Storck krijgt eindelijk goed nieuws bij Genk

248 stemmen
Storck krijgt eindelijk goed nieuws bij Genk

KRC Genk wou na het ontslag van coach John van den Brom voor een schok-effect zorgen. En dus werd met Bernd Storck een trainer aangesteld met een compleet andere visie en werkwijze. Maar voorlopig leverde die metamorfose niet de gewenste resultaten op, de eerste wedstrijden onder de Duitser ging telkens verloren.


Donderdagavond krijgen de Limburgers echter weer een nieuwe kans om de Duitser de drie punten te bezorgen. Al wordt dat niet evident. Genk krijgt dan namelijk het bezoek van het stugge Charleroi. De Carolo's doen het onder het bewind van hun jonge trainer Edward Still erg goed en tellen (virtueel) zelfs tien punten meer dan Genk. Het belooft dus weer een lastige wedstrijd te worden, maar Storck heeft er vertrouwen in.

Zo stelde de Duitser vast dat er in de voorbije dagen opnieuw stapjes in de goede richting werden gezet. "We hebben goed getraind, en de sfeer is best goed", vertelt hij op de clubwebstek. "Ik heb met de spelers gesproken. Ja, ze worden een beetje uitgedaagd nu, ik heb nogal wat veranderingen doorgevoerd. Maar we hebben ook echt een andere organisatie en structuur nodig. Mijn staf en ik zullen alles doen om hen beter te maken, op elk vlak. Stap voor stap komen we er wel."

DUBBELE OPSTEKER
In aanloop naar het duel nam Storck zijn spelers mee op afzondering. In zijn selectie maakten twee belangrijke krachten hun rentree. Daniel Muñoz en Bryan Heynen konden immers aansluiten op training en lijken dus voldoende fit om hun wederoptreden te maken. Een flinke opsteker voor de nieuwe trainer. Zeker gezien het trio Lucumi/Cuesta/Arteaga nog steeds onbeschikbaar is wegens een positieve corona-test. Daarnaast maakte ook de jonge Tuur Rommens zijn opwachting in de 20-koppige selectie.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

🚀

Een fitte Heynen moet altijd starten bij dit Genk ...

Meest recent

'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

101
101
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

43
43
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

113
113
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

265
265
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

287
287
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

74
74
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

374
374
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

130
130
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

45
45
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

510
510
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

279
279
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

248
248
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

492
492
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

194
194
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

97
97
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

108
108
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

81
81
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

57
57
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

260
260
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

105
105
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

355
355
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

419
419
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

106
106
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

405
405

Meer sportnieuws