Fenomenale Dessers opnieuw grote Feyenoord-held

door
Fenomenale Dessers opnieuw grote Feyenoord-held

In Europa stonden donderdagavond weer enkele interessante duels op het programma. Het Nederlandse Feyenoord kon zich alvast verzekeren van groepswinst in de Conference League. En daar mochten de Rotterdammers andermaal Cyriel Dessers voor danken, de spits kroonde zich ook tegen Slavia Praag tot grote held.


De huurling van KRC Genk was de voorbije weken al meermaals van goudwaarde geweest met zijn (late) doelpunten als invaller. Donderdagavond kreeg hij op het veld van Slavia Praag de kans om zich veel langer te bewijzen, zo kwam hij na 8 minuten de geblesseerde Bryan Linssen vervangen. En ook in deze rol maakte Dessers indruk. Feyenoord was al snel op achterstand gekomen door een doelpunt van Peter Olayinka (ex-Zulte Waregem). Maar na goed een halfuur spelen maakte de Belgische Nigeriaan gelijk na een lekkere sleepbeweging in de zestien (zie video onderaan).

Vervolgens leek het wel fout te gaan lopen voor de Nederlanders. Guus Til werd met een rode kaart van het veld gestuurd en Jan Kuchta zette Slavia weer op een voorsprong. Feyenoord leek dus op weg naar een nederlaag, maar dat was buiten Dessers gerekend. Diep in de extra tijd maakte hij er alsnog 2-2 van met zijn tweede van de avond.

NEDERLANDS SUCCES
Door deze puntendeling zijn de Rotterdammers dus verzekerd van groepswinst. En er volgde nog meer Nederlands succes in de Conference League. Vitesse speelde na een spektakelstuk immers 3-3-gelijk op het veld van Stade Rennes. De ploeg uit Arnhem behoudt daardoor een kansje om de volgende ronde te halen. Tottenham verloor namelijk verrassend van NS Mura. Indien Vitesse op de slotspeeldag thuis wint van de Slovenen en Tottenham laat punten liggen tegen Rennes, gaan de Nederlanders door naar de volgende ronde.

LEES OOK: Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Genk had Dessers beter gehouden ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

0
0
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

57
57
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

493
493
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

71
71
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

11
11
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

52
52
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

57
57
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

75
75
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

392
392
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

220
220
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

116
116
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

99
99
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

371
371
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

513
513
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

310
310
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

128
128
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

97
97
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

82
82
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

145
145
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

29
29
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1361
1361
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

82
82
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

189
189
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

321
321
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

50
50

Meer sportnieuws