Vincent Kompany zoekt een oplossing voor de defensieve instabiliteit. Paars-Wit heeft vooral op het middenveld een probleem. De coach zou mogelijk wel eens kunnen sleutelen aan zijn team.
Het Laatste Nieuws denkt dat Majeed Ashimeru op het middenveld zou gaan spelen, samen met Josh Cullen en Kristoffer Olsson. Kompany hoopt zo meer stabiliteit op het middenveld te brengen en vooral Olsson zal dan moeten bewijzen dat hij een hoger niveau kan halen.
Exit El Hadj
Door het inpassen van Ashimeru zou Kompany voor de gulden middenweg kiezen. De Ghanees is verdedigend sterker dan Anouar Ait El Hadj, die zwak speelde tegen Royal Antwerp FC en wellicht het kind van de rekening zal worden. Bovendien heeft de ex-speler van RB Salzburg ook aanvallende intenties in zijn spel. Ashimeru viel de afgelopen weken steevast goed in bij Anderlecht, waar hij toen telkens Olsson kwam vervangen.
Voor de rest zou Kompany aan de vertrouwde namen vasthouden. Killian Sardella zou na zijn degelijke match tegen Antwerp een nieuwe kans krijgen, Michael Murillo is nog geschorst. Anderlecht moet na één zege in de laatste zeven competitiewedstrijden eindelijk weer aanknopen met de zege. Een driepunter zou er alvast voor zorgen dat de Brusselaars tot op drie eenheden komen te staan van grote rivaal Club Brugge. Door de zeges van KV Mechelen en Sporting Charleroi mag Paars-Wit geen punten verliezen.
Volgens de krant gaat Anderlecht met de volgende namen starten tegen de Kerels:
Van Crombrugge, Gomez, Hoedt, Harwood-Bellis, Sardella, Cullen, Olsson, Ashimeru, Verschaeren, Raman, Zirkzee
Claudio Reulens