'Mitrovic versiert absolute droomtransfer'

513
'Mitrovic versiert absolute droomtransfer'

Aleksandar Mitrovic is aan een sensationeel seizoen bezig met Fulham. De Serviër scoort aan de lopende band en dat lokt de nodige aandacht. Volgt er een toptransfer?


Mitrovic zou volgens Tuttosport Plan B zijn bij Juventus. De Oude Dame zoekt nog een extra spits en Dusan Vlahovic van Fiorentina is de prioriteit. Dat is echter een zeer dure vogel en heel wat Europese topclubs hebben de aanvaller op de radar staan.

Topseizoen

Mitrovic is daarbij een goedkopere optie. De voormalige spits van Anderlecht ligt weliswaar nog tot medio 2026 onder contract bij Fulham, maar een transfer naar Juventus zou hij uiteraard zien zitten. ‘Mitrogol’ zou alvast zeer goed passen bij een dominante ploeg, wat hem beter ligt dan een rol als centrumspits bij een ploeg die vooral moet verdedigen. Het is mede daardoor dat hij in de Premier League zich moeilijker kan doorzetten bij lager aangeschreven clubs.

Dit seizoen kent de 27-jarige spits een prachtseizoen. Mitrovic was tot op heden al goed voor 21 goals en 5 assists in amper 18 wedstrijden. Onlangs kopte hij Servië ook nog naar het WK van 2022 door te scoren tegen Portugal. Voor de nationale ploeg is hij ook een garantie op goals. In 69 interlands wist hij daar ook al 44 keer de weg naar de netten te vinden. Mitrovic was op zijn 18de een toptalent, die furore maakte bij Anderlecht. Gaat hij op zijn 27ste eindelijk de stap naar de echte Europese top zetten? Wordt alvast vervolgd.

LEES OOK: 'Deschamps moet Europese topclub uit de miserie helpen'

Kan hij het niveau van Juve aan?

Meest recent

Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

2
2
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

33
33
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

33
33
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

18
18
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

67
67
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

20
20
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

115
115
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

345
345
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

38
38
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

348
348
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

151
151
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

180
180
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

476
476
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

155
155
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

157
157
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

695
695
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

180
180
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

108
108
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

146
146
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

37
37
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

350
350
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

52
52
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

62
62

Meer sportnieuws