'Martinez overweegt verrassing als vervanger Lukaku'

1135 stemmen
'Martinez overweegt verrassing als vervanger Lukaku'

Begin november willen de Rode Duivels zich tegen Estland en Wales van hun ticket voor het WK 2022 verzekeren. Komende week maakt Roberto Martinez ook zijn selectie bekend voor het afsluitende tweeluik in de kwalificatiecampagne. Maar de bondscoach moet normaal gezien één van zijn vaste krachten missen.


Zo is Romelu Lukaku er naar alle waarschijnlijkheid niet bij. De spits viel bij Chelsea geblesseerd uit aan de enkel na een zware tackle. Vrijdag gaf zijn coach Thomas Tuchel aan dat de aanvaller pas ten vroegste na de interland-break weer fit wordt verwacht. Mogelijk roept Martinez hem wel op, maar de kans is bijzonder klein dat hij ook in actie zal komen. En dus wordt het uitkijken naar wie onze recordtopschutter zal vervangen.

Michy Batshuayi lijkt alvast in de bovenste schuif te liggen bij Martinez. In de Final Four van de Nations League was hij ook al de doublure van Lukaku en startte hij zelfs tegen Italië. Bovendien maakt hij bij Besiktas wél voldoende minuten. Maar 'Batsman' scoorde sinds september enkel nog vanaf de stip. Dan doet Christian Benteke het veel beter. In de laatste twee matchen voor Crystal Palace was hij als titularis telkens goed voor een doelpunt.

VERRASSING?!
Een verrassing zit er bij Martinez zelden in, maar is ook niet helemaal uitgesloten. Charles De Ketelaere bijvoorbeeld, wordt ook bij Club Brugge uitgespeeld als puntaanvaller. Al lijkt Martinez toch een andere rol voor hem te hebben weggelegd. De krant Het Nieuwsblad laat dan weer de naam van Divock Origi vallen. De bankzitter van Liverpool maakte woensdag nog indruk met een lekker doelpunt in de League Cup. De kans dat hij er weer bij zal zijn is evenwel klein. Tot slot toonde Martinez zich ook al enthousiast over Dante Vanzeir, maar voor hem lijkt een selectie momenteel ook onrealistisch.

LEES OOK: Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Wie moet Lukaku vervangen tegen Estland?

Meest recent

'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

24
24
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

16
16
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

144
144
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

101
101
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

78
78
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

115
115
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

335
335
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

42
42
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

362
362
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

99
99
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

305
305
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

286
286
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

158
158
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

367
367
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

454
454
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

450
450
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

103
103
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

546
546
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

191
191
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

57
57
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

656
656
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

315
315
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

331
331
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

524
524
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

209
209

Meer sportnieuws