'Man Utd drukt meteen door voor opvolger Solskjaer'

door
'Man Utd drukt meteen door voor opvolger Solskjaer'

Wat al maanden in de lucht hing, gebeurde zondagochtend eindelijk: Manchester United zette Ole Gunnar Solskjaer op straat. Een 4-1 op Watford een dag eerder bleek de nederlaag te veel voor de Noorse trainer, die al vrijwel het hele seizoen fel onder vuur lag omdat de resultaten tegenvielen. Michael Carrick neemt voorlopig over, maar de zoektocht naar een opvolger is al volop ingezet.


United treuzelt daarbij niet, want volgens The Sun hebben ze al de eerste contacten gelegd met Brendan Rodgers. De Noord-Ier lijkt de topkandidaat te zijn om op Old Trafford aan de slag te gaan. Hij heeft wel nog een contract tot 2025 bij Leicester City, maar daarin zou wel een clausule staan die bepaald dat hij altijd met bepaalde clubs mag gaan praten. Man Utd zou één van die clubs zijn.

Er zou ook een afkoopsom in de overeenkomst van Rodgers opgenomen zijn. Die stipuleert dat United 9,5 miljoen euro zou moeten neertellen om hem weg te kapen, waartoe de club ook bereid is. Rodgers zou zelf ook niet onwelwillend staan tegenover een overstap, de kans lijkt dus zeker niet onbestaande dat het effectief tot een transfer komt.

WEERSTAND
Het enige mogelijke struikelblok voor Rodgers zouden de fans kunnen worden. Een deel van de aanhang zou hem immers liever niet zien komen, omdat hij in het verleden nog als trainer aan de slag was bij aartsrivaal Liverpool. De Glazers, die de club in handen hebben, luisterden in het verleden echter niet al te vaak naar de fans, het zou dus goed kunnen dat ze dat deze keer ook niet zullen doen.

LEES OOK: Emoties even te veel: Paul Pogba barst in tranen uit

Trending:

'Jashari baalt: Club brengt keiharde transferboodschap'
'Jashari baalt: Club brengt keiharde transferboodschap'

Zou Rodgers een goede trainer zijn voor Man Utd?

Meest recent

'Bakayoko wacht bang af na transferontwikkeling'

In de voorbije mercato's draaide de geruchtenmolen telkens op volle toeren rond Johan Bakayoko, maar ...

3
3
‘Spaans duel ontbrandt: Anderlecht ruikt miljoenen’

Bij Anderlecht blijft het een zeer drukke transferzomer. Vooral op inkomend vlak is sportief ...

183
183
'Genk sluit opvallende transferdeal’'

Bij KRC Genk kennen ze tot dusver een vrij rustige zomermercato. Met Daan Heymans streek er tot ...

54
54
Voetbalwereld rouwt weer: iconische ex-doelman JPL overleden

De voetbalwereld kreeg donderdag een enorme schok te verwerken met het plotse overlijden van ...

0
0
‘Belgische droom spat uiteen bij Napoli’

Napoli heeft straffe plannen voor het komende seizoen. Nadat ze vorig seizoen toch ietwat verrassend ...

48
48
‘Wim De Decker verrast vriend en vijand met keuze’

Dezer dagen zijn Belgische trainers best 'hot' in het buitenland. We zien alsmaar meer Belgische ...

47
47
'Camara zorgt voor gedonder bij Anderlecht-comeback'

Ilay Camara keert terug naar Anderlecht – een club die hem ooit zonder pardon liet gaan. Hoe ...

317
317
Genk lanceert nieuw talent: "Fink heeft een plan"

KRC Genk vergaarde de voorbije jaren een stevige reputatie omwille van zijn geroemde jeugdopleiding. ...

125
125
'Strijd om goudhaantje Cercle barst helemaal los'

Cercle Brugge hoopt het straks beter te doen na een vervelend seizoen, waarin het pas in de barrages ...

155
155
'Jashari baalt: Club brengt keiharde transferboodschap'

Club Brugge reist binnen enkele dagen af naar het Verenigd Koninkrijk voor zijn stage en een ...

841
841
Oude bekende naar Anderlecht? "Goede band met Coucke"

Bij Anderlecht zijn ze dit seizoen een andere weg ingeslagen. CEO Sports Tim Borguet en sportief ...

538
538
‘Club Brugge ontsnapt aan miljoenenflop met Meijer’

In navolging van Casper Nielsen (Standard) en Ferran Jutgla (Celta de Vigo), staat de derde grote ...

504
504
Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

Royal Antwerp FC heeft donderdag met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Jelle Bataille. ...

444
444
'Toptransfer De Winter: Genoa legt stevige vraagprijs vast'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens de huidige mercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

70
70
Flames vervloeken Italianen: "Ze maakten de match kapot"

De Red Flames zijn met een domper aan het Europees kampioenschap in Zwitserland begonnen. Donderdag ...

92
92
Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Antwerp FC zag in het tussenseizoen al verschillende sterkhouders wegvallen. Toby Alderweireld ging ...

254
254
Versterking voor De Mil, Zulte Waregem strikt opvolger Messoudi

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij, maar de ploegen ...

88
88
'Club Brugge omver geblazen: bod van 35 miljoen'

Bij Club Brugge KV zitten nog verschillende grote uitgaande transfers in de pijplijn. Zo wordt volop ...

1267
1267
'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

Noa Lang speelde afgelopen seizoen een belangrijke rol in het kampioenschap van PSV. Maar het ...

192
192
Slot komt met hartbrekende reactie na Jota-drama

De voetbalwereld rouwt momenteel om het plotse heengaan van Diogo Jota. De 28-jarige aanvaller van ...

179
179
"Grootste van België" - aanwinst lyrisch over Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

619
619
‘Nieuwe nummer 9 voor Club: transferchaos compleet’

Club Brugge zet volop in op versterking van de aanval en richt zijn pijlen op een jonge, ...

629
629
EK-start in mineur: enerverend Italië bezorgt Flames mokerslag

Het Europees kampioenschap is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor de Red Flames. De ...

100
100
Anderlecht strikt Camara: exacte transfervoorwaarden gelekt

RSC Anderlecht blijft bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. Slechts enkele dagen na de komst ...

579
579
'Witte rook te zien: volgende grote vertrekker bij Club'

Komend weekend reist Club Brugge naar Groot-Britannië af voor een oefenwedstrijd en ...

647
647

Meer sportnieuws