'Topaanwinst Club Brugge kiest bliksemvertrek'

door
'Topaanwinst Club Brugge kiest bliksemvertrek'

Club Brugge staat komende zondag voor de immer geladen clash tegen RSC Anderlecht, maar eerst wacht woensdagavond nog een uitstapje naar OH Leuven. Coach Philippe Clement maakte inmiddels ook zijn selectie voor dat duel bekend. En daarin was geen plaats voorzien voor Wesley Moraes.


Om Bas Dost van een gepaste concurrent te voorzien, haalde Blauw-Zwart de Braziliaanse spits afgelopen zomer op huurbasis terug naar Jan Breydel. Wesley had bij moederclub Aston Villa te maken gehad met het nodige blessureleed en het leek voor alle partijen een goede zaak dat hij in een vertrouwde omgeving weer op zoek kon naar zijn beste vorm. Maar fysiek gezien bleek zijn achterstand toch groter dan in eerste instantie werd aangenomen. Bovendien werd ook Charles De Ketelaere steeds vaker uitgespeeld als centrumaanvaller, waardoor de nood aan Wesley veel minder groot was.

De cijfers achter zijn tijdelijke terugkeer zijn dan ook bedroevend. Zo startte de spits welgeteld één keer: eind september tegen Charleroi. Verder kwam hij enkel aan een handvol invalbeurten, goed voor in totaal slechts iets meer dan 100 minuten. Daarin kwam hij geen enkele keer tot scoren of het geven van een assist. Begin deze maand geraakte dan ook bekend dat Wesley alweer zou willen vertrekken. En gezien het Europese voetbal inmiddels is weggevallen, lijkt Club ook niet van plan hem iets in de weg te leggen.

TERUG NAAR BRAZILIË
De spits zou alvast kunnen rekenen op een reddingsboei vanuit zijn vaderland. Zo meldt onder meer het Braziliaanse medium GE Globo dat Sao Paulo en Palmeiras hem in januari een nieuwe huurovereenkomst willen voorschotelen. Daarbij zou Aston Villa het merendeel van zijn salaris blijven betalen, waardoor de operatie betaalbaar blijft voor de Braziliaanse ploegen. Op clubniveau zou wel nog geen sprake zijn van een akkoord, maar daar kan snel verandering in komen.

LEES OOK: Anderlecht heeft beet: aanwinst nummer 8 is binnen

🔥 Wat iedereen nu leest

'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'
Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'

Clement heeft Wesley te weinig kansen gegeven ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Bosuil in vuur en vlam, nieuwe jackpot Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

112
112
Karetsas slaat snoeihard terug na afwijzing Rode Duivels

Konstantinos Karetsas is één van de grootste talenten op de Belgische velden. Dit ...

111
111
Samoise zucht en puft bij KAA Gent: "Kijk naar Anderlecht..."

KAA Gent won op de valreep van promovendus La Louvière in de Jupiler Pro League. De ...

130
130
Hasi laat speler genadeloos vallen: twee extra troeven

RSC Anderlecht neemt het in de Jupiler Pro League op tegen Cercle Brugge. Paars-Wit hoopt de ...

307
307
‘Club Brugge vreest leegloop: onverwachte exit in de maak'

Bij Club Brugge verwacht men nog verschillende vertrekkers. Ardon Jashari, Joel Ordonez en Raphael ...

584
584
Exit Stroeykens? Transferdossier ontploft plots

Mario Stroeykens kampte afgelopen seizoen met veel blessureleed, maar de middenvelder is nog steeds ...

496
496
Antwerp-aanwinst heeft knaltransfer al in vizier

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen, maar het haalt ook verschillende spelers binnen. Thibo ...

157
157
Nieuwe transferhoofdpijn voor STVV na Bertaccini-exit

Het gonste de afgelopen weken plots van de geruchten omtrent transfers bij een aantal spelers van ...

61
61
KRC Genk zint op revanche: Fink waarschuwt

KRC Genk speelt in eigen huis tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers hopen deze keer wel ...

165
165
'CDK-deal pakt dramatisch uit voor Jashari'

De soap rondom Ardon Jashari blijft maar aanslepen. Club Brugge is niet van plan om AC Milan zijn ...

1200
1200
Bliksemtransfer Dessers naar Belgische topclub?

Cyriel Dessers scoorde vorig jaar 30 keer voor Rangers FC, maar toch zou hij de club eventueel mogen ...

752
752
Lammens twijfelt: Man Utd lijkt toch geen topdeal

Senne Lammens gaat Royal Antwerp FC wellicht nog verlaten. De Great Old hoopt 20 miljoen euro te ...

286
286
RAFC-fan Tom Waes krijgt rake tik op Nederlandse tv

Dat Tom Waes een énorme fout maakte door dronken achter het stuur te kruipen, dat weet heel ...

198
198
Vrouw Bertaccini steelt show in Anderlecht-shirt

RSC Anderlecht pakte groots uit met de transfer van Adriano Bertaccini. De aanvaller tekende voor ...

656
656
Bertaccini-deal toont: Anderlecht gokt groots

RSC Anderlecht stelde Adriano Bertaccini voor. Dat kost de club ongeveer 5,3 miljoen euro, inclusief ...

335
335
Transferbom bij Antwerp: topclubs staan in rij

Royal Antwerp FC zoekt naar geld en wil daarom dolgraag een aantal topspelers van de hand doen. De ...

574
574
Union SG moet Serie A vrezen: volgende vertrekker?

Union SG zag al heel wat spelers vertrekken, maar er is interesse in nog meer spelers. Zo wordt ...

73
73
Anderlecht-transfer zakt nu al door het ijs

RSC Anderlecht lijkt niet te stoppen. Sinds Olivier Renard neerstreek in Brussel haalden ze er al ...

1078
1078
'KV Kortrijk verliest op de valreep nog sterkhouder'

Volgende week gaat ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen van start. KV Kortrijk hoopt ...

413
413
Leko trekt belangrijke conclusie na nipte Gentse zege

Zijn debuut werd vorige week nog een ontgoocheling met een nederlaag op Stayen, maar zaterdagavond ...

358
358
'Antwerp kent duidelijke voorwaarde voor miljoenentransfer'

Bij Antwerp is het alweer een drukke transferzomer. De Great Old moest deze zomer alweer op zoek ...

211
211
AA Gent haalt opgelucht adem na zeer nipte zege

AA Gent begon vorige week dramatisch aan zijn seizoen met een nederlaag in Sint-Truiden. De ...

177
177
Club Brugge maakt stevig statement met Europese lijst

Club Brugge heeft vrijdag zijn eerste nederlaag van het nieuwe seizoen geleden door met 2-1 te gaan ...

777
777
'Antwerp blijft maar gaan: derde aanwinst in één klap'

Antwerp heeft nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg, maar het lijkt erop dat ze op de Bosuil ...

653
653
Oude bekende behoedt Salzburg voor drama in aanloop naar Club

Club Brugge ging vrijdagavond verrassend onderuit op het veld van KV Mechelen. Het leed zo op de ...

221
221

Meer sportnieuws