Oliedollars doen Vanaken denken over transfer

1334 stemmen
Oliedollars doen Vanaken denken over transfer

Door de afwezigheid van een aantal vaste waarden, zal bondscoach Roberto Martinez in de komende interlands tegen Estland en Wales moeten schuiven met zijn basispionnen. En dat biedt kansen aan een aantal andere spelers. Hans Vanaken bijvoorbeeld, mag opnieuw hopen op een basisstek bij de Rode Duivels.


Tijdens de voorbije interland-breaks bewees de middenvelder alvast dat hij meekan op het niveau van de nationale ploeg, terwijl hij ook zich ook in de Champions League kon onderscheiden. En die prestaties zullen ongetwijfeld ook bij verschillende buitenlandse clubs niet onopgemerkt zijn gebleven. Gezien hij inmiddels alweer 29 jaar is, zou Vanaken weliswaar geen toekomstgerichte investering zijn. Maar inmiddels is hij wel een speler die ervaring heeft met het winnen van prijzen en zou hij in principe een onmiddellijke impact moeten kunnen maken.

Het is dus zeker niet uitgesloten dat een buitenlandse club tijdens één van de komende mercato's komt aankloppen. Maar Vanaken zal niet op eender welke aanbieding ingaan. "Voor mijzelf heb ik hier nog voldoende uitdagingen", vertelt de middenvelder bij HLN Sportcast. "Ik zit in een ploeg die voor de prijzen speelt en in de Champions League aantreedt. Dat spreekt me enorm aan. Ik zal dit nooit zomaar inruilen voor een ploeg waar ik misschien tegen degradatie moet gaan voetballen."

NEWCASTLE?!
Analist Marc Degryse pikte meteen in op die stelling en schoof de naam van Newcastle United naar voren. Na de lucratieve overname hebben de Magpies een pak middelen en willen ze op termijn uitgroeien tot een titelkandidaat in de Premier League. Vanaken zou er dus een royaal salaris kunnen opstrijken. Maar dit seizoen zal het er eerst nog strijden worden om het behoud. "Als zo'n bod op tafel komt, zou ik daar eerst goed over moeten nadenken. Maar ik ben nu 29 jaar en zo'n bedragen zijn wel 'over the top'", sluit Vanaken zo'n overgang niet helemaal uit.

LEES OOK: Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Denkt u dat Vanaken ooit nog in een buitenlandse topcompetitie zal spelen?

Meest recent

'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

37
37
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

47
47
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

40
40
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

139
139
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

50
50
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

164
164
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

69
69
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

46
46
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

36
36
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

93
93
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

426
426
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

91
91
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

73
73
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

212
212
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

71
71
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

65
65
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

132
132
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

93
93
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

42
42
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

64
64
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

393
393
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

68
68
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

247
247
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

302
302

Meer sportnieuws