KVO troeft Anderlecht af voor eerste winteraanwinst

door
KVO troeft Anderlecht af voor eerste winteraanwinst

KV Oostende zit momenteel in een behoorlijk lastige periode. De Kustploeg verloor zijn vier laatste competitieduels, afgelopen weekend kreeg het zelfs een 1-7-bolwassing van leider Union SG. Een groot verschil met vorig seizoen, toen KVO tot het einde meedeed voor een plek in de Champions' Play-Off.


Sindsdien heeft de selectie van coach Alexander Blessin wel flink aan kwaliteit ingeboet. Met Arthur Theate en Jack Hendry vertrok bijvoorbeeld de as van de defensie. Fashion Sakala vertegenwoordigde dan weer een pak doelpunten en ook het wegvallen van de ervaring van Kevin Vandendriessche mag niet onderschat worden. Tijdens de zomermercato werden weliswaar enkele aanwinsten aangetrokken, maar een doorslaand succes werd hun komst niet. En dus moet er in januari bijgestuurd worden. De eerste winteraankoop is alvast een feit.

Zo kondigde KVO donderdag de nakende komst van Kyle Duncan aan. De Amerikaanse rechtsback komt over van New York Red Bulls en tekende in de Diaz Arena een contract tot medio 2025. "Kyle is een speler die al een hele tijd op onze radar stond", reageert CEO Gauthier Ganaye op de clubwebstek. "Omdat het seizoen in de VS nu afgelopen is en zijn contract er eindigde kunnen we hem gratis aantrekken, ondanks de zware concurrentie van diverse Europese clubs. Hij is een moderne rechtsachter die snelheid koppelt aan goede voorzetten."

ANDERLECHT-TARGET
De 24-jarige Duncan werd in de voorbije weken ook aan verschillende andere ploegen gelinkt. Ook RSC Anderlecht toonde volgens Amerikaanse bronnen interesse. Maar het is dus Oostende dat aan het langste einde trekt. De Amerikaan sluit begin december aan bij zijn nieuwe ploeg, al zal hij pas na de winterstop inzetbaar zijn. Duncan zal evenwel niet de enige winteraanwinst worden. "We willen versterkt uit de winterstop komen en we hebben nu nog veel tijd om ijverig te werken en ervoor te zorgen dat we extra kwaliteit brengen op de posities die we nodig hebben", aldus Ganaye.

Het bestuur van KVO heeft gefaald in de zomermercato ...

Meest recent

Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

10
10
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

17
17
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

118
118
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

169
169
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

556
556
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

144
144
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

31
31
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

301
301
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

181
181
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

740
740
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

255
255
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

339
339
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

194
194
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

98
98
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

594
594
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

251
251
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

123
123
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

549
549
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

467
467
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

697
697
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

256
256
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

539
539
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

362
362
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

96
96
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

569
569

Meer sportnieuws