Gruwelijke generale repetitie City voor Club, Liverpool verliest punten

door
Gruwelijke generale repetitie City voor Club, Liverpool verliest punten

Er lijken woensdag kansen te liggen voor Club Brugge tegen Manchester City. Na de uitschakeling in de League Cup eerder op de week werd ook de generale repetitie voor de Engelse landskampioen een ramp, want Crystal Palace kwam verrassend met 0-2 winnen in het Etihad. Ook Liverpool liet verrassend punten liggen tegen Brighton, met een hoofdrol voor Leandro Trossard. Chelsea kroont zich zo tot winnaar van het weekend met een vlotte zege in Newcastle.


In Brugge zullen ze wellicht met grote belangstelling gekeken hebben naar wat Crystal Palace in Manchester kwam doen. Het zette hoge druk op de verdedigers van City en werd geholpen door een vroeg doelpunt. Zaha zette Palace al na zes minuten op voorsprong. Bovendien moest City vlak voor rust nog eens met tien verder na rood voor Laporte. Een zeer bleke Kevin De Bruyne werd nog voor het uur gewisseld, een minuut later lag de gelijkmaker tegen de touwen. De VAR keurde de goal van Jesus echter nog af. Verder raakte City niet meer en in de slotminuten liep het nog op een counter, die afgerond werd door Gallagher.

Ook Liverpool liet verrassend van zijn pluimen. Een week na de 0-5 op Old Trafford raakte het in eigen huis niet voorbij Brighton. Het leek er nochtans goed uit te zien, want halfweg de eerste helft had Liverpool al een dubbele voorsprong beet via Henderson en Mané. Brighton gaf zich echter niet gewonnen en een afstandsschot van Mwepu bracht hen kort voor rust terug in de wedstrijd. Het doorzettingsvermogen van de Seagulls werd even na het uur ook beloond met een gelijkmaker. Het was Leandro Trossard die het genadeschot toediende. Hij kapte zijn mannetje slim uit en schoof de bal voorbij Alisson.

De grote winnaar van het weekend is zo Chelsea, dat nog steeds zonder Romelu Lukaku makkelijk ging winnen in Newcastle. Rechtsachter Reece James brak de ban met twee doelpunten in de tweede helft. In het slot bepaalde Jorginho vanop de stip de eindstand nog op 0-3. Chelsea nestelt zich zo wat steviger aan de leiding. Het heeft nu drie punten voorsprong op Liverpool en vijf op City.


LEES OOK: 'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

🚀

Liggen er woensdag kansen voor Club?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

11
11
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

55
55
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

19
19
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

66
66
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

120
120
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

121
121
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

99
99
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

146
146
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

269
269
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

17
17
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

435
435
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

726
726
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

151
151
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

106
106
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

98
98
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

121
121
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

494
494
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

299
299
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

144
144
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

120
120
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

454
454
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

661
661
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

335
335
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

151
151

Meer sportnieuws