Omikron slaat toe: KVO annuleert Spaanse stage

door
Omikron slaat toe: KVO annuleert Spaanse stage

Heel wat ploegen uit de Jupiler Pro League slaan hun tenten in het buitenland op tijdens de winterbreak. Ook KV Oostende was dat van plan, maar corona gooit nu roet in het eten van de Kustboys. 


KVO zou van 4 tot 9 januari naar het Spaanse La Manga trekken. Die plannen kunnen ze aan de kust echter opbergen. Zo meldt de club op haar Twitteraccount dat het te maken heeft met verschillende coronabesmettingen. "KVO heeft de winterstage geannuleerd. Verscheidene spelers en een staflid testten positief op de Omikron-variant en om een nog verdere verspreiding van het virus tegen te gaan, werd beslist om de stage te annuleren", laat KVO weten.

Het Nieuwsblad weet dat het om onder meer Guillaume Hubert, Théo Ndicka en Cameron McGeehan gaat. Onder de spelers zouden er in totaal zeven positieve gevallen vastgesteld zijn. KV Oostende is niet de enige club die halsoverkop van koers wijzigt. Zo maakte ook Standard vandaag bekend dat het niet naar het Spaanse Marbella zal afreizen om er een stage door te brengen. De Rouches willen geen onnodige risico's nemen en met een groep naar het buitenland afreizen. 

VOORBEREIDEN OP ZULTE WAREGEM 

KVO zal zich dus op eigen bodem klaarstomen om alles te geven in het tweede deel van het seizoen. Alexander Blessin en co zijn nog niet vrij van degradatiezorgen en tellen op dit moment maar vier punten meer dan voorlaatste in de stand RFC Seraing. De West-Vlamingen hervatten op 15 januari met een duel tegen Zulte Waregem, dat evenveel punten telt. 

KVO heeft de winterstage geannuleerd. Verscheidene spelers en een staflid testten positief op de Omikron-variant en om een nog verdere verspreiding van het virus tegen te gaan, werd beslist om de stage te annuleren.

Bedankt @TUIflyBelgium & @OstendAirport voor de goede zorgen. pic.twitter.com/LISWVAhvFq

— KV Oostende (@kvoostende) January 3, 2022

LEES OOK: 'Dwomoh ten onder: gevallen talent zwaar KO geslagen'

De enige juiste beslissing ...

Meest recent

Club of Monaco? Clement plakt percentage op Brugse kansen

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

85
85
Rode Duivel grote verliezer na eerste Champions League-avond

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

47
47
Union-held scoort 9 op 10: "Eindhoven was van hem"

Slechts enkele maanden na het behalen van de landstitel, heeft Union SG opnieuw een straf stukje ...

123
123
Club slaat op hol: Ordóñez-prijs knalt door het plafond

Eén handtekening en het prijsniveau schiet mee omhoog. Met de verlenging tot 2029 verankert ...

278
278
"Vruchteloze zoektocht"- grote wijziging bij Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

675
675
Hasi vloekt luidop: forse tegenvaller uit ziekenboeg

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op het verradelijke tweeluik tegen Antwerp FC en AA Gent. ...

240
240
'Radicale ommekeer bij Club: tweetal krijgt harde klap'

Club Brugge staat donderdagavond voor een belangrijke thuisduel tegen AS Monaco in de Champions ...

372
372
Nederlandse pers gelooft ogen niet bij Union: twéé uitblinkers

Union SG heeft dinsdagavond op een indrukwekkende manier zijn grote debuut in de Champions League ...

373
373
'Laatste struikelblok voor overname Beerschot opgeruimd'

Met een elf op vijftien is Beerschot meer dan degelijk aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro ...

167
167
Pocognoli ziet ondanks knalprestatie toch één minpunt

Union heeft zich dinsdagavond meteen in de kijker gespeeld in de Champions League. Het pakte bij ...

99
99
Real zwoegt naar zege, sensatie in Turijn, Qarabag stunt

Dinsdagavond stonden er nog vier wedstrijden op het programma in de league phase van de Champions ...

115
115
Ait El Hadj haalt gram met geweldige goal: "Ik heb afgezien"

Union liet de voorbije jaren al straffe dingen zien in Europa, maar nu bewezen ze dat ze ook in de ...

111
111
'Nieuwe WK-shirt van Rode Duivels is uitgelekt'

De Rode Duivels kunnen in oktober een grote stap zetten richting kwalificatie voor het WK door een ...

167
167
Mulder duidt enorm verschil aan tussen Union en PSV

Union heeft dinsdagavond een geweldig debuut beleefd in de Champions League. Het pakte meteen de ...

369
369
Euforie bij Union na glansprestatie: "Ongelofelijk!"

Union schreef de voorbije jaren al een straf voetbalsprookje en dat kreeg dinsdagavond nog een extra ...

97
97
Invaller Trossard van goudwaarde: Arsenal neemt droomstart

Naast PSV-Union stond dinsdag in de vroege avond ook al de affiche tussen Athletic Bilbao en Arsenal ...

67
67
Marc Degryse laat PSV-fans in stilte achter met dit beeld

Union kwam zonet door een heel grote poort de Champions League binnen. De Belgische landskampioen ...

519
519
Weergaloos Union SG verovert Europa: "Strafste in 5 jaar"

Union SG blijft verbazen in België en ook in Europa. De Brusselaars maakten vanavond hun debuut ...

186
186
Union knalt Champions League in met wonderavond in Eindhoven

Union verbaasde vanavond Europa, zichzelf en voetbalminnend België. De landskampioen gooide de ...

129
129
Sterkhouder Anderlecht: "Dacht aan zomerse transfer"

Bij RSC Anderlecht hoopten ze deze zomer de nodige uitgaande transfers af te ronden, maar dat lukte ...

177
177
Vermeeren neemt gigantische gok: JPL-clubs liggen op de loer

Arthur Vermeeren brak helemaal door onder Mark van Bommel, een coach die zelf internationale top was ...

343
343
Heisa rond schorsing Degreef: bizarre wending

Veel heisa, maar geen zware sanctie: de schorsing van Tristan Degreef (2 + 1) ligt onderaan de ...

394
394
Sensationeel Union SG: PSV nu al in de touwen?

Union SG trok vanavond naar Eindhoven waar ze hun eerste duel in de Champions League afwerkten tegen ...

52
52
'Anderlecht weigerde smaakmaker KRC Genk'

RSC Anderlecht deed de afgelopen jaren heel wat transfers met ondertussen ook heel wat verschillende ...

387
387
Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

Manchester United haalde Senne Lammens weg bij Royal Antwerp FC en betaalde daar stevig voor: 21 ...

245
245

Meer sportnieuws