'Club Brugge-target moet 12 miljoen euro kosten'

door
'Club Brugge-target moet 12 miljoen euro kosten'

De aanloop was behoorlijk lang, maar uiteindelijk beleefde lanskampioen Club Brugge een drukke transferzomer aan inkomende zijde. Zo haalde Blauw-Zwart in augustus nog een hele lijst aan nieuwkomers in huis. Maar de Bruggelingen slaagden er niet in om al hun dossiers tot een goede einde te brengen.


Club greep bijvoorbeeld naast Feyenoord-back Tyrell Malacia, terwijl onlangs beweerd werd dat ook tevergeefs een leenvoorstel was neergelegd voor Chelsea-verdediger Trevoh Chalobah. Daarnaast draaide ook de soap rond Sebastian Villa op niets uit. Club leek nochtans bereid om ver te gaan voor de Colombiaanse aanvaller van Boca Juniors. Die wou zelf ook graag de overstap maken en dreef de situatie tot het uiterste om een transfer af te dwingen. Maar een akkoord viel niet uit de bus en dus weerlegde Blauw-Zwart het vizier op andere pistes.

Villa kwam zelf dan weer tot inkeer en sloot inmiddels terug aan bij Boca Juniors, waar hij bij zijn wederoptreden meteen goed was voor een doelpunt. De kans dat Club in de toekomst nog een nieuwe poging doet voor de 25-jarige is echter bijzonder klein. De Bruggelingen hebben inmiddels voldoende alternatieven op zijn positie. Bovendien lijkt Villa nog steeds veel te duur. Zo meldt AS dat de Argentijnse topclub liefst 12 miljoen euro vraagt.

DINAMO MOSKOU
Een behoorlijk hoge vraagprijs, die heel wat geïnteresseerde clubs allicht afschrikt. Toch bestaat de kans dat Villa weldra de alsnog de Atlantische Oceaan oversteekt. Dinamo Moskou zou namelijk concrete belangstelling tonen. De Russen beschikken alvast over het nodige kapitaal, al is niet duidelijk of ze bereid zijn om zover te gaan.

LEES OOK: Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club moet in januari nog een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

3
3
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

35
35
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

166
166
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

250
250
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

98
98
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

31
31
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen3

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

52
52
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

221
221
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

98
98
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

84
84
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

122
122
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

95
95
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

279
279
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

121
121
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

442
442
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

86
86
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

48
48
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

512
512
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

219
219
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

34
34
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

127
127
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

76
76
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

674
674
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

62
62
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

283
283

Meer sportnieuws