Clement beleeft zuur debuut bij AS Monaco

door
Clement beleeft zuur debuut bij AS Monaco

Philippe Clement heeft zondagavond geen droomdebuut kunnen maken als hoofdcoach van AS Monaco. Hoewel zijn ploeg bij momenten goed voetbal liet zien, bleven de Monegasken op het veld van FC Nantes steken op een scoreloos gelijkspel. Bovendien zag de trainer met Djibril Sidibé en Benoit Badiashile twee van zijn steunpilaren uitvallen met een blessure.


Clement zette begin deze week zijn kribbel onder een contract van tweeënhalf jaar bij Monaco. Woensdag stond hij pas een eerste keer op het trainingsveld bij zijn nieuwe ploeg, veel tijd om zijn stempel te drukken was er dus niet. Bovendien moest hij (potentiële) sterkhouders als Golovin, Fabregas, Diatta en Ben Yedder missen. Desondanks kon hij nog steeds beschikken over een pak talent. En dat was er ook aan te zien: Monaco begon sterk aan de partij, zeker de eerste twintig minuten haalde het een hoog niveau.

Maar in afwezigheid van Ben Yedder heerste een gebrek aan efficiëntie voor doel. Bovendien kon Monaco zijn niveau niet vasthouden en zakte het steeds verder weg naarmate de wedstrijd vorderde. In de tweede helft moest doelman Nübel zelfs uitpakken met enkele goede reddingen om een pijnlijke nederlaag te voorkomen. Clement heeft dus nog een pak werk voor de boeg om zijn nieuwe ploeg op de gewenste top 3-positie te parkeren.

BLESSUREGOLF
De omstandigheden maken het hem echter niet gemakkelijker op. Zoals vermeld moest Clement al verschillende spelers missen met een blessure. En de ziekenboeg is zondagavond nog wat voller gelopen. Sidibé en Badiashile moesten de strijd al in de eerste helft staken. Een stevige aderlating dus in de defensie. En in de slotfase leek ook aanvaller Boadu een blessure op te lopen. De nieuwe coach zal dus meteen moeten schuiven. Komend weekend staat een thuisduel tegen Clermont op het programma.

LEES OOK: Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Monaco was een goede keuze van Clement ...

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

39
39
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

21
21
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

60
60
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

156
156
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

193
193
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

352
352
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

261
261
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

214
214
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

84
84
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

76
76
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

208
208
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

105
105
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

135
135
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

410
410
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws