Spaanse pers beoordeelt zeldzame basisplek Hazard

door
Spaanse pers beoordeelt zeldzame basisplek Hazard

In de Spaanse Primera Division heeft leider Real Madrid zondagavond een zeldzaam teken van zwakte vertoond. De Koninklijke geraakte op eigen veld immers niet voorbij laagvlieger Cadiz en moest vrede nemen met een scoreloos gelijkspel. Positief nieuws kwam er wel van Eden Hazard.


De Rode Duivel mocht voor het eerst in maanden nog eens in de basis starten bij zijn ploeg. En hij kon de 90 minuten zowaar vol maken. Hazard slaagde er weliswaar niet in om zijn team naar de zege te leiden. Desondanks liet hij toch een degelijke indruk achter. De Spaanse pers is dan ook gematigd enthousiast. "Na een erg teleurstellende eerste helft, kwam hij beter voor de dag na de rust. Door zijn kwaliteiten op de korte ruimte slaagde Real er in om gaatjes te vinden in de defensie van Cadiz. Maakte de wedstrijd ook vol", analyseert Mundo Deportivo.

Ook bij AS zag men hoe Hazard in de wedstrijd groeide. "Zijn eerste helft was pover, op het niveau van de rest van het team. Maar in de tweede periode toonde de Belg dat hij zeker nog te herstellen valt en dat hij deze ploeg iets kan bijbrengen in de aanvalslinie." Bij SPORT kreeg Hazard een beoordeling van 6 op 10, waardoor hij bij de beste scores van zijn team zat. "Na een eerste helft waarin hij amper werd gezien, werd hij na rust wat actiever en kon hij voor gevaar zorgen. Verrassend genoeg speelde hij ook 90 minuten."

VERRE VAN BESTE NIVEAU
Marca vond eveneens dat onze landgenoot door de mand viel voor rust, maar zich vervolgens ietwat herpakte. "Dat hij de wedstrijd uitspeelde, is al nieuws op zich. Het was zeker geen goede match, maar het weinige dat hij kon bieden leek wel veel." El Desmarque tot slot, trekt een gelijkaardige conclusie. "Hij kwam niet in de eerste helft voor, maar de tweede was verre van slecht. Toch zit hij nog lang niet op zijn beste niveau."

LEES OOK: 'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Hazard heeft gewoon nood aan meer ritme ...

Meest recent

KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

23
23
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

8
8
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

53
53
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

57
57
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

84
84
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

88
88
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

397
397
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

146
146
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

100
100
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

275
275
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

271
271
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

357
357
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

59
59
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

255
255
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

80
80
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

109
109
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

123
123
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

129
129
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

57
57
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

644
644
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

92
92
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

241
241
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

151
151
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

593
593
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

216
216

Meer sportnieuws