
225
Antwerp doet gouden zaak: "Als je hem in de ploeg hebt ..."

Antwerp FC heeft zondagmiddag een gouden zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. De Great Old ging ...

156
156
Vrancken spreekt heldere transfertaal na behoud STVV

STVV wist zaterdag beslag te leggen op de eindzege in de Play-Downs en zal dus ook volgend seizoen ...

172
172
Noa Lang redt titelstrijd! PSV wint na spectaculaire comeback

De Nederlandse titelstrijd blijft erg spannend. PSV leek de rol nochtans te moeten lossen nadat het ...

102
102
'Transfersurprise Anderlecht: publiekslieveling naar uitgang'

RSC Anderlecht hoopt zijn laatste twee wedstrijden van het seizoen alsnog in schoonheid af te ...

472
472
Genk nadert eerste zomeraanwinst: "Wil de transfer graag maken"

Ook in de Jupiler Pro League zijn verschillende ploegen al bezig met het ontrollen van hun ...

297
297
Gent is afgang rijker: Chery houdt Antwerp op Europese koers

AA Gent blijft de blamages maar opstapelen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's verloren ...

183
183
Hayen schat titelkansen in: "Dan hebben we er alles aan gedaan"

Club Brugge verzekerde zich afgelopen weekend van de Beker van België, maar daarmee is de ...

312
312
Newcastle richting Champions League: fatale zeperd Chelsea

Newcastle United heeft zondag een grote stap richting de Champions League gezet. De Magpies wonnen ...

43
43
Burgess aan rood ontsnapt? Analisten vellen duidelijk oordeel

Union SG wist zaterdagavond wederom de maat te nemen van RSC Anderlecht. Gezien het matchverloop een ...

648
648
'Fink en Hayen hakken laatste knopen door voor clash'

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

240
240
Cercle onderneemt actie na 'onaanvaardbare' afgang

Cercle Brugge zal tot het uiterste moeten knokken voor een verlengd verblijft in de Jupiler Pro ...

162
162

Meer sportnieuws