Fenomenale Dessers opnieuw grote Feyenoord-held

door
Fenomenale Dessers opnieuw grote Feyenoord-held

In Europa stonden donderdagavond weer enkele interessante duels op het programma. Het Nederlandse Feyenoord kon zich alvast verzekeren van groepswinst in de Conference League. En daar mochten de Rotterdammers andermaal Cyriel Dessers voor danken, de spits kroonde zich ook tegen Slavia Praag tot grote held.


De huurling van KRC Genk was de voorbije weken al meermaals van goudwaarde geweest met zijn (late) doelpunten als invaller. Donderdagavond kreeg hij op het veld van Slavia Praag de kans om zich veel langer te bewijzen, zo kwam hij na 8 minuten de geblesseerde Bryan Linssen vervangen. En ook in deze rol maakte Dessers indruk. Feyenoord was al snel op achterstand gekomen door een doelpunt van Peter Olayinka (ex-Zulte Waregem). Maar na goed een halfuur spelen maakte de Belgische Nigeriaan gelijk na een lekkere sleepbeweging in de zestien (zie video onderaan).

Vervolgens leek het wel fout te gaan lopen voor de Nederlanders. Guus Til werd met een rode kaart van het veld gestuurd en Jan Kuchta zette Slavia weer op een voorsprong. Feyenoord leek dus op weg naar een nederlaag, maar dat was buiten Dessers gerekend. Diep in de extra tijd maakte hij er alsnog 2-2 van met zijn tweede van de avond.

NEDERLANDS SUCCES
Door deze puntendeling zijn de Rotterdammers dus verzekerd van groepswinst. En er volgde nog meer Nederlands succes in de Conference League. Vitesse speelde na een spektakelstuk immers 3-3-gelijk op het veld van Stade Rennes. De ploeg uit Arnhem behoudt daardoor een kansje om de volgende ronde te halen. Tottenham verloor namelijk verrassend van NS Mura. Indien Vitesse op de slotspeeldag thuis wint van de Slovenen en Tottenham laat punten liggen tegen Rennes, gaan de Nederlanders door naar de volgende ronde.

LEES OOK: Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

Genk had Dessers beter gehouden ...

Meest recent

Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

32
32
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

242
242
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

59
59
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

241
241
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

421
421
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

66
66
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

52
52
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

33
33
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

298
298
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

445
445
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

236
236
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

82
82
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

70
70
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

383
383
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

201
201
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

301
301
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

195
195
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

132
132
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

188
188
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

106
106
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

228
228
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

97
97
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

162
162
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

125
125

Meer sportnieuws