2 op 10: kranten vernietigend voor Bruggeling

door
2 op 10: kranten vernietigend voor Bruggeling

De campagne was zo mooi begonnen, maar het Champions League-avontuur van Club Brugge dreigt stilaan uit te draaien op een drama. Met nog één speeldag te gaan staat Blauw-Zwart plots laatste in zijn poule. Woensdagavond werd immers met zware 0-5-cijfers verloren van RB Leipzig.


De tweede helft was weliswaar iets meer in evenwicht, maar over het algemeen werd het een complete wanprestaties van Blauw-Zwart. Heel wat spelers vielen dan ook door de mand. De zwakste man op het veld was misschien wel Stanley Nsoki. De Franse verdediger speelde bijzonder slordig en lag aan de basis van meerdere tegengoals. Niet de eerste keer dit seizoen dat de zomeraanwinst zo belabberd voor de dag komt.

De kranten tonen zich dan ook bijzonder scherp voor Nsoki. "Zwakke eerste helft. Speelde slordig en was betrokken bij de 0-1, liep veel te ver van Silva bij de 0-3", verklaart Het Nieuwsblad zijn beoordeling van 4 op 10. Bij het Waalse La Dernière Heure gaat men zelfs nog een stap verder. Daar krijgt de verdediger slechts een 2 op 10. "Het werd een compleet gemiste wedstrijd voor hem. Hij ging in de fout bij de eerste tegentreffer, leed balverlies bij de 0-2 en verloor zijn duel bij de derde goal van Leipzig."

KREDIET BIJNA OP
Coach Philippe Clement kon het geklungel van Nsoki niet langer aanzien en haalde hem net zoals vrijdag in Mechelen al na de eerste helft naar de kant. Zijn krediet lijkt dus bijna op. "Wederom bij de rust vervangen. Dan weet je het wel. Moet dringend zijn niveau opkrikken, want dreigt anders helemaal uit de gratie te vallen bij zijn coach", besluit Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Clement moet Nsoki een tijdje aan de kant houden ...

Meest recent

'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

24
24
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

13
13
'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

77
77
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

135
135
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

159
159
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

44
44
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

85
85
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

55
55
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

299
299
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

292
292
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

157
157
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

69
69
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

237
237
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

159
159
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

459
459
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

81
81
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

63
63
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

74
74
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

313
313
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

299
299
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

48
48
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

261
261
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

158
158
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

460
460
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

71
71

Meer sportnieuws