Nieuw 'gouden duo' moet Beerschot eerste competitiezege bezorgen

door
Nieuw 'gouden duo' moet Beerschot eerste competitiezege bezorgen

Het heeft enkele maanden geduurd, maar Beerschot VA heeft dan toch zijn eerste officiële overwinning van het seizoen beet. In de Croky Cup rekenden de Antwerpenaren vakkundig af met Francs Borains: 0-4. Nu willen de mannen van coach Javier Torrente die lijn ook doortrekken in de competitie.


Beerschot krijgt zaterdagavond het bezoek van promovendus en degradatieconcurrent Seraing, dat momenteel 16de staat in het klassement en woensdag nog tot het uiterste moest gaan in de verlengingen tegen STVV. Het lijkt voor de Mannekes dus een ideale kans om ook hun eerste competitiezege van het seizoen te pakken. Het wordt wel uitkijken naar welke spelers Torrente dan aan de aftrap zal brengen. Vooral of Raphael Holzhauser weer in de basisploeg start.

De Oostenrijkse draaischijf moest vorig weekend tegen Anderlecht immers verrassend op de bank starten. Maar volgens Torrente wil dat niets zeggen over de komende wedstrijden. "Rapha zat vorige week op de bank tegen Anderlecht. Dat was een tactische keuze. We wisten dat we de bal minder gingen hebben en daarom kozen we om hem niet te laten starten. Vanaf het begin was het plan om hem in de tweede helft in te brengen als er meer ruimte kwam", klonk het via de clubkanalen.

De kans is dus groot dat Holzhauser tegen Seraing weer in de basisploeg komt. Zijn coach was namelijk enthousiast over de samenwerking met zomeraanwinst Ramiro Vaca. "Ik heb gemerkt dat er een goede klik is tussen Vaca en Holzhauser. Dat zagen we zowel in de wedstrijd tegen Anderlecht als in de bekerwedstrijd tegen Francs Borains. Daar ben ik alvast blij om. Zo'n klik zullen we nodig hebben als ploeg om een resultaat te kunnen neerzetten tegen Seraing."

LEES OOK: Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Een fitte Holzhauser zou altijd moeten spelen bij dit Beerschot ...

Meest recent

Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

3
3
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

160
160
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

32
32
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

71
71
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

306
306
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

202
202
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

157
157
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

430
430
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

289
289
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

297
297
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

66
66
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

661
661
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

218
218
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

118
118
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

32
32
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

418
418
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

202
202
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

650
650
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

84
84
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

125
125
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

393
393
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

277
277
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

575
575
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

237
237

Meer sportnieuws