Thorgan Hazard heeft eindelijk weer reden tot lachen bij Lens. De 33-jarige Belg kende een bijzonder moeilijke start van het seizoen, maar groeide zaterdagavond uit tot de grote man tegen Paris FC. Als invaller veranderde hij de wedstrijd volledig.
LEES OOK: Hazard spoelt Brugse kater door; persona non grata held Altético
Hazard stilaan op toerentalLens keek tegen een 0-1-achterstand aan na een doelpunt van Luca Koleosho vlak voor de rust. Hazard begon op de bank, maar werd na een uur ingebracht. Amper twee minuten later liet hij meteen van zich spreken.
Met een assist zette hij Florian Thauvin op weg naar de gelijkmaker. En daar bleef het niet bij. In de 83ste minuut keerden de rollen om: Thauvin bediende Hazard, die de bal tegen de netten joeg. Zijn eerste doelpunt voor Lens was meteen goed voor de overwinning.
Nooit getwijfeld
Na afloop sprak Hazard openlijk over de opluchting. “Sinds het begin van het seizoen was het niet makkelijk”, gaf hij toe. “Maar ik geef nooit op. Dat is een kracht van mij. Ik blijf elke dag werken en vandaag heeft dat geloond.”
De ex-speler van Anderlecht en Borussia Dortmund gaf toe dat hij zelden twijfelt aan zichzelf. “Ik weet wat ik kan brengen. Ik heb dit soort situaties al vaker meegemaakt in mijn carrière en ik weet dat ik er uiteindelijk altijd uitkom.” Hazard, die ook al goed voor de dag kwam tegen Club Brugge, krijgt nu de opdracht om deze sterke invalbeurt een vervolg te geven.
Claudio Reulens