Benteke benoemt grootste Belgische talent van dit moment

door
Benteke benoemt grootste Belgische talent van dit moment

Er spelen heel wat Belgische talenten in grote competities. Zij kloppen ook heel erg aan op de deur van bondscoach Roberto Martinez. Christian Benteke is onder de indruk van één speler.


De ervaren spits van Crystal Palace kwam in 2021 heel erg onder de indruk van één speler: Jérémy Doku. "Ik zou zeggen Doku. Het is zeldzaam om iemand te zien die zo dynamisch, zo krachtig en fysiek zo sterk is. Op zijn jonge leeftijd is dat echt indrukwekkend", zegt Benteke over Doku in La Capitale. De negentienjarige flankaanvaller brak in 2021 helemaal door bij de Rode Duivels, waar hij bijzonder dicht bij een basisplaats staat. Doku maakte vooral op het EK furore, toen hij de beste Rode Duivel was in de kwartfinale tegen Italië. Jammer genoeg sukkelde hij nadien met blessures, waardoor zijn tweede deel van het jaar de mist inging.

TOPTRANSFER

Doku wordt aanzien als één van de allergrootste talenten op de Europese velden. Ploegen als Liverpool, Manchester City, FC Barcelona en Real Madrid werden al aan hem gelinkt. Als hij de komende maanden fit kan blijven en kan schitteren bij Stade Rennes, zou hij komende zomer wel eens een absolute toptransfer kunnen versieren.

Al zullen ze bij de Franse club, die voor 27 miljoen euro werd aangetrokken, er alles aan doen om hem nog minstens tot na het WK te houden. Daar kan zijn marktwaarde nog een stuk de hoogte ingaan. Anderlecht zal het graag zien gebeuren, want zij bedongen een doorverkooppercentage bij de verkoop van Doku.

LEES OOK: Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Is Doku het grootste Belgische talent van dit moment?

Meest recent

Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

4
4
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

15
15
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

34
34
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

23
23
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

195
195
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

70
70
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

269
269
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

114
114
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

203
203
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

377
377
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

163
163
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

296
296
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

135
135
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

365
365
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

713
713
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

108
108
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

110
110
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

150
150
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

228
228
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

777
777
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

102
102
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

302
302
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

104
104
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

175
175
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

939
939

Meer sportnieuws